bugün

16 dk'da 8 faul olmuş.engin'in hırsı iyi ama böyle giderse kırmızı kart görebilir.
isteyenlerin mesaj atmasının yeterli olduğu karşılaşma.
şuku vermekten çekinmeyin dostlarım. *
galatasaray bu görüntüsüyle şampiyon falan olamaz devre arasında seri ve güçlü oyuncuları kadrosuna katması gerekicek.
1-1 olmuştur. an itibariyle.
galatasaray 34. dakika itibariyle 2. oyuncu değişikliğini yapmıştır. 2. oyuncu değişikliği de sakatlıktan dolayı.
Bir g.saray'lı olarak şu futbolla şampiyon olamayacağımızı söylemekten çekinmiyorum. Yok kardeşim pohpohlamak falan , takım bildiğin vasat. Devre arası en az 2 transfer olmazsa işimiz zor.
olsada gecemiz şenlense hani ?
ya şu muhammet demir her fm'de parlayıp, ben alınca sönen sonra sattığım takımda yine parlayan bir adamdı. şimdi yine parlıyor. geçen haftada 2 gol atmıştı.
gollü geçmesini ummuduğumuz, bizi yanıltmayan maç.
an itibariyle Antep 2-1 öne geçmiştir.
Gaziantepspor Popov'un attığı gol ile 2-1 öne geçti.

Bekir Ozan'ın ceza sahası dışından sert şutu direkten geri geldi, topu kontrol eden Popov çaprazdan mükemmel vurdu ve köşeden golü attı.
30 dakika g.antep oynadı adamlar iki tane klas gol attı.bizde sağ taraf zaten çökmüs riera denen sığır var. allah belanı versin senin riera topa vurmayı nerden öğrendin sen.
galatasarayın biraz iyi takım gelince döküldüğünü gördüğümüz maç yanlış kadro yanlış transferler bana göre gs bu kadroyla ligi götüremez acilen çözüm bulunmalı yoksa losersaray bizi bekliyor.
antep 2 yi attı ulan yaaa bu gs harbi adam olmaz.
beşiktaş - fenerbahçe derbisinin oynandığı hafta kazanmamız gereken maç ama korkuyorum sözlük.
serveti attı.ben daha fazla brşey demiyorum.
an itibari ile hassiktir
dünyanın hiç bir yerinde göremeyeceğiniz bir kırmızı kart vermiştir hakem denilen!
ligin alt sıralarını ilgilendiren maçta ilk yarı 2-1 gaziantep'in üstünlüğüyle sona ermiştir.
bu gidişle 9 kişide kalırız.

(bkz: engin baytar)
hakemin tumevarimla serveti oyundan attigi mactir. butun antep ataklari gol olunca, 3. atakta rakibini dusuren servet, bariz gol sansindan kirmizi kart gormustur.
yok olmaz aziz yıldırım satın almış bu maçı servet kırmızı kart gördü gaziantep gol attı kesin satılmış maç galatasaray hiçbir şey yapmadan sadece hakem hatalarına sığınacak kadar küçük bir camia ve kırmızı kart ağır olmuş.
Hakemlerin bu yıl Galatasaray'ı ince ince doğradığının açık göstergesi olan maç. Bu nasıl bir kırmızı kart sormak istiyorum. Rezilliktir. Muhtemelen bunlara pek değinilmeyecek ve Galatasaray'ın kötüoynadığı falan söylenecektir. Bu rezalete artık Galatasaray yönetiminin el koyması gerek. Böyle olacaksa taraftar olarak maçları izlemeyelim daha iyi. *
anlaşıldı güzellikten anlamıyorlar sike sike alacaz bu maçı.
ilk yarı özeti olarak;

vasat bir galatasaray, alışılmış gaziantepspor.

hakem ile ilgili yorum ise; sadece yapma demiyorum, hobi olarak bile yapma.
galatasaray taraftarlarına önerim benim gibi basketbol takımını takip etmeleridir. adamlar herşeyi hakettikleri ve avrupa da oynadıkları halde yarınki euroleague maçları şu maçın yarısı kadar ancak ilgi görür.

yok bağımsız takılan keita ymış yok pitbull melo ymuş! gözünüz yok mu lan kaçıncı defa gaza geliyorsunuz sonuçta oynayan belli oynanan belli, size kalsa rijkaard süper hocaydı zaten.

maçın sonucu şu gidişle 2-4 filan bitecek gibi ama ben tamamen anadolu efes maçına geçmeyi düşündüğümden dolayı gerisi için kelamım olmaz. iyi oynayan kazansın.