bugün

penaltı pozisyonunu feneri hiç sevmeyen taraflarımla tekrar tekrar izledim. net penaltı.
hakem pozisyonu süzememiş, tereddüt etti. ama meireles ve sow'un baskısıyla penaltıyı verdi.

kayserili 9 numara * kaleci gibi topa koluyla atlamış, sonra hakeme gidip ağlayan gözlerle el yok diyor.
ben daha görmedim penaltı verip de tamam değilmiş deyip iptal eden hakem.
kayserispor'un fenerbahçe ve galatasaray ile oynadığı maçlara bakarak lig hakkında çok rahat bir genelleme yapabiliriz. alıştık artık, allahınızdan bulun.

kayseriyi sivaslı olduğumdan dolayı zaten pek sevmezdim, bu maçtaki karaktersizlikleri ile pekişmiş oldu.

fenerbahçe'nin her şeye rağmen kazandığı maçtır.
herhangi bir sürprizin yaşanmadığı maçtır. son dakikalarını izlemediğimden penaltı pozisyonunu görmedim ama kayseri'nin kaçırdıklarını görünce atamayana atarlar dedim ve öyle de oldu.
lig tv forumlarında tartışılan konu penaltı olup olmadığı değil. adamlar bilerek penaltı yapıldığını iddia ediyorlar. bu kadar mı eziksiniz yahu?
kayserispor'un gs için oynadığı maç. ulan adamlar gs maçının ilk 20 dakikasında 3-0 yenik idi. bu maçta ellerinden gelen her şeyi çirkeflik dahilinde yaptı.
7 puan farka rağmen hala şampiyonluğumuz engellenemez diye sayıklayan geselileri gösteren maç.

Ne takıntılı, ne tırsık adamlarsınız len.*
şu penaltıyı göremeyenlerin neresiyle izlediğini düşündüğüm maç.
(bkz: )http://galeri.uludagsozluk.com/r/437851
türk futbolu için utanç gecelerinden birisine şahitlik yapan maç. kayserisporlu salih dursun çıkıp fenerbahçe devre arasında hakemleri ayartmıştır diye düşündük diyor ve elini kolunu sallayarak dışarı çıkıyor. adaletinizi sikeyim sizin.
fenerbahce'nin yedek kadroyla cikip kazandigi mactir. istese 25 puan fark olsun ancak haksizliga engel olmak icin bagirmaya engel degildir. mac sonu kayserisporlu bir futbolcunun aciklamasi her seyi anlatiyor zaten.
dirk kuyt ve moussa sow'un galatasaray için oynuyorsunuz şeklindeki tacizlerine maruz kalan kayserisporlu oyuncuların maç sonunda isyan ettiği penaltının haksızlığından bahsetmek dahi istemedikleri maçtır.
kör taraftarları toplayan maç olmuş yine. evet, penaltı yoktu normalde ama fenerbahçe'yi şampiyon yapmak için penaltı çalındı, oldu mu istediğiniz?
geseye karşı 80 km koşan kayserin 107 km koştuğu maçtır. küsküyü yediler gene de tabii.
40 yıldır gs yi neden yenemedikleri kimseyi şaşırtmıyor nedense. o maçtan sonra duş bile almamıştılardı terlemediler çünkü. şimdi aslan kesildiler ve ama fekat kediye döndüler maç sonunda.
ayrıca hala hep gsliler entry girmiş. ulan arkadaşlar 7 puan fark şampiyon oldunuz nerdeyse gidip evinizin önünde oynasanıza.
kayserispor'un galatasaray için oynadığı maçmış. bak bak.

galatasaray'ın kayserispor kadrosu: muslera, eboue, semih, gökhan, riera, hamit, melo, selçuk, sneijder, burak, drogba
fenerbahçe'nin kayserispor kadrosu: mert, orhan, bekir, serdar, hasan, topal, cristian, topuz, krasic, stoch, webo

fernando muslera vs mert günok
emmanuel eboue vs orhan şam
semih kaya vs bekir irtegün
gökhan zan vs serdar kesimal
albert riera vs hasan ali kaldırım
hamit altıntop vs mehmet topal
felipe melo vs cristian baroni
selçuk inan vs mehmet topuz
wesley sneijder vs milos krasic
burak yılmaz vs miroslav stoch
didier drogba vs pierre webo

şu versuslarda fenerbahçe'nin kazanabilecek bir oyuncusu yok. kayserispor'a karşı as kadroyla çıkan galatasaray'ın, kayserispor'a karşı yedek kadrosuyla çıkan fenerbahçe'ye göre daha iyi oynamasının, ya da tam tersi; karşısında as kadrosu bulunan galatasaray'a karşı bir hareketlilik sağlayamayan kayserispor'un, karşısında yedek bir fenerbahçe bulup oynaması kadar doğal ne olabilir lan?
bu fenerliler'in topçusundan taraftarına zihniyet aynı. maç içinde sowla kuytta kayserisporlu salihe galatasaray için oynuyorsunuz demiş. oda gapağı yapmış sen puan durumuna baktın mı diye. neyse bunları geçelim bir kayseripsor taraftarı olarak üzüldüm ben bu skora. hakem denen maçı resmen verdi fenere. ulan ligde bir dünya öyle ele değmeli pozisyon oluyor hangisinde penaltı veriliyor? veya aynı pozisyon fenerbahçe cezasahası içinde olsaydı yine de verebilirmiydi penaltıyı hakem? caner neden 2.sarıdan atılmadı? tekme tokat girse de atılmayacaktı zaten. bu ülkede fener ve galatasaray forman yoksa sus ve yenil. böyle adaleti sikiyim.
kayserisporlu salih in sen puna durumuna baktın mı sorusu ile keyiflenen gs lilerin olduğu maç.

