(bkz: liseliler aramızda)
zaten hâlâ gençler.
Ortaokulda 1983 doğumlu bir matematikçimiz vardı. Bir keresinde "bizim gençliğimiz diye bir şey yok, ben zaten gencim" diyerek noktayı koymuştu helal olsun.
öğrenciyse gençtir. hatta öğrenci evinde kalıyordur. hatta eşyalarına da para vermeyip letgo'nun öğrenciyeeşya kampanyasından almıştır.
ne genci yahu; şimdiki yirmibeşlikler bildiğin çocuk daha!...
gençliklerinin keyfine varmakla meşguldürler.
25 yaş baya baya genç bir yaştır yani nesi genç değil amk şaka mısınız?
Ben artık kapandım, öleceğim günü bekliyorum.
Bir lokma, bir hırka. Yeter.
Gençliğinin baharında olan tiplerdir.
götü göbeği salmayıp fit olunca sıkıntı yoktur.
Ne oldu aq
ölelim mi 25 yasindayiz diye picleeerrr.
Anneannemin simli Harry Potterlı t-shirtü var bence önemli değil.
Kayınbabam 55 yasındaydı eşimle aynı şeyleri giyerdi ama yakısırdı şimdi Allah var. Götü göbeği salmazsan yakıstırırsan sorun yok
25 yaşındayım ve gayet genç hissediyor, genç giyiniyorum. Yazılanlara baktıkça da ahhaha amk trolümsüleri diyorum. Trollük böyle olmaz çünkü.
25 yaşındaki afrikalılardan bahsediliyorsa mantıklı olabilecek başlıktır.
25 yas genc degilmis. Ulan it 18 yasinda 20 yasinda hatta 22 yasinda neden hala babandan harclik aliyorsun o zaman soysuz?
şüphesiz ki orta yaş krizinden muzdariptirler.
hoş görün bu demans başlangıçlı çılgın ihtiyarları.
unutmayın bir gün siz de yaşlanıp onların durumuna düşeceksiniz.
Orta amerika'daki büyükannem gibi mi giyinsin dostum?
iyice saçmaladınız. 25 yaşında yaşlı insan mı var ? Sanayide çalışan 25 yaşında bir emekçi ile 25 yaşında baba parası yiyen bir birey aynı gözükmez. insana şekil veren de insanı güzel ya da çirkin gösteren de paradır. Andaval felsefesi yapmayın.
Birader gene yanılmadım. Başlığı açan senmişsin. Artık gördüğüm an anlıyorum sen olduğunu. Fazla takma bu konulara gerek yok, canını sıkma.
bol kumaş pantolon ve örgü takke mi giyelim, ne istiyorsunuz şu 25liklerden amk.
-Dedi ergenus.
25 yaşında ergenliğiniz bitiyor. Aman neyse, sonra anlarsınız.
gençtir çünkü.
25 yaşındayım, sırt çantası+tişört+yırtık pantolonla işe gidiyorum.

mutluyum.
çeyrek asır yaşadık diye döpiyes mi giyelim, gençliğimizin baharındayız.
ayrıca 18 gösteriyorum, size ne.
liseli beyanı. amınakodumun ergenleri bi siktirin gidin. tamam kırışıklıklarım çıkmış olabilir, 25 e üç de olabilir lakin bu ne aq?