bugün

(bkz: üçnoktabir)
aralık 2011 e damgasını vurmuş skordur.

galatasaray 3 - fenerbahçe 1
barcelona 3 - real madrid 1
beşiktaş 3 - stoke city 1

edit: ee bu yazıyı eksilese eksile bir fenerli eksiler (bkz: (#13955232))anlamıyorum skor da mı yanlış noldu yani?
counter strike ta makineli tabanca statüsünde olan bir silah.

(bkz: mp5)
bir 4 3 değildir.
31'in ayrık yazılmış hali gibi görünüyor. noktası moktası yok.
(bkz: yalan mı)
counter da kullanmayı çözebilirseniz başarılı atışlar yapmanızı sağlayan silahtır.
(bkz: mp5)
yakında star tv de yayınlanacak program.
eser oğuzhan ibrahim üçlüsünün yeni talk show programıdır. ilk bölüm de büyük ihtimalle olay tv'den reklam almışlardır diye şüphelenmeye başladım.
pi sayısının tam ve ondalık kısmı.
bu başlık kaç tane anlam çıkartır Allah bilir.
pi sayısının yuvarlak hesabıdır. bir de bunu sadece 3 olarak yuvarlayanlar vardır ki evlere ırak.
bir ara eser denilen sumo kırması o kadar bocaladı ki hebele hübele ettikten sonra 20 dakika önce sorduğu soruları tekrardan kuzey güney kırması hillme ile murada tekrar sordu. oradan çıkamayacaktı da reklam girdi allahtan. bana sıkıntı geldi ilk kez izledim bu sefer çuvallayacaklar diye ama ite kakaa bitirdiler işte programı. ibo yu mümkünse tlf bağlamasınlar başkası adına anca o kadar utanılabilirdi..

neee 9 oldu ...

ağlamak istiyorum.

bol şansss

artı amlemli başlık koyulamayan sözlük mü olur laaan
4 hafta kala şampiyonluğunu ilan edecek bir takımın frenlediği skor.

dur yolcu bilmeden basıp, geçtiğin bu stad 3 büyüğün havasını alıp, gittiği yerdir.
şampiyon olsan kaç yazar senin de 3 büyükten ne farkın var?
deyip beşiktaşın ve taraftarının birasını ve mantısını boğazında bıraktığı yerdir.
bira içmiyorum ama şampiyonluk sevinci askıya alındı.