bugün

fenerbahçe takımını değil, suçluları savunuyor. bu yürüyüş bunun bir kanıtı!

takımını savunan fenerbahçeli, aziz yıldırım ve kurmaylarına hesap sormalıdır. onlara destek vermemelidir. adamlar yıllardır fenerbahçe'nin adını kullanarak, servetlerine servet kattılar. şimdi bunun da hesabını versinler!
siyasetten tanıdık klişe bir ifade ile: yargıya müdahale mitingi.
malları bize gösteren mitingdir.ulan aziz başkanın suçu ispat edildi mi ki onu savunmayalım.kişileri savunuyorsunuz diyenler daha mahkeme sürecinin başlamadığını bilmiyorlar herhalde.mallar bunlar katıksız mal.
(bkz: yollar yürümekle aşınmaz)
anca oraya buraya yürüyün anasını satıyım siz fenerbahçe'yi değil aziz yıldırım'ı seviyorsunuz yazık size.
türkiye'nin en büyük sivil toplum örgütü fenerbahçe olduğunu kanıtlayan mitingdir. o soğukta o kadar insan.. para versen toplayamazsın. helal olsun.
amacı anlaşılamayan mitingtir. şike serbest olsun mu demektedirler?
fenerbahçe'nin diğerlerinden farkı spor klubü olmasıydı. bugün de görüldüğü kadarıyla Fenerbahçe türkiye'nin en büyük sivil toplum örgütü olmuştur;bu büyük bir onur mücadelesidir. dünyada eşi ve benzeri yoktur.
fb'nin meşhur şike avukatı konuşmakta.
aile dediğin yargılamaz sahip çıkar. fenerbahçe spor kulübü her bireyini kendi içinde cezalandırmasını da bilir gerektiğinde. ama dışarıdan karalamalarla iş yürütülmesine izin vermeyecektir. işte bunu bilen fenerbahçeli olanların yapacağı haklı duruşun şovudur bu miting.
komedidir.
daha mahkeme süreci başlamadığı halde aziz yıldırım'ı savundukları için bazı futbol profesörleri tarafından eleştirilen taraftarlardır.tekrar bıkmadan söylüyorum mahkeme başlamadı daha.
http://www.video724.org/2...oy-mobese-kameralari.html

adresinden canlı izlenebilen komedi.
bu protestoya katilanlarin kaç tanesi iddianameyi okudu cok merak ediyorum. eğer bir tahmin yapmamı isterseniz "sifir"! iste fenevbahce'nin buyuklugu(!) buradan kaynaklaniyor...
--spoiler--
türk futbolu adına utanç verici mitingdir. çünkü fenerbahçe mitingi değil şikeci aziz yıldırım mitingidir.
--spoiler--
neyin ağlamasıdır lan bu? ben şahsen bursaspor taraftarıyım ve birazda benim açımdan bakın olaya; geçen sene paramı verip kombinemi aldım, zamanımı ayırdım bütün maçlara gittim olandan bitenden habersiz sizin al gülümlerinizi ver gülümlerinizi izlemişiz.

rakip takıma teşvik primi vermişsiniz, ekinler olmuş tarlalar sürülmüş... oyuncular ayartılmış bizde karda kışta o soğukta takımımıza destek olmaya çalıştık her şeyden habersiz.

fenerbahçe şampiyon ilan edilmedi fakat bursaspor 3. ilan edildi uefa'ya gitti.

2. olan trabzonspor şampiyonlar ligi ön elemesini geçememesine rağmen şampiyonlar ligine direkt katıldı Bursaspor ise uefadan elendiğiyle kaldı.

