bugün

aziz yıldırımın paraları nelere kadirmiş vaybeeeee * yeri gelince rakip takım guizadan gol yemeyi dahi göze alıyor ha * (artık nasıl bir devre arası yaşandıysa)
bucaspor'un baştan aşağı ofansif oynadığı, 5 kişi ile saldırdığı maçtır. kendisi için oynamış; bursa, antep gibi kahpece defansa kapanmamıştır. gerçekten helal olsun.
" 1-0 / 1-1 / 2-1 / 3-1 / 3-2 / 3-3 / 3-4 / 3-5 " şeklinde bir maçtır. çok can yakmıştır. *
bukalemunları heyecanlandıran ama yine göt eden maç olmuştur. teşekkürler fenerbahçe.
fenerbahçe'yi yetenekli futbolcuları, her zaman skoru değiştirebilecek görüntüdeki oyunu ile,

bucaspor'u düşen bir takım görüntüsünde değil de avrupa kupalarına gitmek için mücadele verirmiş gibi oynaması ile,

çok çok tebrik ettiğim karşılaşmadır..
fenerbahçe'nin ayarı verdiği maçtır. bukalemunlara duyurulur.

pompaya devam!
bucayı masa oyunları ile yenip avrupa şampiyonu olmuşcasına sevinin melisleri bize gösteren karşılaşma.
seyir zevki yüksek bir maçtı. andre santos' un golü görülmeye değerdi.
(bkz: bir an heyecan yaptın itiraf et)
yahu bucaspor maçı bu arkadaş. sonuç olarak ne bekleniyordu anlamıyorum. yok biri yan yattı, öteki çamura baktı. bırakın bu işleri.
fenerbahçe hangi takımla oynuyorsa diğer takım taraftarları o hafta onu destekliyor. tamam çıkarlar için bazı şeyle yapılır ama lig iki takımlı hale geldi, zevki kalmadı. fenerbahçe mi diğerleri mi? bu haftalık fenerbahçe, bakalım önümüzdeki maçlarda ne olacak...
her şeye rağmen fenerbahçe' nin galip geldiği maçtır. o değilde guiza reyisin ilk defa boş kaleye gol atabildiği maç olmuştur.
fenerbahçe karşısına çıkan takımlar canlarını dişlerine takarak oynuyorlar. ipten döndük resmen. istanbul büyükşehir belediye maçından inanılmaz derece korkmaya başladım..
bucaspor taraftarı olarak sunu açıkca soyleyebilirim ki 3-1 kadar hersey normaldi. fakat hoca torric cıkarıp ılerı oyuncusu sercan kaya'yı alarak ortasahayı boşalttı. leko ve torric ılk yarı emre ve alex kilitlemişlerdi. biraz savunmayı hafifletti. ilerde basmaya döndürdü ve durum bu hale geldi. en son leko'nun çıkması da macı 2 farklı skora götürdü. kimse kusura bakmasın bucaspor'un her maçını izleyen biri bu maçta bir müdahale olduğunu anlar. bu müdahale ya bizim hocanın gerçekten tecrübesiz olmasından kaynaklanıyor yada başka bir durumdan. sonuçta bizim hoca ilk defa a takım yönetiyor ve bu takım süper lig takımı. bızım ıcın farketmez ortada bir ayıp varsa bu yönetimin ayıbıdır. bucaspor taraftarına da bu olaydan dolayı kımse bok atamaz.

maçın skorunu maçtan önce 3-1 olarak tahmin ediyordum. ama hocanın ortasahayı boşaltması ve alex'in rahat oynamaya başlaması işleri değiştirdi. #11519596
bir fenerbahçeli olarak sitem dolu bir maç olmuştur. ligin son sıralarında bulunan bir takımdan 3 gol yemek nedir anlamam. hele ki şampiyonluk yarışındasın sen. önemli olan sonuç diyen arkadaşlar vardır arada değil sonuç falan. senin bu şekilde oynamaya ve gol yemeye hakkın yok arkadaş.
maçtan sonra facebook'ta birçok arkadaşımın ''satılmış tff'' gibi saçma sayfalara üye olduğunu gördüm.

