bugün

miami'nin 2-1 önde olduğu doğu konferansı final serisinin miami'de oynanacak 4. maçıdır. serinin kader maçı da diyebiliriz.
inancımızı kaybetmediğimiz maçtır. go bulls go.
ömer aşık'ın oynamama ihtimalinin yüksek olduğu maç. serinin üçüncü maçında sol ayağından sakatlanan ömer aşık, bu sabahki şut idmanına katılamamış. o yüzden bu maçta oynamama ihtimali yüksek. onun oynamaması da chicago bulls'un performansını kuşkusuz etkileyecektir. zira pota altına sertlik getiriyor ve joakim noah'ın kenarda olduğu anlarda onun eksikliğini pek hissettirmiyor.
chicago'nun benchi gene coşarsa chicago'nun alacağı maçtır. çünkü bilindiği gibi miami 3 süper yıldızın eline bakıyor, fark yaratmaları için benchin çok iyi oynaması lazım. eğer maçı kaybederlerse normal sezonun mvp'si derrick rose'a yazık olacak.
nihat doğan'ın da maçta bulunma ihtimali vardır. korkuyu hissettiniz biliyorum.
miaminin alarak seriye noktayı koyacağı, ayriyeten dallas'a 'sen 3-1 e getirirsin de ben getiremez miyim allahın mavericki' mesajını vereceği maçtır.
(bkz: üst biter)
saat gece 03.30 da olacak olan maçtır. zevkli olacaktır efendim. izleyiniz.
ntvspordan naklen izlenebilecek maçtır aynı zamanda.
basketseverleri gene uykusuz bırakacak maçtır. tüm gün esnemekten bir hal olsak bile bu maçı kaçırmayız.
(bkz: bulls akar)
telefon alarmını 03.30a kurduran maç.

izlenip izlenemeyeceği o saatte belli olacaktır. (bkz: nba playoff maçı vs uykunun en tatlı yeri)
miami nin kazanma ihtimalinin yüksek olduğu maç.hatta kazanacağı maç.
miami heat - chicago bulls maçı varsa uyku yok rocky, uyku yok.
fanatik holigan ötesi dallas'lı olduğumdan miami'nin finale çıkması tek dileğimdir.

(bkz: yıl 2006 nba finali) (bkz: intikam)
yaklaşık 20 dakika önce başlayan ve an itibariyle chicago'nun 19-8 üstünlüğü olan maçtır. ömer'in oynama ihtimali varmış.
Papazın her zaman pilav yemediği karşılaşma gibi duruyor. 2 gün önce sayesinde dünyaları kazandığım miami bugün sadece kendi doyumsuzluğum yüzünden dünyaları kaybettirecek gibi. ne zaman durman gerektiğini bileceksin arkadaş.
ilk periyodun 19-16 chicago'nun üstünlüğü ile sona erdiği maç oldu. periyot içinde açılan farkı lebron ile kapattı miami. ömer'in oyuna girmesi sevindirici lakin girer girermez faul yapması lebron'a iyi olmadı.
miami adına lebron james'in sazı eline aldığı maçtır.
iki takımın da düşük şut yüzdesiyle oynamaya başladığı maçtır.wade oynayabileceği en kötü oyununu oynamaktadır.yine savunmalar konuşmaktadır.
ömer yine sakatlanmış, üzmüştür bizleri.
hücum konusunda iki takımında sıkıntı yaşadığı maç. oyuncular bir nowitzki değiller.
Bu maçı alan seriyi alır,Miami için bunu söylemek kahinlik olmaz ama chicago florida dan bu maçı koparırsa gerisi gelir.
miami'nin kazanacağı maçtır, aylardır sabahlamıyordum okul yüzünden bu maç sayesinde sabahladım iyi oldu çok da güzel oldu.
balık yüzlü adamın* sazı aldığı maçtır.
lebron'un rose'a posterlik bir blok yaptığı maç olmuştur aynı zamanda.
müthiş maç oluyor,diğer takımlar şu savunmalara maruz kalsa aralarında ağlayanlar olur kesin.