bugün

çok eşliliği kabullenmeyeceğiz. bir eşi iki metresi varmış diye düzeltelim.
buradaki asıl problem 3 karısı olması değil, 3 kadının bunu kabul etmesi ve buna müsaade eden bir din olması.

bir kadın da 4 erkekle evlenebilsin...
Eş değildir o metrestir. Sanılanın aksine göz yuman kadın da bi hayli fazladır. Koca başka karılarla gün eder. Evdeki ezik ses etmediği sürece evlilik devam eder. Kadın çalışmasada ihtiyaçları karşılanır. Zaten erkeklerin yırtıcı, güçlü kadınları eş olarak tercih etmemesi de biyolojik açıdan ben her deliği döllerim kafasına uyar. Üzerine din olarak islam getirilince bu gerçek değişmez. Kadın akıllı olup dünyaya getireceği çocuğun soyuna adaleti kendine yarayan bir ata ekler. Ya da güçlü ve hem kendi ve toplumu için çalışan bir ata ekler. Geriye kalan bekar erkeklerde şeriat getireceğiz masalına ölür ve soy devamından elenir. Arap tezgahı güzel kurmuş kurmasına da o tezgahın parçalanmasına da az kaldı.

Şimdi böyle dedik diye avrupai, batılı, ehlaksız yakıştırması yapıyor bir takım kimseler ama. Avrupada benzer olayları yaklaşık 250 yıl önce yaşadı. Sen 250 yıl geridesin diye tarih tekerrür etmekten vazgeçecek değil.
kadınlar hallerinden memnunsa kendi bilecekleri iş.
3 karı değil o 1 eşi 2 metresi. E laiklerde de var bu zaten?
Bir kişilik kontenjan boşmuş demek.
Bul beni yiğidim.
Türkiye'de çok eşliliğin yasak olduğunu sanıyordum.
normal durum çok eşlilik de olabilir.
zerda dizisinden bir kesit gibidir.
Evdeki bir karısını mutlu edemeyen danaların ağzını sulandırmıştır.
Yılana sarılır gibi yalana sarılıyonuz. Eee sizin gıdanız yalan dolandı sahi .
--spoiler--
türkiye'de çok eşliliğin yasak olduğunu sanıyordum.
--spoiler--

RESMi NiKAHLA YASAK, LAiKUSLARA NiKAHSIZ 4 DEĞiL 14 BiLE SERBEST.
2 gün bu haberle sözlüğü işgal ettiler sonuç olarak yalan olduğu cuhapenin her zaman ki gibi ona buna iftira atması olarak çıkan hadiesdir. ulan münafıklar sizin cenaze namazınızı kılanın neyse.

https://t24.com.tr/haber/...s-iddiasina-yanit,1113243
https://twitter.com/mvali...tatus/1664237794632376325
zaten haber 2004 yılına ait. şu an için evli olmayabilir ama üzerinden geçen 19 yılda bu haberi yalanlamış mı?
adamlar araplaştırmaya kafayı taktı.... reziller....
Türkiye yüzyılında görülen rezilliktir.
Yalan olduğunu bile bile doğruymuş gibi yorum yapmak ancak salak sokaklara yakışır genleri öyle istiyor çünkü.