dostum, af buyur ama; bünyamin gezer n'aptı maçta? s*ke s*ke kazanmadık mı? kazandık. otur tebrik et bir kere de be allah'sız.
entry leri, pekiyi pek güzellemek için tıklamaktan parmağım ağrıdı. bu sırada kardeş takım gs ı düşürmeyeceğiz. her sezon 6 puan çantada keklik. asıl yatma-kalkma saçmalaması yapacaksanız, ts. için yapın. yahu adamlar 2 maçta sanki şampiyonluğa oynamıyor gibi maça çıktı. seyredin ts-fb maçlarını görün. buca ts dan daha iyi mücadele etti.

bukalemunlar sizi. muhaahahahaaa.
(#11523842) fazla söze gerek yoktur.
hakemin damga vurduğu maç olmuştur. burdan maçı hakkımızla kazandık diynelere şunu diyorum: maç 3-1 giderken bu maç bitti demişsinizdir. kim dememiştir ki? dünya da eşi benzeri olmayan bir penaltı. adamın kolu kendi hizzasında napsın kolunu mu kessin? top geldi dierseğine çarptı.

hani diyorsunuz ya neden biz sevilmiyoruz. en ufak kendi aleyhinize hata olduğunda soyunma odasına dalan bir başkanınız var. sonra onu da savunup hak ten emek ten bahsediyorsunuz. insn biraz allah tan korkar. ben fb li olsam yemin ediyorum bu galibiyete sevinemem. kimsenin bukalemunluk yaptığı yok. kimse rakibinin şampiyon olmasını istemez. siz bukalemunun alasınız buna emin olun.

sonra şampiyonluğu kaybettiğinizde " nedir bizim bu belamız" diye zırlıyorsunuz ya. buna ilahi adalet diyorlar. son 10 yıldır fb ye olanlar kime oluyor? sizin aleyhinize olunca " hak , adalet" ancak lehinize olunca " auuu nası goyduk" muhabbeti. ancak allah büyük ya, bu senede adaleti tecelli eder inşallah.

edit: ya allah büyüktür arkadaşlar. adalet tecelli edecek yakında. allahın sopası yok işte. şimdide konuşun "nasıl koyduk" diye . " büyük başkanımız var herşeyi yapar" desenize. o zaman diyordunuz. şimdi ne oldu?
tam 8 golün atıldığı gol düellosu. neredeyse fenerbahçe'nin şampiyonluğu kaçırdığı maç oluyordu.
bu arada bucaspor iki haftada 6 gol attı 10 gol yedi vay be.
bu maç için 2.yarının henüz başında yapılan ve insanı deli eden tahmin.#11523842
bir galatasaraylı ve dolayısıyla trabzonspor'un şampiyon olmasını isteyen biri olarak, kimseye bok atılmaması gerektiğini düşündüğüm maç. amk sanki fenerin yendiği takım ülkenin en iyi takımlarından... hadi diyelim ki bucaspor maçı sattı, biz de mi sattık arkadaş? fenerbahçe'yi günahım kadar sevmem ancak doğruyu söylemek gerekirse adamlar her takımın sapır sapır döküldüğü bir ligde hakkıyla şampiyonluk yolunda... aksini söylemek bir futbolseverlikten çok sidik yarışı yapan bir taraftar olmaktır.
1 den 2 olan bir maçtır. 30 dakikalık bir oyun bile fenerbahçeye liderlik için yetmiştir.
bukalemunları yine ağlatıp sızlatan maç. ulan sattı etti diyenler otursun maçı izlesinde bucaspor teknik tıraktörünün 3. golden sonra attığı 100 metre koşusunu izlesinler. tamam olimpiyat stadı ama bukadar kaptırma kendini be dayı.
sonuçta; biz adama plakasını okuturuz 3-5
bucaspor'un attığı gollerden sonra sevinçten çığlık atıp,deliler gibi sevinen bucasporlu olmayan taraftarlara yani bukalemunlara acı acı girmiş maçtır.aa evet o penaltı değildi dimi ? hakem fenere verdi maçı.tabi öyledir zaten.her yerde görüyorum ya.bu kadar ezik olunmaz.fener çok zorlandı ilk yarı çok kötüydü ama 2.yarı iyiydi.helal olsun fenerim. geçmiş olsun bukalemunsporlular.