bugün

Ilk yarının son maçi.
Kolay maç yok. Her mac final havasında artık.
Gençlerin 17 eksikle çıkacağı maç.
Muhtemelen beşiktaş 7-1 falan alıp şampiyonluk havasına girer.
Hakemlerin Beşiktaş’ı üzmediği maç. 36 dakikada 2 kırmızı hayırlı işler. Evet.
nadir çiftçi'nin itiraz ettiği pozisyon.

görsel
görsel
Gençlerin ilk kırmızı kartı çok bedava oldu faul aslında gençlere yapıldı hakem beşiktaş a verdi nadir itiraz etti sarı gördü ardından oyun tam başlayacakken ikinci sarıdan kırmızı oldu.

ikinci kırmızı kart iki kere kırmızı tek yetmez laiç in ayağını kırabilirdi öküz arkadaş. Öyle gelinir mi lan. Bu arada eyyamcı türk hakemi önce sarı verdi var dan uyardılar öyle kırmızı çıkardı. Ben anlamıyorum arkadaş bu nasıl hakemlik önünde oldu lan hemen cikarman lazım kırmızıyı.

Beşiktaşın yediği gol karius un hadiyesi böyle bişey yok arkadaş o hızda gelen topu tekte kontrol edip alamıyorsan ayıp sana ne işin var beşiktaş kalesinde.
Kartların her ikiside doğru birinci kırmızı itirazdan ve iki sarı karttan ikinci kırmızı kart çok ama çok net.. ilk kırmızı kart öncesi vida 'nin kırmızı kart gören oyuncuya çok net faulü var o yüzden her ne kadar itirazdan görse de vicdanları rahatsız etmiştir. Maç için söyleyecek tek kelimem yok.. zira sahada beşiktaş diye bir takım yok hala akılları geçen haftaki müsabaka da olsa gerek.. 9 kişilik takıma karşı isabetli sutumuz yok.. bu arada ilk yarısı 0-1 biten müsabaka.
maç böyle biterse abdullah avcı haftaya sepetlenir.
şu maçı 9 kişiye karşı kazanamazlarsa kulübü kapatıp gitsinler.
Tinerciler ölmüş hakemler suni teneffüs yapıyor ama olmaz o iş
O pamuk tıkanacak kaçarı yok.
ilk kırmızıyı görmedim bir şey diyemeyeceğim.. ikinci kırmızı da ise sarı kartı ve pozisyonu tekrar görünce çağırırlar kesin var dan dedim yanılmadım. 2. Kırmızı doğru karar. Golde zaten sorun yok.. bjk atabilecek gibi durmuyor ama 1 tane atarsa gerisi gelir.. atamazsa zaten 0-1.. bence de kulübü kapatıp jimnastiğe dönsünler..
Derin beşiktaş iş başında. Biz de böyle mi konuşalım? Aynı şey gs'ye olsa beni sikin diye bağırırsınız aq.
beşiktaş'ın hakkıyla rakibinin içinden geçtiği maç.
Net ofsayt.

Babanız fenerbahçe.
Kariusun yedigi gol evlere senlik, 9 kisilik takimi su an zar zor yeniyoruz, Kadro kalitemiz ortada.
Atibayi defansif 10 numarami yapsak ?
Hafta içi ağlamanın meyvesi 2 kırmızı kart ile alınıp elde edilen galibiyet. Nasıl mide var bunlarda anlamak zor. Tribündekiler vidanın pozisyonunda hakemi protesto ederken sözlükteki ergenler yine eyyam peşinde. Evet.
beşiktaş'ın sadece rakibe değil, hatta öncelikle paralı gopeklere koyduğu maç.
not: köpek dense köpeğe hakaret bence.
Herif demiş ki 9 kişilik rakibe 5,6 gol atamıyorsa filan gerisini okumadım. Biz 9 kişilik takıma en fazla 4 gol atarız ha bir de kadıköy kerhanesin de 9 kişi kalır kaleye de forvetimizi geçirir 4 posta da öyle koyarız. Sen önce şampiyon olucaz filan diyorsan kulübü kapanmak üzere olan kayseri yi yen awk.

Açık ve net evet.
Vida nın pozisyonu Velev ki faul olsun. Bir faul vermedi diye hakeme küfür edersen kırmızıyı görürsün.
Ne diyo lan bu muhabbet kuşları.
Daha geçen hafta hakemin ittirmesiyle ite kaka kendi evinde zar zor 3 puan aldılar.
(bkz: bir demet tiyatro)

Biri Mükremin agbi
Diğeri lütfiye olmuş..