kendini iyi tanıyan, neleri sevip neleri sevmediğini keşfetmiş, karşı cinsin isteklerini de anlayabilen, tam olarak ne aradığını bilen ve kararsızlıklarından kurtulmuş erkektir. 20 li yaşlarında birçok şeyi yaptığı için daha olgundur ve çocukça şeylerle başınızı ağrıtmaz.
işinde belli bir yerlere gelmiştir, toplumdaki yeri herkesçe kabul görmüş bir bireydir bu yüzden özgüveni yüksektir ve size de kendinizi öyle hissettirir.
kısacası bir erkeğin gerçek bir erkek olduğu yaştır 30.

edit: her 30 yaş değil tabiki kendini geliştirebilmeyi başarmış kişiler için yazdım.
that fucker is me bro....swh
yavaştan götünün kılları ağarmaya başlayan erkektir.
29 yaşımdayım iş hayatımda hiç bir yere gelemedim. siz yine de fazla umutlanmayın.
Altın çağına girmeye başlamış erkektir.
ne alaka canım ya. hala tabanca gibiyim.
Tirrek siktir git amk yav sabah sabah insanin kafasini attirma.
Şöyle 5-6 yaş daha eklenirse;

Tam elinin, dilinin, belinin altında şekil almalık erkek olacaktır kendileri. Yerim.
Ulan 30.yaşımda halimle 20 yaşındakilere taş çıkarırım taş yanlış bu tablo:)
Yolu yarılamaya kaldı 3 sene. hatırladığım en eski anılarımla şuan arasın zamanın çok çabuk geçtiğini farkediyorum.
Yok öyle dile kolay vs.
Hızlıca geçti bitti işte.

-God pls update our bodies so we can live more decades-

Alt tarafı 30 sene daha yaşıyacaz en fazla..
Kalan partta öyle çabuk geçecek gibi duruyor.

Düşünsene evleniyorsun çoluğa çocuğa karışıp bi anda kendini oğlunun kızının düğününde buluyorsun...

Muhtemelen bekar hayatımın son yıllarındayım, yol yarılamadan evlensek bari... daha çocuk yapcaz, ev bakcaz, gülcez, eğlences, doğucaz, ölüces, batıcas, çıkıçass falan eğlenceli macera dolu bir 30 yıl beni bekler...

Btw: 15 den 60 yasına her seneyi 10 sayfa ile yazsam 450 sayfa otobiyografi olur. Al sana çocuklara miras...
Bir erkek için evlenme yaşıdır. Erkek yazarlar alınmasın lütfen. Bence karakterleri ancak yerleşiyor. Gezip, tozup akıllanıyorlar. Bu olgunlaşma yaşi kızlar da 25 fikrimce. Tabi istisnalar olabilir.
:).....
Nasıl çoluk çocuk doluysa ulu güçten düşülür maddi manevi yazanlar hatta dede yazanlar var. Dede nedir la?
1 yaş fazlayım evet 31 yaşındayım. insan daha sağlıklı düşünüyor bu yaşta. Daha aklı başında daha dingin. Borç gırtlakta belki ama zinde bir yaş. 2 3 sene sonra daha da iyi olacak gibi. Bir erkeğin güzel yaşlarıdır. Şüphesiz Balıkesirli yıllanmış şarap gibidir.
Bi ayağımız çukurda amk.