bugün

görsel

Kpss ye yüklenme başladı !
Enflasyon farkını zam olarak göstermektir. Zam değildir bu.
Zamcık bile değildir. Olması gereken 25 bin üstü.
La götü boklu teneke sen anlamazsın bu işlerden boş boş tantana etme hadi yol al beton fişi doldur.
Git o zaman fiyat farkı hesabı çalış teneke değişti bak her şey benzin mazot. Yalan yanlış iş yapma.
Fiyatlarda istikrar olmadigi surece gercekten takip edilecek bi olay degil.
Televizyondan şisirilmiş maaşlarımızı görme zamanı gelmiş mi yaa. Hic bir zaman almadığımız maaşları.
tayyip: bas bas paraları leylaya. bi daha mı gelcez iktidaraaa.

işçisinden emeklisine, öğrencisinden memuruna herkese ama her kesime boncuk dağıtıyorlar. yeniden seçilmeleri halinde bu yedirdikleri boncukları fitil fitil söküp alacaklar sizden.
en düşük memur maaşı 4.880miş. bundan en düşük memurların haberi var mı?

bir zam.
zam değildir o. olsa olsa enflasyon farkının üçte biri falandır.

memurluğu bıraktığımdan bu yana memurdan hep yüksek aldım. arada en az 2.5k fark oldu. asgari ücretle çalışan köle, memur baş köle. gerçekten emeklere ve insanlara yazık.
Tabi bu maaşların gelir vergisi kesilmemiş hali. 12 ay bu maaşı aldıklarını sanmayın nisan mayıs gibi tırtıklamaya başlar maaşları devletimz hamd olsun.
Öğretmen maaşı eski dediği külliyen yalan. Hangi öğretmen 6500 küsur alıyor. Zamlı hali ancak o kadar olur.
lan şu öğretmen maaşını 25 yıllık öğretmen maaşını göstererek algı yapıyorlar amk. lan ben bu ay 4600 tl maaş aldım. 6500 nerede amk verin hakkımı oçlar.
Yüzde 7.5 buçuktur, sadakadır. Diğer yüzdesel oran enflasyon farkıdır zam değildir. Yani zam değil zamcıktır.
Cok zam yaptniz serefszler...
Bu kadar zam bize fazla birazını ger alin bence....
Cok zam yaptniz serefszler...
Bu kadar zam bize fazla birazını ger alin bence....
Bunlar en yüksek derecedeki statü memurları sanırım. Yani, inşallah.
https://www.youtube.com/w...channel=YasinBabada%C4%9F
o kadar parayı ben şimdi nereye koyacağım lan? banka mı kursam acaba kendime.