(bkz: server is too busy)
açılan sayfada bir türlü onay kodunu göremediğimden sonucunu öğrenemediğim sınavdır.
1'iNCi ZH. TUG. K.LIĞI ÇAKMAKLI/ÇATALCA HADIMKÖY iSTANBUL...
* kısa dönem er...
beni kütahya ya havacı olarak göndermiştir. nedir ne değildir bilenlerin tavsiyeleri beklenmektedir.
hayatinin ilk askerligini yanimda ve ardahanda dagin basinda stajer olarak yapmis, simdi ikinci askerligini de yapacak olan ilk goz agrimi mardin'e yolladigimi gosteren sonuclardir. hayirli tezkereleri olur insallah.

not: nasilsa burayi okursun, her carsi izninde faaliyet raporu istiyorum * . (bkz: #3785070)
KARAMÜRSELBEY DZ. EĞT.OKL. K.LIĞI ALTINOVA YALOVA-deniz kuvvetleri

edit: acemilik bittii usta birliği Deniz harp Okulu- Tuzla istanbul(lan amma ballı adamım ha)
isparta dag komando okulu sonucu ile beni derde kedere surukleyen sinav sonuclaridir.

lan benim gozum bile bozuk. nasil komando yaparsin, dovmem var, kisa isaretlemistim.

of of.
1'iNCi P. EĞT. TUG. K.LIĞI MANiSA - Kısa Dönem Topçu

yardımcı olmak isteyenler özel kutuma buyursunlar lütfen. *
herkeşe hayırlı uğurlu olması temenni edilen, kazasız belasız tezkerelere kavuşulması istenilmesine vesile sonuçlardır.

bu temennileri bile formata uydurdum ya, daha sözlüğün sırtı yere gelmez.
K.K. LOJ. K. iKM. K. AKY. TB. 2'NCi AKY. BL. K.LIĞI ERGANi DiYARBAKIR

hade herkese hayırlı teskereler efenim
ZH. BRL. OKL. VE EĞT. TÜM. K.LIĞI ETiMESGUT ANKARA - yedek subay ...

eve 25 dk uzaklıkta sınava girdiğim yer.

var mı yardımcı olmak isteyen acep?
"allaam herkes öğreniyo, ben niye siteye giremiyorum lan?" dedirten sonuçlardır.
pijamalarımla tsk nın kapısına gidesim var.
tunceli il jandarma komutanlığı çıkanlar irtibata gecerlerse bi sinerji oluşturabiliriz.

ha ben gitmiyorum kardeşimi gönderiyorum.
şahsımı bkm. okl. ve eğt. mrk. k.liği balikesir mühimmmat illave depolama ksk yedek subay olarak açıkladı. memleketimde acemiliğimi yapacak olmam da hoş bir duygu. burası hakkında bilgisi olanlar mesaj kutumu yakarlarsa pek mutlu olacağım.
yakın akrabımın sonucunu öğrenmemle gecenin bu vakti beni şoktan şoka sokmuştur. şenoba 6. sınır tabur komutanlığı şenoba/şırnak
piyade er, 7'NCi KOR. 6'NCI HD. A. K.LIĞI TOPRAKKALE VAN, selametle.

hödüt: kısa dönemim acemi birliğim hudut, usta birliği için afganistanı bekliyorum.
sınıfı jandarma
statüsü kısa dönem er
branşı -
kabul toplama merkezi 8'inci kor. a tipi mrk. k. k.lığı / elaziğ
gideceği sınıf okulu / eğitim merkezi muş il j. k.liği muş

bilgisi olanlardan yardımlarını rica ederim.
ağrı - il jandarma komutanlığı

herkese hayırlı teskereler gençler..
şahsıma iZMiR iL Jandarma Komutanlığı çıkmıştır en kısa döneminden. herkese hayırlı teskereler.
şahsımı kısa dönem er olarak BKM. OKL. VE EĞT. MRK. K.LIĞI BALIKESiR'e gönderen sonuçlardır. bir bilgisi olan varsa paylaşsın lütfen.
gidecek olan tüp tertiplere hayırlı tezkereler. gecenin bu saati uzak diye morali bozulan, üzülenler olabilir. sağ-salim gidip geliriz inşallah.

kabul toplama merkezi 8'inci kor. a tipi mrk. k. k.lığı / elazığ

gideceği sınıf: Bitlis il jandarma komutanlığı, BiTLiS.
şahsımı 39'uncu mknz piyade tugay komutanlığı iskenderun hatay'a kısa dönem olarak yollamış sınavdır.bilen eden varsa paylaşsın rep ler benden...
ANKARA iL J. K.LIĞI ANKARa

her türlü bilgi alınır.
kütahya havacı diyor, varım diyorum. umarım düşündüğüm gibidir.*
hala öğrenememiş arkadaşlar için vaktimi harcayabileceğim sonuçlardır.