bugün

lebron savunmaya basladigi andan itibaren derrick rose'un ve dolayisiyla chicago'nun bittigi mactir. 3-1'den sonra chicago seriyi ceviremez. miami hala saglam bir center ve point guardi olmadan nba finaline yuruyor. dallas karsisinda inanilmaz match up sorunu yasarlar.
miami heat maçı 93-101 skorla aldı.
101-93 ile uzatmalar sonunda miami'nin kazandığı maçtır. maçı lebron'un uzatmalardaki etkili oyunu ve rose'un çok çok kötü maç sonu oyunu getirdi. istatistikler;

lebron 35 sayı 6 rebound 6 asist,
bosh 22 sayı 6 rebound,
miller 12 sayı 9 rebound,
wade 14 sayı 5 rebound.

Edit: skor düzeltme
"ortada extra bir performans yoksa kalite her zaman kazanır" şeklindeki basketbol aforizmama bir kanıt daha.
tecrübenin kazandığı bir maç olmuştur.wade hiç bişey yapmadığı maçta uzatma dakikalarında önemli katkı vermiştir.lebron yine mükemmel oyun çıkarmıstır.artık chicago'nun işi mucizelere kalmıştır.2006nın rövanşı bizleri beklemektedir.
ve miami son tokadı vurur. saygılar.
miami'nin aldığı maç olmuştur. son 14 sn kaldı.

chicago bu seriye elveda demek durumunda kaldı. derrick rose normal sezonun mvp'si, gelmiş geçmiş en genç mvp hem de. böylesine yanlış kararlar vermesi yazık oldu. seriyi 3-1'den çevireceklerini de sanmıyorum maalesef.

seriyi kim alırsa alsın, mavs karşısında aşırı zorlanacaklar.
bizi kırmayan wade öldürücü darbeyi vurdu. geçmiş olsun
gününde olmamasına rağmen miami'nin alacağı maç. uzatmada wade'den bi iki hamle bekliyoruz artık.
normal sürenin 85-85 sona ermesiyle uzatmaya giden maç olmuştur.
derrick rose boş pota buldu mu affetmiyor. seri bir oyuncu.

bu çeyrekte miamili oyuncuların topa alık alık bakmaları, hiçbirinin almaması ondan sonra chicago'nun işi bitirmesi baya komikti. *
beyler yenen mavs ile oynayacak, azcık daha uyanık olun gözünüzü seveyim. *
umarım bulls alır dediğim maç.
lebron'un oyuna hükmetmeye başladığı dakikalar oynanmaktadır.
kaan kural'ın ben kime maçta sessiz desem onun sesi çıkmaya başlıyor diye itirafta bulunduğu maç.
(bkz: adam haklı beyler)
kaan kural'ın tüm kariyerinin en kötü maçı dediği sırada rose'nun iki smaç ve iki basket faul ile ben daha ölmedim dediği maç.
derrick rose şov oluyor. maşallah.
müthiş maç oluyor,diğer takımlar şu savunmalara maruz kalsa aralarında ağlayanlar olur kesin.
lebron'un rose'a posterlik bir blok yaptığı maç olmuştur aynı zamanda.
balık yüzlü adamın* sazı aldığı maçtır.
miami'nin kazanacağı maçtır, aylardır sabahlamıyordum okul yüzünden bu maç sayesinde sabahladım iyi oldu çok da güzel oldu.
Bu maçı alan seriyi alır,Miami için bunu söylemek kahinlik olmaz ama chicago florida dan bu maçı koparırsa gerisi gelir.
hücum konusunda iki takımında sıkıntı yaşadığı maç. oyuncular bir nowitzki değiller.
ömer yine sakatlanmış, üzmüştür bizleri.
iki takımın da düşük şut yüzdesiyle oynamaya başladığı maçtır.wade oynayabileceği en kötü oyununu oynamaktadır.yine savunmalar konuşmaktadır.
miami adına lebron james'in sazı eline aldığı maçtır.