bugün

entry'ler (279)

herbirseyibilenadam

kız ise hoş gelmiş.
erkek ise gelmesine gerek yoktu.

3 mayıs 2012 beşiktaş fenerbahçe maçı

2 maç kazanınca şampiyon olduklarını sanan gerzeklerin kendine gelmesini sağlayan maç. rüya bitti beyler, şampiyon değilsiniz.

fenerbahçe nin beşiktaş a yatması

3 mayıs 2012 beşiktaş fenerbahçe maçında vuku bulan olay. yatıp bacakları açarak "al seninim" demiş gibi bir görüntüsü vardı.

sözlüklerin pkk yuvası olması

sadece kemalist tayfanın dikkatini celbeden mesele. kemalist ulusalcı faşist zihniyete göre zaten türk olmayan, türk değilim diyen herkes terörist pkk'lı. ne içiyorlar bunlar anlamış değilim. ekşi sözlük'te bu görüşteki mallara ayarın tillahını verip postalıyorlar o yüzden böyle sağda solda tuhaf tuhaf söylemlere başvuruyorlar. kandan besleniyor bu vampirler, kızmaları doğaldır. iktidara gelemedikleri için de demokrasinin bir süre kenara atılması gerektiğini yumurtlarlar. ama bunu sadece sanalda yapabilirler çünkü gerçek demokratik ülkelerde kaos çığırtkanlığı suçtur. aynı zihniyet 12 eylül darbesi sürecine alkış tutarak türkiye'nin abd güdümüne sokulmasına destek vermiştir. sorsan abd karşıtıdırlar ama abd'nin çanak yalayıcılığını yapmaktan da geri durmazlar.

edit: anca eksi vermeyi bilirsiniz zaten elinizden başka bir şey gelmez. sözlükteki herkesi pkk'lı diye suçla ve eksi ver, çapın bu kadar işte ezik.

apo yu ipten alan mhp değildi diyen ülkücü

ayakta uyuyan otel parası vermeyen ülkücüdür. zaten 28 şubat'ı da protesto etmişti bu veledin ağababaları. koşarak koltuğa oturan bunlar değildi.

ekşi de yazan twitter sahibi insan

ne zengindir ne elittir. mesela ben de hem ekşi yazarıyım hem de twitter'ım var. ekşi'deki yazılarımı görseniz üff en entel en zengin benim haftada en az 3-5 uçak yolculuğu yapıp sürekli paris'ten geliyorum. aslında fakirim amk orada öyle gidiyor ne yapalım. biraz itiraf gibi oldu yauv.

orduyu yıpratıyorsunuz ayıp yha

yaşanan son gelişmelerden sonra tedirgin olan cumhuriyet sevdalısı laik emo serzenişi. canına tak etmiştir artık bu oyunlar. gerçekten de ayıp, buldunuz korumasız cumhuriyeti sağlı sollu vuruyorsunuz.

karmayı önemsemeyen yazar

herkesin "aa bu benim lan" diyerek kendisini işaret ettiği yerde benim için örnek alınması gereken iki karmayı önemsemeyen yazar vardır. 1- hicbiseyebosunaiclenmeyenadam 2- bluevelve

gerçi bu ikisi aynı kişi olabilir.

saygılar üstadlar. inşallah ben de sizler gibi çok çalışıp başarılı olacağım. gerisi tırıvırı.

fake hesabı olan yazarlar

veritabanımızda aypi numaraları kayıtlı olan yazarlardır. yakında hepsi şutlanacaktır sözlükten. operasyon bu başlık altından duyurulacaktır. öperim.

cari açığı azaltma yolları

milyonlarca insan yorganın altında osurup elleriyle yorganı boğazlarının altına kadar çekerek ayaklarıyla havalandırıyorlar. malum cari açığın da bu boyutlara gelmesinin nedeni enerji harcamalarımız. bence o yorganın altında biriken gazı kullanabiliriz.

esra erol da evlen benimle

bugün işyerimde mecburen biraz bakmak zorunda kaldım bu programa. malum, bazı insanlar böyle programların bağımlısı olmuş durumda laf anlatamıyorsun ne kadar eleştirsen de nuh diyorlar peygamber demiyorlar. programa bir azeri kızı geldi, bunun talibi varmış. kız kuaförmüş. güzel kızdı yani bayağı güzel bir kızdı ama sanırım bir evlilik yaşamış ve peşinde çocuğu var. herkesin başına gelebilir böyle şeyler lakin bekar bir çocuk buna talip oldu, paravan açılınca kız kabul etmedi. hayır yani talip olan çocuğun da tipi falan düzgün çocukta bir kusur yok ama kabul edilmedi işte. ismini bilmiyorum ama şimdi o çocuğa bir şeyler söyleyeceğim. ulan dürzü, bekar adamsın tipsiz falan da değilsin ki şansını denemek istiyor diyeyim. evlenmiş ayrılmış yanında çocuğu olan bir kadından ret cevabı almak iyi mi oldu? bekar bir kıza kanca atsan anlarım da o sonuçta dul bir kadın, kendini niye o meşhuuur 70 milyona rezil ediyorsun. hatta 73 milyon diyorlar. ayıp değil mi? yarın sana dul kadın tarafından reddedildin demeyecekler mi? yapmayın la böyle şeyler, biraz sağlam durun amına koyim.

facebookun hacklenmesi hiç açılmamasında olacaklar

emolar toplu intihara kalkışarak telef olurlar.

aman ali rıza tadımız kaçmasın

aman kısmı amaaaann diye uzatılırdı bu lanet cümlenin.

generallerin heybetli isimlere sahip olması

sadece generallere has bir özellik değildir mesela rutkay aziz. sahi nerde bu adam? ilker başbuğ içeri alındı ya şimdi susmaz.

başörtülü akrabasıyla konuşmayan solcu

büyük ihtimalle kemalisttir. solcular özgürlükçüdür kemalistler ise özgürlük düşmanıdırlar.

eski sözlük

2010 yılının sonlarına doğru açılmış olan sözlük. nasıl eski sözlük olduğunu anlamıyorum yeni sözlük işte.

bilocan

hoş gelmiş dokuzuncu nesil yazar.

azer bülbül ü tanıyormuş gibi yapan liseli

ortama ayak uydurmaya çalışan liselidir. azer bülbül kimdir, zamanında ne söylemiştir, nasıl bir rüzgar estirmiştir bilmez ama senden benden iyi tanıyordur azer'i. 90'ların sonuna doğru en iyi bizim jenerasyon tanıdı azer'i, ağzı süt kokan liseliler bilmez.

azer bülbül ün vefatı

http://fizy.com/#s/1ah10x

fena oldum babaaaa

fransız mallarını boykot edelim kampanyası

tek başıma yürütmekte olduğum kampanya. herkes gitti ilker başbuğ un tutuklanması, adalet ve kalkınma partisi, fethullah gülen cemaati, yandaş medya, uludere katliamı başlıklarına yazıyor, yalnız bir başıma devam ediyorum boykota.