ve ben hala bursaspor'un bütün maçlarına gidiyorum, zamanımdan veriyorum paramı veriyorum. ister düşün ister çıkın ister şampiyon ilan edilin fakat hakikaten ağlamayın arkadaş zoruma gidiyor.
cezaevinde yatmakta olan bir yöneticisi için ağlayanların mitingidir. ben fenerbahçe taraftarı olsaydım cezaevindeki bir adama destek verenlerin düzenlediği mitingden payıma düşen utancı duyardım ama maaşallah fenerlilerde kösele gibi surat var bırakın utanmayı adamlar göbek atıyorlar. azalarak bitsin artık şu ezik ağlak febeliler.
Takımı rezil eden şikeci damgası vurduran biri için yapılan anlamsız hareket. Tersi durum olmalıydı destek için değil şikecileri istemiyoruz mitingi mesela.
devleti ele geçirirken mustafa kemalin kulübünüde pas geçmek istemeyen fettullahçıları,fırsatçılık peşinde koşan ezik cinconları,esas şikeleri yapan taraf olmasına rağmen akp korumasında olan ve bu sayede her türlü şımarıklığı sergileyen tırabizonluları ve g.saray kontrolündeki medyayı kıskandıran mitingdir.
her ne kadar turgay demir'den haz etmesem de,kendisinin bu miting hakkında ilginç görüşleri var.
http://twitter.com/#!/turgaydemirr
örneğin:
58. maddenin değişmesi için önce sivas'ın plaka numarasının değişmesi lazım:)
mitingi ve atılan sloganları bilmeden burdan sallayanları göstermiştir. hemen bu arkadaşlara mitingin başlıklarını belirtelim.

fenerbahçe taraftarı hiç bir maddenin yada kanunun değişmesini istemiyor, fenerbahçe taraftarı gerekirse 3. lige düşürülse de 5 senelik kombinesini alıp yine takımına destek olacağının altını çiziyor, biz temiziz diyenlerden daha temiz olduğumuzu söylüyoruz ve bu operasyonun futbolu temizlemek değil "yıkılmayan son kaleyi", fenerbahçeyi bitirmek amacıyla yapıldığını biliyoruz.

operasyon tarihinin "aman seçime etki etmesin" denilerek seçim sonrasına atılması ve "ona dokunan yanar" diyerek okyanus ötesinden fenerbahçe ye göndermeler yapan siyasetin çocuklarına! biz tribün çocukları olarak gereken cevabı her yerde ve herzaman vereceğimizi belirttik bu mitingde.

kimse şikeyi savunmuyor, yaptılarsa rengi fark etmez herkes cezasını çeksin ama herkes!. yılların pisliğini fenerbahçe üzerine atıp futbolu temizledik diyerek, aradan fenerbahçeyi çıkarmak isteyenlere aman vermeyeceğiz.
ne siyasette, ne basında yada herhangi bir yede kimse sonsuza kadar yerinde kalmayacak bu rüzgar tekrar tersine esecek ama galatasaray, beşiktaş ve fenerbahçe camiaları sonsuza kadar yaşayacaklar ve biz gecesini gündüzünü renkleriyle yaşayan taraftarlar, camialarını siyasete alet edenleri ve bugün bize yapılanları asla unutmayacağız.

yargıya el attık, orduya el attık, basına el attık "kemalin askerleriyiz" pankartı asan fenerbahçeye mi el atamayacağız diyenler, bunu naklınızdan çıkarmayın "dokunan yanar ama fenerbahçeye".
emniyet verilerine göre 4 bin kişinin katılmış olduğu miting.
bdp'nin mitinglerine çok benzeyen fenerbahçe mitingi.

ayrıca büyük miting falan değildir.

görsel
bir galatasaraylı olarak "ulan azcık erken kalksaydım da ben de gitseydim" diye düşündüğüm mitingdir. sonuna kadar haklıdır fenerbahçe taraftarı, tabiki de bunca haksızlığa, aziz yıldırım ve fenerbahçe üzerine kurulan bunca komploya sessiz kalmayacaktır. sonuna kadar destek verilmesi gerkendir.
bir fenerbahçe taraftarı olarak aziz yıldırım maskesiyle ağlayan teyzeleri görüp utandığım aziz yıldırım mitingidir. şüphesiz sadece bir fenerbahçe mitingi veya sadece fenerbahçenin çıkarlarına amaçlı bir topluluk oluşsaydı orada maçların ortalama 35-40 bine oynandığını düşünürsek o kadıköyü yıkarlardı. bunu sen de biliyorsun ben de.
güncel Önemli Başlıklar