bugün

fosiller topluluğu real madrid'in güzelinden 2-3 farkla yenilmesini istediğim maç.
Başlık yanlış açılmış, amdin göreve.

Doğrusu 25 nisan 2018 beşiktaş jk real madrid maçı olacak.

Futbol ekspertizi sinan engin beyefendi yazık oldu bayern’e demişti. Yanlış hatırlamıyorsam beşiktaş bayern’in içinden geçmişti.

Çekemiyorsunuz kardeşim harbiden çekemiyorsunuz.

Düzeltilmesi gereken başlık.
bayern siker, geçer.

sie haben heynkes, aber real habt nicht.
3-2 bayern alır. Real tur için avantaj sayılabilecek bir skorla döner. ispanya'da da turu real alır. Çünkü her ne kadar bayern sikici bir takım olsa da, real'e pek şansları tutmuyor.
real 1-2 aldı bile.

Ps: ha bu arada. Deplasmanda beşiktaş bayern’in içinden geçti. Real bacısını siker!!!1!
Real'imiz kazanacaktır. Marcelo iyi oynarsa kazanırız.
Ronaldonun takım arkadaşlarını tokat manyağı yapacağı maç.
Real madrid ilk maçta fişi çeker.net.
real ve ronaldo nun balı yine yerinde olursa real maçı 3-0 kazanır.penalti olur kırmızı yer bayern falan yani tur attırmazlar real e karşı.
Real'in bu seneki deplasman balının sona ereceği maç. iki maç sonunda finale çıkacak olan takımın real olacağını düşünsemde bu akşam kendi evinde bayern basıp geçecektir. ispanya'da seyirci desteği ile beraber real finale yürür..
Zor bir eşleşme her an herşey olabilir.. tahmini skor 3-1..
belki de grup aşamalarından beri beklediğim maç. yarı finalde olması en iyisi oldu. geçen sene çeyrek final aşamasında bir çok açıdan şans realden yanaydı. o şanssızlıkları yaşamaz ise bayernin iyi bir skor elde edeceğini düşünüyorum.
ayrıca muhtemelen liverpool un rakibini beklediği maç olacaktır. klopp şimdi elde bira ve çerez, koltuğuna yaslanmış maçı bekliyodur buna eminim.

edit: bayern çok ofansif kadroyla oynuyor. allah ne verdiyse dalacaklar anlaşılan ahaha. tutar mı acaba görecez. hızlı konrtaya çıkan real sever böyle şeyleri.
real bayern´i yener. real i şoklayıp maçın başında gol bulabilirse bayern, anca o zaman yenebilir real´i.

ilk 20 dakka real, bilindiği üzre biraz salak oynar. bütün istatistiklerde biraz göneyli oldukları ve "sonradan açıldıkları" için, real madrid, eğer ikinci yarıya 0-0 başlamışlarsa kesinlikle o takımı yamultmuş.

real´in özelliği 75. dakkadan sonra... bilen bilir, dillere destan bir real madrid- manchester city maçı vardı. o maçın 88.inciden 90+2´inci dakikasına kadar oynanan oyunu o maçı seyretmiş hiç kimse unutmamıştır, herhalde, ben hala unutmadım...5 mi 6 mı yıl önceydi.

bayern maçın hemen başında real daha salakken, gol bulmaya çalışacak. onu bulursa, çok kötü yapar real ´i, ancak "güneyli" kafası çalışmaya başlayan kadar golü bulamazsa, real e gol atamazsın, top bile çalamazsın.

o takımda ronaldo var, ama o da öyle "sonradan açılanlardan"...
3,5 üstü oynadım, paramı bekliyorum.
Bol bol pozisyon olacağından emin olduğum, akşam olsada izlesek dedirten maç.
2 den 1 gibi geliyor bana ama 19 da oranı var. üşeniyorum biraz.
Robben sakatlandı daha maçın başında.
Kimmich attı 1-0. James ne asist yaptı yav.
Bayern'in yasladığı maç.
Boateng de sakatlandı.
Ribéry öyle bir gol kaçırdı ki peh. Evet.
Beşiktaşlı olarak aşağılık kompleksi mi dersiniz ama çok bariz birkaç noktayı 5lik olduğumuz maçla karşılaştırmasam çatlayacağım maçtır.

Lewandowski ye o hareketi BJK li yapınca kırmızı kartı çakıyorlar, Real Madrid olunca devam. Hem kırmızı kart hem penaltı pozisyonu var golden hemen sonra bu 1.

2 Beşiktaş ilk 40 dakika bu Real den iyi top oynamıştı. Ah ulan.. neyse..
Marcelooooooooooooooooooooooo ve gol. Ne vurdu be, pozisyonu da o getirdi zaten.
Marcelo çivi gibi çaktı. Evet.
Bu James çok tehlikeli amk.
3-1 ya da 4-1 alacak bayern maçı. ikinci yarı madrid top oynayamaz.