bugün

iyi sallamıştır. Kendi richter ölçeğime göre 5,1.
Böyle alttan alttan vurmuştur.
Geçmiş olsun.
Teşekkürler.
Biram düştü allah belasını versin.
Allah beterinden korusun ilk defa hissettim. Fena saklandık.

afad a göre 3.5 merkez üssü yeni mahalle imiş. yüzeye 2km yakınlıkta imiş.
Alttan küt küt vurdu valla.
BOĞAZiÇi ÜNiVERSiTESi
KANDiLLi RASATHANESi VE DEPREM ARAŞTIRMA ENSTiTÜSÜ BÖLGESEL DEPREM-TSUNAMi iZLEME VE DEĞERLENDiRME MERKEZi henüz siteyi güncellemedi. Takip ediyoruz. Tahminim merkez üssü Haymana.
batıkentteyim,tatlı tatlı sallamıştır.korkmaya gerek yok diyorum ama bu aralar fazla olmaya başladı.deprem mühendisi olarak yorum yapamıyorum artık ama 4 ü geçeceğini sanmıyorum yine de bilimsel veriler ışığında korkuya mahal yok gençler...
(bkz: Tatlı tatlı salladı diyen deprem mühendisi)
(bkz: Ulus yıkılıyor)
Şimdi açıklandı. 3.5 merkez üssü Yenimahalle. Tam da benim konum.
Merkez ussu yenimahalle olan 3,5 siddetinde depremdir. Inanmayan gugil amcaya sorsun aq. Ayrica fena salladi diyenlerin yalanina sokuyum. Sadece ses gelmistir. Sanki amina koydugumun alt komsusu sopayla tavana vuruyor gibi.
Batıkent’te iyi sallamıştır dolap kapakları çarptı ayna sallandı düşecek sandık. Küçümseyenleri anlamamakla beraber düşünüyorum 3.5 buysa dahası nasıl olur...
Derinlikten ötürü yoğun hissedilmistir. Genel olarak komşu bişey düşürdü sanılan deprem. Allah herkesi korusun.
(bkz: ankara dikkat etsin kendine)
şaka lan şaka.
telaşlanmayın.
Bu aralar ankara'da büyüklüğü 3'ün üstünde yüzeysel depremlere çok sık şahit olmaya başladık.
Bu durum Herkes marmara'da büyük bir deprem beklerken asıl deprem ankara'da mı olacak sorularını akıllara getirmekte.
kulislerde muhtemelen hissedilen depremdir.
Iyi ki yoldaydim ki eve döneli 15 dakika oluyor.cogu kisi sokaktaydi.iyi sallanmış diyorlar.
Herkese geçmiş olsun. 2 hafta da en az 4 deprem yaşandı ankara da.. umarım daha fazlası olmaz..

Her şeyin hayırlısı tabi yine de allah korusun..
hissetmedigim depremdir. sanirim cok fazla abv ankara dedim. ozur dilerim.
hissetmedim.Esattan hisseden sismograf kökenli arkadaşlara selamlar.