bugün

neden sonra?

şehitleri vermeden yapsanıza şu operasyonu.
145 ile 160 arası teröristin gebertilmesidir. vay efendim sayı yuvarlakmışmış. azıcık açıklamanın tamamını okuma hadi onu geçtim başlık içerisindeki entryleri okuma zahmetine girseydin keşke.
ohhh yarasın dır.
--spoiler--
Ölüm bir istatistik ve devlet işi oldu mu, dünya işleri artık iyi gitmiyor demektir.
--spoiler--

ben de paylaşmak istiyorum:

kapat televizyonu anne
seni de kandırıyorlar!
kandil'e kara harekatı olmadıkça terörün temizlenmesi zor görünüyor. bu bile terörü temizleyemez, çünkü çoğu teröristin kuzey ırak'da normal bir yaşam yaşadığı bilinmekte, bu nedenle kuzey ırak'taki kürt yönetimi, ırak hükümeti ve ırak'a konuçlanan abd destek sağlamadıkça bu kişilerin yakalanması veya imha edilmesi çok basit değil.
ölüm haberlerine sevinen insanları gördükçe içim parçalanıyor. tabi ki hepimiz teröre, pkk'ya, bölücülüğe karşıyız. tabi ki hepimiz ölen evlatlarımıza, kardeşlerimize ağlıyoruz. ne çiçekler solduruldu bu ülkede bugüne kadar bu terör illeti yüzünden, ne evlatlar yetişti babalarının yüzünü bile göremeden. belki de bambaşka bir konumda olacaktı bu ülke bunlarla uğraşmasaydı. bunlar çok acı şeyler. fakat bunlar ne bizim suçumuz ne de dağa çıkan cahil, kandırılmış, sindirilmiş insanların suçu. bunun hesabını asıl sorumlularından sormak yerine, birbirimizi öldürüp bundan zevk almayı tercih ediyoruz.türkü kürdü mü var bu işin? ne zamandan beri insanın canına, ırkına göre değer biçiliyor? 160 insan evladı ölmüş, 160 allah kulu ölmüş ve bazıları bunu duyunca orgazm olabiliyor zevkten. müslümanlık bu değil, hele insanlık hiç değil. bizi hayvanlardan ayıran en belirgin özelliğimizi kaybediyoruz artık iyice. bu ölülerin hesabı sorulmadıkça, bu kıyım durdurulmadıkça hayvanlaştırılıyoruz mütemadiyen. toparlayamıyorum düşüncelerimi, kızgınım herkese, kızgınım bizi bu hale getirenlere. tek bir şey biliyorum, o da yazık oluyor gençlermize, bize. yazık...
şimdi bayram yapın çocuklar.
yuzlerce-binlerce "insan" canli kalkan olmak icin sinira gittigine gore kopeklerin zayiati cok daha fazla olmali.
hangi 160 bu, yalan kesinlikle yalan madem bu 160 terörist etkisiz hale getirilebiliyor o zaman neden bu kadar şehit verdik yazıklar olsun diyorum başka bir şey demiyorum.
bazı postalcıların inanmadığı gerçeklik. tabi tsk nın başında kendileriden biri olmadığı için böyle haberlere inanmıyorlar.
it lerin ölümsüz oldugunu düşünenler inanmayabilir ama tite tite geberecekler.
kanimi donduran entrylere sahip baslik. birde bunu bayram hediyesi olarak gorenler var.
yazsam faydasi yok sussam gonul el vermez. hakketten bu toplum hasta. 30 yil suren savas bu toplumun butun degerlerini asindirmis, yok etmis , insani hic bir sey birakmamis.

bu toplumun acilen tedavi , reabilite edilmesi gerek , ergenler desem yeni nesil kumasini gormek daha aci.

biraz vakur olun, biraz insani olun, sizler sonradan olma turkler belki bilmezsiniz ama benim atalarim hic bir zaman dusmanlarinin cesedleri ustunde tepinmedi.

yarin buyuk bir bayraminiz , bayram namazina gittiginizde bu kirli savasda olen herkes icin turk kurd asker gerilla cocuk kadin dede nine ayirmadan onlar icin bir dua okuyun.
(bkz: yetmez ama evet)
Hayır hayır ölenler askerler gibi insan değildir. Terörist insan olamaz. Eğer doğruysa bu haber muhteşemdir, kökleri kazınacaksa daha da artması temenni sebebidir.
getirip kızılaya leşlerini sergilesen ne fayda 30 yılda solan 30 bin fidanı geri getirebilecek mi ? , o 30 bin aile yarın bayrama umutla girecek mi ? bu işi kararlılıkla tamamen ortadan kaldırmak varken 100 öldürdük 200 öldürdük demekle sorunu çözebilecek misin ?
şehitler ölmez ! vatan bölünmez ! . şehitler ölüyor vatan bölünüyor ! uykudan uyandığımızda başımızda dalgalanan bayrağın ve bölünmez bütünlüğüyle bir vatanımız olmasını temenni etmekten başka bir şey gelmiyor elden...
daha önce davranılsaydı daha çok terörist öldürülüp, o kadar fazla şehitimizinde kanı dökülmeyecekti. fakat bütün hükümetlerimiz gibi hepsi bıçak kemiğe dayandı sözünü söylemeyi pek seviyorlar.
günü güzelleştiren rakamlardan biridir.
160... 160 leş daha karga yemi olmuştur.
inandırıcılığı olmayan tespittir.
doğru olduğuna çok inanmak istediğim bir haber.
ölenlerin o askerler gibi insan olmayıp hayvan olduğu eğer insan olsaydı ramazan gibi kutsal bir ayda kan akıtmayacakları, öğretmen ve doktor katletmeyecekleri hele hele sağlık ocağına molotof kokteyli atmayacakları bilinmelidir.
Bal gibi inandırıcıdır, kuyruğuna basılmış it gibi inleyen yaratıkların canlı kalkan şovu, düzmece kuzey ırak da aile vuruldu hikayesine bakılırsa inandırıcılığı aşikardir.Bal gibi inandırıcıdır, kuyruğuna basılmış it gibi inleyen yaratıkların canlı kalkan şovu, düzmece kuzey ırak da aile vuruldu hikayesine bakılırsa inandırıcılığı aşikardir.
tsk'nın tepkisi sert olmuştur.
(bkz: psikolojik savaş)
(bkz: pics or didn t happen)
(bkz: caps ver piç)
(bkz: kara propaganda)
tsk' nın terörist öldürmesi için illaki çok can kaybı mı vermesi gerekiyor diye düşündüren hadise. bu sebepten olsa gerek bana çok inandırıcı gelmemiş haberdir.
acımadı kii diye kendince nispet yapmaya çalışan sümüklü soysuzların olaydan haftalar sonra inlerinden çıkageldikleri başlık.