bugün

pek çok erkek için utanç sebebidir.
bu insanların psikolojilerini düşünmek bile istemiyorum. kendi iç dünyalarında saygılarını kaybetmeden nasıl durabiliyorlar hayret.
25 yaşında anneden geçinmekten daha kötü bir durum değildir :(
bu tür insanlar durumdan dolayı stres yaşayabilmektedirler. baba içten içten sürekli homurdanır, bazıları içi bırakıp dışa döner. her yeni gün umutlu olmaya çalışırlar. psikolojileri kendi işini kurup kendi parasını kazanan arkadaşları sayesinde her gün biraz daha zayıflar.
Üniversiteyi 24'ünde bitirip güzel bir iş bulamayınca tam aile ohh rahatladık çocuk okulu bitirdi tamam hanım ne yapalım bi yazlık felan alıp gitsekmi buralardan diye konuşurlarken, ortaya çıkan olay sonrası babadan bir istek daha arz edilir. Üniversitedeki bölüm ile ilgili olan özel bir eğitim kurumuna başlanarak bir vasıf edinilmeye çalışılır ve hergün kurumda içilen çayın sigaranın alınması esnasında insanın içinde buruk bir acı oluşur, etraftaki güzel karşı cinslere bakılırken birden kişinin aklına "olm cepte para yok ne aşkı meşki, daha zamanı var" şeklinde söylemler gelir. Bazen bu söylemler "hassktr ya çıkmasamıydım acaba diğer işten bu yaşta bu eziklik çektirilirmi lan adama, ama yok abi şimdi çıkmasaydım işten daha sonralarında birkaç kişiyi dövüp çıkardım o daha kötü olurdu" gibi maddi bağımsızlığı elde edememenin verdiği olaylara bağlı olarak çeşitlenir.
Daha beterleride elbet vardır. Yıllar ilerledikçe bu başlık "30 yaşında babadan para almak" şekline bile gelebilecektir.
(bkz: zor zanaat)
(bkz: kıt kanaat)
(bkz: ne alaka)
(bkz: gecenin bi vakti saçmalayan uuser)
güzel ve onurlu olmayan durumdur.ama işsiz güçsüzseniz başka çareniz de yoktur.bütün gün koca bekleyen kızlar gibi evde oturacak değilsiniz ya!

ama mesela orhan pamuk 30 yaşına kadar baba parası yemiştir.ama o yazarlık yeteneği olduğunun farkındaydı.ya siz?girdiğiniz 3-5 entry sizi zenfin yapar mı zannediyorsunuz?**
25 yaşında babayı geçindirmek var bir de...o da çok pis koyuyor a.k...
iyidir, güzeldir, tadından yenmez.
25 normaldir, 26 koyar insana, intihar sebebidir.
25 ile 26'nın arasındaki ince çizginin farkında olmak lazım.
(bkz: ciddiyim)
(bkz: mod 5)
(bkz: ahmet cakar li alpet reklami)
(bkz: marjinal olmak gibisi yok)
Böyle bir şeyin farkına varmak bile gelişmedir.özellikle üniversiteyi 2-3 yıl kazanamayıp 1-2 senede ünide kalırsanız 25 yaşında öğrenci olarak babadan para alabilmeniz mümkün

(bkz: bizim zamanimizda boyle miydi)
asalaklıktır... (bkz: yuh diye sövesi olmak)
utanılası, saatlerce ağlanası durum. * *
25 yaşından sonra hayır gelmez artık. arkadaş mesleği seçmiştir zira:Aylaklık dönüşü yoktur. başkasının yanında çalışamaz. ticari kabiliyetide yoktur zaten hayatı parazit olarak geçer.
(istisnalar kaideyi bozmaz. lütfen kimse alınmasın)
sadece bazı şeylerin biraz gecikmesi durumudur. sonunda her şey iyi olacaktır. enseyi karartmamak lazımdır.
en tatlı eylemdir. sonuçta baba parayı ne yapacaktır. ne pc merakı var, ne sinema, hamburger isteyen sevgilisi var. evlat yemiyecekte kim yiyecek. sonrası mı?, hayata hazırlanmak mı?.

cevapları ileride verilecektir.
şimdi okuyan insan için bişey diyemeyiz ama onlarda ufak çapta işler bularak yükü biraz daha hafifletebilirler. iş bu noktadan sonra tamamen baba da olan suçtur. 25 yaşına kadar çalışmamış hiç bir işten anlamayan kişi sokakta, kahvede, internet cafede zaman harcıyacak babada ona para vericek yanlış bir olgudur. baba otoriter bir kişiliğe sahip değildir.
bazı zihinsel veya fiziksel sorunları olma ihtimali vardır.

edit: engelli olabilir.**
killi parayi goturmek uzeredir. zira buyuk proje pesinde kosuyordur. zanneder ki fabrikator olacak. vah ona...
çalışıp para kazanacak kadar zamanı olmayan, zamanının çoğunu serserilik yaparak dolduran meşgul insan davranışı.
özellikle dersler çok kötü gitiğinde insana çok koyan bir mevzudur...lakin kurtuluş iddaa da değildir...**
babada para bok gibi diye tabir ettiğimiz şekilde çoksa neden olmasın dedirten olaydır. insan bir kere şanslı doğar ve bu şansı değerlendirmesi en doğal hakkıdır.
yurdum universite mezunlarını simit satmaya iten yegane sebeplerin aga babası.
25 yaşında hala babandan geçinmek şanslı bir durumdur çünkü yaş yolun yarısına yaklaşmıştır.kalanını tamamlama da da sana pek bir şey kalmayacaktır gırgırada vursak ezilip büzülmenin son raddesidir.