bugün

bu geceden itibaren başlayıp şiddetini sürekli arttırması beklenen ve perşembe günü etkisini kaybedecek olan kar. 25 cm olacakmış kalınlık.
avrupa yakasında etkili olmayacak kar yağışı. yerde ciddi miktarda kar ve kuvvetli yağış beklenmiyor. anadolu yakası ve daha doğuya gidildikçe yağışın şiddeti artacak.
dünya ısnıyor diyenlere kapak olsun.
dünya ısınıyorsa ben neden ısınmıyorum. işte kar bile başladı.
cabbar 24 cm.
"an itibariyle bostancı'da göz gözü görmüyor"

(kendisini işe kaptırıp gözünü açmayı unutan sahtekar dilenci/bostancı üst geçidi)
her kar yağışında yolların kapanması sonucu mahsur kalıp, yılın bir kaç gününü ren geyiği gibi kar içinde geçirmemizden dolayı, içimizde endişe doğuran meteorolojik olay. an itibariyle beylikdüzü tüyap çevresinde başlamıştır.
an itibari ile uskudar havalisinde hava gunluk guneslik, millet denize giriyor. bir kisi boguldu. kar mar yok.
(bkz: hava nasil oralarda)
(bkz: kar yagiyor saclarima bilmiyormusun)
Meteoroloji'nin "şehir merkezlerinde kar kalınlığı 25cm olablir" uyarısını istanbul için algılayıp istanbul'da 25cm kar bekleyenlerin olduğu yağıştır. Halbuki Türkiye'de sadece istanbul yoktur. 25 cm kar Bolu'da da olabilir Hakkari'de de olabilir.
(bkz: aha basladi)
başladı ve yan odadan gelen ses.

ayyyy ne kadar romantiiiikkk.
Balmumcu'daki güneşli hava, kar topluyor olabilir korkusu yaşatıyor. Şu an için gram kar yok ortada.
an itibariyle ataköy'de tipi şeklinde başlayan yağış.
"evet ulucuğum, şu anda, bulunduğum yerde aşırı denebilecek bir yağış yok. güneş kendini gösteriyor, kar yağışı ara ara devam ediyor, fakat tipi şeklinde değil.. ilerleyen saatlerde artmasını bekliyoruz"
faati, çapa-şehremini'nden bildirdi...

edit : güneş yakıyor, kar durdu... * 11.09

edit 2 : ahanda lapa lapa başladı... ve gene durmaya yakın.. ve durdu..
sabahtan beri toplamda 10 dakika kar yağan kadıköy'de an itibariyle güneş açmıştır. nerede o eski günler dememek işten bile değil.
(bkz: haberleri dinlediniz şimdi hava durumu)*
şansımın içine edeyim denilesi bir durumdur.

Dün gece -8 derece saint petersburg'dan biraz içimiz ısınsın, biraz da gezelim, görelim amaçlı geldiğim istanbul'da yeni güne kar ile başlamak ayrı bir enteresan oldu. * *
(bkz: 26 aralık 2006 ankara kar yağışı)
Okul varken keşke tatil olsa denilen hava olayı.
tatlı tatlı yağmaktadır.
topkapıda göz gözü görmüyor. kar yüksekliği on beş metyere ulaştı. kutup ayıları insanlara saldırıyor. minibüsteydim ben bir anda karın içinde kaldık, ne bok yiyecez bilmiyorum, allahtan minibüste internetli bilgisayar var. allahım yardım et.
an itibariyle bostancı'da minik minik tanelerin uçu$tuğu kar yağı$ıdır. bir yandan da güne$ pasparlak tepemizdedir. *
Filaş Filaş Filaş...

Artık boğaz yok, boğaz buz tuttu, artık insanlar vapur veya motorları değil, tabanvay sistemini kullanmakta. Eskimo kıyafetlerinin satışları patladı...
yine bostancı'da, yukarıdan geçen bulutun bayaa biriktirmi$ olmasıyla hafiften co$an kar yağı$ıdır.
an itibariyle avcılar kucuk capta olsa da gerceklesen durumdur, ayrıca da b.k gibi soguktur.
Balmumcu'da 5 dakika kadar seri yağan ama şimdi dinmiş kardır.