bugün

Pazarlamacı arabasi ya da Kiralık arabadır. ne karizmasi olacak yahu? Eskidenmiş o işler.
Hoşlanmıyoruz. Gelmeyin.
doğum memleketim turistik bir yer. yazları ve uzun tatillerde sık görünce aramızda "of yine doluştu bunlar, yolları tıkadılar. bitse de dönseler" şeklinde konuşuruz.
hakkaride olmayan karizmadır.çünkü bütün araçlar 06,34,35,21,65 falandır.tam tersi plakası 30 olanın ayrı bir karizması vardır *
Valla pek olmayan karizmadır.
Trafikte ya kazma ya şirket aracı muamelesi görür. Araç satın alırken istisnasız 34'ten özellikle uzak durulur.

Karizma arıyorsanız; 01, 27, 33, 07, 06, 35, 26.
Yamyam tabiri gerçekten tam uymuş. Şehrimizi bayramlarda istila ediyorlar özellikle kurban bayraminda. Git istanbulda kes .trafikte de çok şaskinlar.
Ben genellikle gene geldiler tipini diyorum. O kadar çok yamyam var ki aralarında sövmemek mümkün değil.
Kedi kadar boşluk görmesin sağ sol farketmez fırt diye girer hemen. Hele yoğun trafikte tam bir sirk cambazıdırlar adeta. Hemen plakaya bakarsın, yanılmamışsındır, evet o da ne, 34 plaka..
Olmayan karizmadır. Yazlık yerlerde ana avrat sövüyorlar. Ne kural bilirler ne adam gibi araç kullanmayı. Evet.
Bir karizması yoktur ancak çemkirenlerden anlaşılıyor ki araç kullanamıyorlar.

Ben 34 plaka kullanıyorum ve genelde bursa dayım. Bursa nın özellikle bayan şoförleri tam kaza yapmalık araç kullanıyor. Sen sol şeritte 60 la gidersen herkes sollamak için aksiyon yapar.
Yaşın kaç lan.*
Kuşadası, Bodrum gibi kıyı kentlerinde yazın yerli halkın gözünde sıfır olan karizma. Ortalığı kalabalıklaştırdıkları ve huzur bırakmadıkları düşünülür ve iyi bir küfür yerler.
Ne karizması, gördüğüm yerde en uzak şeride kaçıyorum. Hepsi şirket aracı ya da kiralık. Hepsi davar çobanı gibi araba kullanıyor.
Daha çok istilacı yamyamlar gelmiş gözüyle bakılıyor özellikle tatil bölgelerinde. Suri gibi bişiy oluyorsunuz gerçekler.
bizim köydeki alman plakalarının yanında, esamesi okunmayan karizmadır. puhahaha. ay yazık lan.