bugün

5NCi Er eğt tug. sivasa yolu düşenler benden yardım görebilirler. *
(bkz: temeltepe)
3.mekanize firavun muhafız alayı / hamunaptra.
325 inci dönem yedek subay sınav sonuçlarının üzerinden tam 1 sene geçtiğini hatırlatan sonuçlardır.
doğubayazıt 1.mknz piyade tug.komutanlığına düşmüş yazar arkadaşım varsa korkmasın yanıma gelsin.
BORNOVA 10'UNCU J. EĞT. A. K.LIĞI iZMiR
olduğu gibi kopiş.
varsa tüyoydu, selamdı, püf noktasıydı hepsine açığım.
kısa dönem için evci izni alan olduysa dedelerden, nasıl oldu bilmek isterim.
uzun kısa farketmez tüm askere gidecek yazarlarımıza en içten dileklerimle hayırlı teskereler dilemek istediğim sonuçlardır.

bir sonraki yani 333. (dudak hareketli operasyon) dönem askere gidecek devrelerime şimdiden selam olsun. 331 ler gidicince askerlik ile ilgili başlık ve entrylere bize ait olacak, askerlik hatıraları bizim için daha da anlamlı olmaya başlayacak, abi statüsündeki yazarlarımız bize öğüt ve/veya ayar verecek. çünkü artık sıra bizde, kapının ağzında biz varız artık dönemdaşlarım. sözlük bize kaldı lan. *
adıma ankara il jandarma komutanlığı ile sonuçlanmıştır. izmirden gemi ile geçmeyi düşünüyorum.
şahsıma "25. mekanize piyade tugay komutanlığı / ardahan" olarak çıkmış sonuçtur.
5 inci zırhlı tugay komutanlığı piyade er - gaziantep..

bir bilinmezliğe gideceğiz. o değil de, lan denizli'den antep'e ne bir uçak var ne de bir gemi.. sike sike otobüsle gideceğiz o kadar yolu..
kankamı kütahya ya hava tugayında yatışa gönderen sonuçlardır.
11'iNCi MOT. P. TUG. K.LIĞI DENiZLi'ye düştüğümü öğrendiğim sınav sonuçları sinsilesidir.

(bkz: amanin)
(bkz: sürgün yeri)
Kısa dönem er olarak Burdur 58.Piyade alayına göndermiş sonuçlardır.
1'iNCi P.EĞT.TUG.K.LIĞI MANiSA. KISA DÖNEM ER.
bingöl il jandarmaya gidecek bruno quadros kardeşim ve bütün askerlerimize hayırlı tezkereler dedirten sonuçlardır.
bendenizi kırıkkale il j. komutanlığı'na kısa dönem er olarak göndermiş sonuçlardır.
zırhlı birlikler okul ve eğitim tümen komutanlığı etimesgut/ankara. kısa dönem tank er.
her türlü yardım, bilgi, birikim kabulümdür. "olm çok zor diyolar layn"...
Gideceği Sınıf Okulu / Eğitim Merkezi1'iNCi DZ. ER. EĞT.A.K.LIĞI iSKENDERUN HATAY ve Konya ana jet üssü..

hakkında bilgisi yardımı tavsiyesi olan arkadaşların bana ulaşmasını dilediğim sonuçlardır.
325 kd olarak ulş.per.okl.ve eğt.mrk as.iz. ve trf.eğt.tbr.k.lığı alaşehir/manisa'ya düşen arkadaşlara yardımcı olabileceğim sınavdır.

Hepinize hayırlı tezkereler.
askerliği tekirdağ'ın çorlu ilçesine düşenlere ben deniz dedelerinin bilgi verebileceği sonuçtur.
eğirdir dağ komando okuluna komando asteğmen olarak gidecekler mutlaka benimle irtibata geçsin. kısa dönemler meraklanmasın komando yapılmayacaklar, onların adresi ısparta 40. piyade alayı olacaktır.

entry forum chat tarzı oldu sanki. heyecanla beklenmiş sonuçlardır.
toplama birliği elazığ, gidilecek birlik bingöl hem de jandarma olaraktan diyoruz. bilgi verecek varsa seviniriz dostlar.
1. mekanize piyade komutanlığı doğubeyazıt/ağrı sonucunu aldığımı gösteren sistemdir.

doğubeyazıt-ağrı ile ilgili bilgisi olan varsa mesaj atsın lütfen...
toplama birliği elazığ, gidilecek mekan van, direk van'a uçsak ne olur acep sorunsalını yaşamama neden olan sınav sonucu, yardım eline açığım bu konuda.
Mardinle ilgili her türlü bilgi verebileceğim sınav sonucu.
istanbul Piyade Okulu ile ilgili her türlü bilgi verilir.
Isparta/Eğirdir Dağ Komando Okulu ile ilgili bilgi verilir.
oha !
MÜSTAKBEL EŞiMi TEKiRDAĞ ÇERKEZKÖYE KISA DÖNEM ER OLARAK YOLLAYACAĞIMI ÖĞRENDiĞiM SONUÇLARDIR.

TÜM ASKERLERiMiZE HAYIRLI TESKERELER...