bugün

Görende herkes 7/24 kariyer kasıyor zannedecek. Herkes bilim adamı olmuş amk. iki ingilizce makale açsam rastgele okuyamayacak tiplerin girdiği şekle bak asdfgj. Babacığım kariyer dediğin nedir senin herkesin holdingi mi var? Veya herkes akademisyen mi oluyor ki orada bile artık torpil var. Neredeyse Herkes köle konumunda bu ülkede. Adam kalkmış kariyer diyor hassiktir * .
başlığı bile yağlı saç ve cips kokuyor amk.
yaşıtları vajina içinde yüzerken yada kariyerine odaklanırken kendisinin tek derdi en çok kill'i almak olan ezik tiptir.
27 yaşındayım. allah izin verirse bir 27 yıl daha oynarım.
Otuz yaşında da oynayacak tiptir.
27 yim bende şu an en kaliteli oyunları oynuyordum ta ki bilgisayar duman atana kadar. Yoksa ben de isterdim rdr 2 oynamayı ama olmuyor işte.
35 yaşındayım şu an dışardayım, eve gitsem de oyun oynasam diye düşünüyorum.
muhtemelen 25 yaşında bu ben olacağım, şu anda bile hala iyi bir pc m olmadığından gta vice city harici oynayabilecek oyun seçeneğim yok.

bir kaç sene içinde kısmet olur da iyi bir bilgisayar toplayabilirsem tüm bu senelerin acısını çıkaracağım.

en güzel grafikli oyunları oynayacağım, hayatımda tek bir kez bile oynamadığım gta 5 i de oynarım belki.
bilgisayar oyunu artık her yaşta oynanacak bir yaşam biçimine evrilmiştir. gevşeyin.
32 yaşındayım hala oynuyorum. 18 yaşımda nasılsam bilgisayarla muhabbetim hala aynı. mutluyum.
eskiden günde 3-4 saat oynardık. Şimdi ancak haftada o kadar vakit bulabiliyorum. stres atıp eğlenmenin en ucuz yolu.
Sadece oyun oynamak istemiştir. Evet.
30 yaşındayım işim var ve evet bilgisayar oyunu oynamaya devam ediyorum.
Otuzunda da oynayacaktır. Kendimden biliyorum evet.
Bu durumu saçma sapan yerlere götürmeye gerek yok. Eğer bir insan bilgisayar oyunu oynamayı seviyorsa oynar ve bu kişi her yaşta bir insan olabilir. Bu kadar basit ve net.
kimse kusura bakmasın biraz işe yaramaz ve muhtemelen hala annesinin kredi kartını kullanan tiptir. git kendine iş bul da aile kur amk.
ne kadar oynadığına bağlı.
15 sene sonrasında da oynamaya devam edecek, karılar bazan laf ediyor ama onları hobisi yok, evet hobi.

https://youtube.com/shorts/qPi3cVd0ans?feature=share
2018 e yakın bir tarihten beri asosyaldir karma kasıyordur.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar