1. 1.
  eski athletic bilbao'lu yeni chelsea'li ispanyol sol bek.bilbao'nun borçları yüzünden iyi paraya satılmıştır.çok güzel ortalar keser,kanadını iyi kullanır.2006'da ispanya'nın sol bek açığını kapatıcak gibi gözüküyor.
  1 ... elendil
 2. 2.
  22 şubat chelsea barcelona maçında lionel messi'ye kontrolsüz,sert bir şekilde girerek kırmızı kart görmüş ve belki de turu kaybettirmiş futbolcu.
  -1 ... elendil
 3. 3.
  bask lı futbolcu
  ... city walk
 4. 4.
  kamikaze futbolcu..bazen lucio ile ikisini ayni takimda gorsek acaba her mac kirmizi kart gorurler mi diye dusunmuyo diilim
  ... glosoli
 5. 5.
  messi'ye girişi unutulacak gibi diildi wallaha. chelsea zaten elenicekti barçaya o yüzden suçu onda bulmuyorum. her şeye rağmen klas bir oyuncudur,sağlam bir sol kanattır. ispanya'nın fernando torres'le beraber geleceği merakla beklenen oyuncularından denilebilir. 2006 dünya kupası ikisini de güzelce izleme fırsatı vericek bize.
  ... shyer
 6. 6.
  barcelonanın sampiyonlar liginde devam etmesinin temel sebebi ve dolayısıyla katalanların en cok dua ettigi adamdır kendisi.

  (bkz: katalanca rol yapmak ne demek)
  ... city walk
 7. 7.
  ispanya milli takımının defansında oynayan futbolcu.
  ... worldlike
 8. 8.
  valenciaya transfer olmuş futbolcu
  ... city walk
 9. 9.
  ispanyol sol bek. atleic bilbao da yıldızı parlamış sonra chelseaye gitmiştir. barcelona chelsea maçında messiye yaptığı faul ve sonucunda gördüğü * kırmızı kartla gündeme geldi. bu sezon itibariyle de la liga ya geri dönmüştür.
  ... mmtyvs
 10. 10.
  tam adı asier del horno cosgaya'dır. 19/01/1981 portugalete doğumludur. 01/07/2006 tarihinde valencia'ya katılmıştır 10 kez de milli takım formasını giymiştir.

  resmi için:

  http://www.valenciacf.es/.../jugadores/Asier06.07.jpg
  1 ... eagle is free