Bir futbolcunun bunun demesi dahi o maçı gs liler için oynadıklarını gösterir. ulan salih madem puan durumuna baktın mı diyorsun. Senin için baktım sizin hiç bir iddianız yok. Çıkın alnınızın akıyla oynayın ona da kimsenin birşey diyeceği yok. Ancak neden sürekli yerde yatıp vakit geçirmeye çalışıyorsunuz ? sen de buna cevap ver. Neden topa elle vurduktan sonra penaltı yok diye feryat ediyorsunuz.? Neden son dakikada Kuyt u sakatlamak için kasıtlı tekme atıyorsunuz. o kuyt perşembe günü Türkiye için oynamayacak mı?
penaltı penaltıdır.

tartışılacak olan bu penaltı değil maç boyu özellikle caner'e tahammül eden hakemdir. eskişehir maçında yapılan bir hata var diye adam dokunulmaz mı oldu? atamayana da atarlar.
devre arasında kuyt' ın kayserili oyunculara ^galatasray içinmi oynuyorsunuz^ diyerek sitem ettiği maçtır. hayır 2 sene önce sen yoktun ki be oğlum sen nereden biliyorsun fener' in mücadele etmeyen rakiplere karşı oynadığını, maçları önceden bağladığını ki şimdi bu olmayınca şaşırıyorsun? hayret.
salih dursun puan durumuna bakın derken şunu diyor kayserispor avrupaya oynuyor aklı kıtlar bir bakın ciddi ciddi siz puan durumuna. bu maçı alsa kayserispor 4.sıradaydı lan.
maç sırasında fenerbahçeli futbolcuların kayserisporlu oyunculara; galatasaray için oynuyorsunuz diyerek psikolojik baskı yapmaya çalıştığı maç.

taraftarlarını biliyorduk da bunların futbolcularıda mı böyle sorunlu? kendileri için oynayan takımlarla karıştırmasınlar herkesi. 2010-2011 sezonu geride kaldı, geçti o devir.
kısaca fenerbahçe'nin koyup geçtiği maçtır.
(#19513554)
ki aslında bir şeyi değiştirmeyecek, çünkü biz zaten şampiyonluğu geneçler maçında bırakmıştık. realite budur.
ama bu yoğun trafikte bjk ile aramızdaki puan farkını koruduk o kadar.
muhtemelen kayseri topçuları uefa'ya oynadıklarını yeni hatırladılar, gönül isterdi ki içerideki galatasaray maçında da adam gibi götlerini yırtsalardı ve uefa'ya oynadıklarını hatırlayasaydılar.
bakın gs'ı yensinler demiyorum, yenilebilirler hiç sorun değil, ama az adam olsunlar adam!
neymiş kuyt ve sow böyle demiş falan, geçin lan bunları!
o mikrofon uzatan amk liseli medyası var ya, onlar adamsa bizim kuyt ve sow'a da aynı soruyu sorardı?
lan bakın gayseri'li ergen böyle diyor, siz ne diyorsunuz diye! ama alem göt olmuş bizim yapacak bir şeyimiz yok!
size inat o uefa finaline çıkıcaz lan amk'm sizi!
şikebahçenin beleşe bir penaltı sahibi olarak şampiyonluk yolunda matematiksel olarak şansının devam ettiği maçtır.
fenerbahçenin topçusundan taraftarına bir çoğunun ergen olduğunu kanıtlamış maç olmuştur. adamların argümanı galatasaray maçı. lan mal kayseri o maçta sağbekinden eksik çıktı yani salij yoktu o maçta kamil ahmet diye bir tane bank asya topçusu var o oynadı. ilk golde direk zaten onun kanattan geldi 2.dakkada. sonra boboda kırmızı yiyince maç koptu neyin kafasını yaşıyorsunuz lan siz. caner denene verilmeyen kırmızı sayesinde aldınız lan maçı neyi konuşuyorsunuz daha.
her zamanki gibi fener taraftarının şampiyonluk kupasının bir yerlerine girmesi sebebiyle galatasaray' a karşı böyle oynamıyor takımlar dedikleri maçlardan biri.

içlerinde kupa bulunan bu çocuklar gençlerbirliği maçından sonrada twitter vb. sitelerde gençler neden galatasaray' a karşı böyle oynamadı demiş akabinde galatasray' ın evinde gençlerbirliğine mağlup olduğunu öğrendiklerinde birer birer yazdıklarını silmişlerdir. yine de ben kızmıyorum arkadaşlara. daha birinin acısı geçmemişken, puan farkı 4 değil 1 1 diye öterlerken şimdi 2. kupanın girmesi kolay bir şey değil sonuçta. bırakın ağlasınlar.