bugün

2 güne fetöcü ilan edileceklerdir.
yine cumhuriyet, yine kudurma vakası. 3. havaalanı ile uğraşacaklarına haber toplasalar okunacaklardı.
Daha açılmayan işletmenin sponsor olabilmek için bütçe ayırması. işçilerine bakmaması tam olarak 3. Dünya devletlerine yaraşır.
(bkz: svihs).
Son seçimden sonra akp ye oy veren kesimin bunlar olduğunu gördükten sonra zerre sikimde olmayan eylem. Kendi düşen ağlamaz.
Hergün 2 ölü ha.
havalimanında hemşire olarak çalışıyorum ve durum gerçekten kötü. direniş hâlâ devam ediyor ve giderek diğer işçilerde katılmaya başladı. sonumuz hayrolsun. ne kadar hakli sebepleride olsa etrafa zarar vererek kendilerini haksız duruma düşürmezler umarım.
beter olsunlar diyeceğim ama işçilere hiç kıyamıyorum.
bu olayın büyütülmesi lazım, tüm sosyal medya hesaplarından yayınız.
amarihanın oyunları booo

alamanya çekemiiiiyyyy

komple yapıyorlar.
Hayin hayin hayinnnnnlerrr... Ameriğaaa. Uşakları...
reisçi iti köpeği ürkütmüş eylem. aylardìr buradaki işçi ölümleri görmezden geliniyor, hazır olmayan havaalanı seçim malzemesi yapılıyordu.
bah araaarın 155 i haaa.
eeeee, kölelik de belli bir yere kadar. sonra o götü kalkıkları da bir güzel indirirler.
vay fedöcü haaayinler

arkasında pensilvanya var

15 temmuz bunun hesabını sorar.
kısa bir zaman sonra "3. havalimanını kıskanan almanlar organize ediyor" denilecek eylemdir. malum türkiye'de hiçbir şey hükümetin ya da hükümetten ihale alarak iş yapan taşeronların suçu olamaz. hepsi ya amariga'nın oyunudur, ya batı türkiye'yi kıskandığı için oyun tertiplemektedir.
(bkz: i see fedöcü people)
oy verirken bizi dinlemeyen ibnelerin şimdi zırlamasıdır.

sürünün aq, zerre acıyanın da aq.
Çok üzücü haberi okudum..

Ciddi bir boşlık olduğu kesin çünkü ne limak ne kolin nede cengiz personeline iyi bakan firmalar hızlı gittikleri doğrudur...
inkiliz derin devledinin oyunudur. Hayin inkiltere, kafir israyil!
Türkiye'de konuşulacak konu söz durumu kalmamıştır ve medyayı buraya çekmek için yeni konu.
Önemli bir olay. işçilerin içinde bulunduğu bu eylemler arttıkça iktidar da daha sert güç kullanmaya devam edecek gibi.

Ayrıca şu havalimanının adı şu olsun bu olsun tartışmaları da kapansın artık. Ne koyarlarsa koysunlar. Zira tam akp iktidarını yansıtan bir proje.
yalan haberdir. kaynak cumhuriyet dolayısıyla inanmıyorum. eğer başlatmışlarsa da haklarında gerekli işlem yapılmalı. havalimanı inşaatını aksatıyorlar kıskanç dış güçlere hizmet ediyor olabilirler. malum havalimanını kıskanıyorlar. hem ölmekte bu işin fıtratında var neye isyan ediyorsunuz. bunlar oyun bu millet yutmaz.
telaşa mahal yoktur gece yarısından sonra cenderme kamp alanındaki yatakhaneleri basarak bu işi yavaşlatan hayınları bir bir toplamıştır. sıkıntı etmeyiniz. 29 ekimde çatlasanızda patlasanızda yarım yamalakta olsa açacağız nan bu havalimanını.
şantiyede tüm kuşları siktik bi leylek kaldıydı hamdolsun onu da sektirdik.
çadırlarda sevişmektedirler. dur lan yanlış oldu galiba..

bu akp yandaşlarındaki satış hızının yanında dünyanın en hızlı interneti yavaş kalır. ulan o işçilerin büyük çoğunluğu akp ye oy veriyorlardır araştırılsın yüzde 60-65 inden az çıksın özür dilerim. ne oldu şimdi ? hemen fetönün adamı olurlar hemen geziciler olurlar hemen merkel in piyonları olurlar.
Neden eylem yaptıklarını bilmiyorum. Tüm işçiler gibi haksızlığa uğradığından eminim ama umurumda değil zaten.

Bunun böyle olmasını biz istedik. Öyle muhalif herkese hain bilmem ne dersen gün gelip hak aradığın zaman seni de hain ilan ederler.
Kendi düşen ağlamaz.
hayın ve fedöcü olabilirler.

15 temmuz da bunlara derslerini vermiştik

gene kaşındılar.