bugün

bilet fiyatları şu şekil olan maçtır:

Açık Kale Arkası: 20,00 TL
Kapalı A-B-C: 130,00 TL
Kapalı Kale Arkası: 30,00 TL
Maraton: 50,00 TL
Rakip Tribün: 20,00 TL
Vip A-B 1.Sıralar: 350,00 TL
Vip A-B 2-6.Sıralar: 250,00 TL
Vip C: 130,00 TL
eksiklere rağmen fenerbahçenin kazanacağı maçtır.
fenerbahçe'nin kazanacağından emin olanların büyük şok yaşayacağı maç.
fenerbahçelilerin hangi futbola güvenip sonucunda fenerbahçe'nin kazanacağını iddia ettiklerini anlamıyorum. ben bakınca dışarda trabzon ve kayseri mağlubiyetleri, içerde beşiktaş ve galatasaray beraberliklerini görüyorum. kasımpaşa'yı, konya'yı falan bir ton gol pozisyonu vererek yenmeleri hayal alemine sokmuş sanırım.

bursaspor'un favori olduğu maçtır, fenerbahçe kazanır ya da puan alırsa sürpriz olur.

edit: nitekim bursaspor galibiyeti kaçırmıştır.

(bkz: volkan demirel)
hak edenin kazanması dilenen maçtır. maç başlamadan "yoksa hak eden taraf fenerbahçe mi kazanacak?" gibi saçma yorumlar görmek bir futbolsever olarak canımı sıktı, öncelikle bunu belirtmeliyim. maça 5 saat kadar kalmışken hak eden tarafın kim olduğuna kim, nasıl karar verebiliyor, birisi bunun cevabını versin bana.

her neyse. maça gelirsek...

bursaspor'un "biz büyük takım mıyız?" şeklinde saçma bir probleme takılmadan oynayacağını ve sahadan en az 1 puanla ayrılacağını tahmin ediyorum. benim gözümde bursaspor artık büyük bir takımdır. bursa şehrinin desteğini alıp maçlarını en az 20 bin kişiye karşı oynayabilmektedir, ülkemizi avrupa'da temsil etmekte; hatta bir de üzerine utanmadan stsl'i domine edebilmektedir. ister sevin ister sevmeyin, bu adamlar 9 haftada 23 puan toplayıp liderlik koltuğuna oturmayı başardılar.

yani demem o ki, bu maç bir derbi kadar önemli ve eğlenceli benim gözümde. şampiyonluğun kaderini de etkileyebilecek bir maç. maçın skoru da 2-2 olur diye tahmin ediyorum. galatasaray'ın işine yarayacak skor beraberlik olur.
cimboma niyet bursaya kısmet olacak maç.
fenerbahçe'de niang,dia gibi önemli eksikler olmasa, geçen haftaki galatasaray maçında iyi bir futbolla, daha iyi bir sonuç çıkarılabilse, "bir ihtimal" fenerbahçe kazanabilir derdim, ama şimdi, iddaa'da bursa'ya oynuyorum *
yazarın tavsiyesi: umutsuz olduğunuz maçlarda böyle yapın, rakip yenerse kazandığınız paraya sevinirsiniz. şayet takımınız gaza gelip yenerse de, "işte benim takımım, vöhööy" diye sevinirsiniz..
bursasporlu ve fenerbahçeli olmayanlar için hangi takımı tutacaklarına bir türlü karar veremedikleri karşılaşmadır.
bursalı veya fenerbahçeli olmayanlar için tam bir turnusol kağıdı maçtır. normal bir gs,bjk veya trabzon seyircisinin feneri tutması lazımdır. bursa yenerse çok büyük avantaj yakalar. ama bu takımların taraftarlarının önemli bir bölümü fenerbahçeyi sevmemeyi kendi takımlarını sevmekten daha çok severler.
TÜRKiYE KUPASı kura çekimlerinde nasıl bir büyü varsa 5 takımdan üçü yine aynı gruba düşmüştür. bu maçın ardından fener tekrar bursaya gelecek kupa maçı için. bu arada kırıkhan nerenin takımı la?

edit: lan ben geçen seneki gruplara bakmışım. uyarı için ankaragucumegitti'ne teşekkür..
Volkan Şen'în yardıracağı müsabaka olmakla beraber, Bursaspor'un liderliğini perçinleyeceği mücadele.
anadolu'nun gururu, son şampiyon bursaspor'un kazanmasını istediğim mücadele.

(bkz: bu sene şampiyon anadolu dan)
iş için geldiğim bursada gideceğim maçtır. bir galatasaraylı olarak fenerlilere kin kusmak için ordayım.
(bkz: emre belözoğlu)
(bkz: senin için geliyorum)
fenerbahçemizin ve aykutumuzun büyük maçları alamama hastalığınından kurtulmasını dilediğim karşılaşma. mehmet demirkol un da dediği gibi bu sene seviyesinin biraz altında ve dengi takımların (bkz: galatasaray) (bkz: beşiktaş) (bkz: kayseri) (bkz: paok) (bkz: young boys) hiçbirisini yenememiştir fenerbahçe. bu maçta değişmesi dileğiyle.
iddaacıların muhtemelen ilk yarısına beraberlik bahsi oynadıkları maç. (bkz: bursadan gol haberimi var)
fenerbahçe'nin geçen senenin acısını çıkarmasını düşündüğüm karşılaşma. ama bursaspor üstün gibi.
ders çalışmam gereken yerde, birazdan izlemeye gideceğim maçtır.
saat 20:00'de başlayacaktır.
bu akşam oynanacak karşılaşma. (bkz: tanımsa tanım)
bir galatasaray'lı olarak berabere bitmesini istediğim karşılaşmadır.
0-1 semih dk 17.
berabere bitse süper olacak maç.
2 2 değil ama 4 4 lük bir boruyla fenerbahçemizin öne geçtiği karşılaşma.
(bkz: kedi ne arar la stadta)
semih ve gol. *
an itibarıyla oyuna kedi girdi.