bugün

21.45'te başlayacak ve star ekranlarından izleyebileceğimiz tecavüzdür.* * *
edit: oyun anlamında tecavüzdü ama*
chelsea'nin parambarça olmasını dilediğimiz maçtır.
messi'yi izlemenin verdiği hazzın 10 katına çıkmasını dilediğimiz maçtır.
barçanı bildiğin tecavüz uygulayacağı maçtır. barça barça edecek inşallah barçamız.
2-0 bitecek karşılaşma.

edit: bojan sen insan değilsin, hleb sen de ibnesin.
iddiacı gözüyle 2 ihtimalli bir maçtır.
iddaa da tek maç olarak oynanabilmektedir.
barcanın oranı 1.50; diğerlerine gerek yok zaten.
sürpriz oynanabilir maç.

chelsea 5 gibi bir oran almış. 20 lira barçaya 5 lira da chelsea'ye yatırılırsa zararsız çıkılır işin içinden. *
eto o nun maçı olacaktır.
tecavuzden ziyade gogus goguse vurusmaya sahne olacak karsilasma. ellerimizde biralar bekliyoruz saatini
açılış seremonisi bile ayrı bir keyif verecek maçtır.
hayvanat bir chelsea oyuncusunun messi'yi sakatlamamasını dilediğim maç.

(bkz: asier del horno)
chelsea anelka ile başlarsa hesaplar değişebilir.
sivasspor da oynayan futbolcularında dikatle izlemesi gereken karşılaşmadır.
iddaa nın barçaya 1.50 verdiği maç.
iddaa da 1.50 oranıyla süper gözükse de barcelona'nın ingiliz takımlarına karşı şansının pek dönmediği gerçeği ortamı bulandırıyor.
messi'nin maça kırmızı başlayacağını tahmin ettiğim, eğer öyle olursa barcelona'nın rahat alacağını düşündüğüm maçtır. sonra kol bozuk, annem çağırıyo anlamam.

(bkz: pes doğrusu)
bi koku var sanki.. evet evet beraberlik kokusu bu. *
yine ve yine dörtte üçü bitmemiş bir cips poşeti, yine ve yine bir bardak içildikten sonra çay doldurulmaya gidilememesinden mütevellit 1,5 saat demlenmekten zift olmuş bir demlik çay, bardakta gazı kaçmış kolalar, hassiktirler, ohalar, devre arasında turkcell super lige, aragones'e, guiza'ya sövgüler, "bu futbolsa bizim oynadığımız ne, bizim oynadığımız futbolsa bu ne" klişeleri...

aldım cipsimi, kolamı...

bekliyorum lan allahsızlar.
barça'nın chelsea'den çeyrek final intikamımızı çok fena alacağı, evinde avantajlı bir skor elde edip, finale bir adım daha yaklaşacağı karşılaşma olacaktır.
barçamızın barçalayacagı maç olması dilegiyle .

(bkz: mavi ulan)
üst bitecek olan maç.. umarım öle olur..
zamanında ronaldinho'nun verdiği ayarı, messi'den beklemekteyiz. ki öyle de olacak sanırım.
Barcelona'nın mutlak favori olarak çıktığı ancak Chelsea'nın sürpriz yapacağını düşündüğüm maçtır. Muhtemel skor olarak 1-1 veya 0-2 diyorum.
(bkz: üst biter)
chelsea'nin en fazla beraberlik alabileceği ve bunu bilerek sahaya çıkacağı maçtır. defansı güçlendirmekten başka şansları yoktur.

not: eksileyen arkadaşa selamlar