bugün

entry'ler (125)

16 mart 2012 şampiyonlar ligi kura çekimi

olası bir barcelona-madrid finalinin yolunun itinayla hazırlandığı samimiyetsiz kuradır. apoel şampiyon olsun sözlük olarak timsaha girelim

ozanmertkara

güzel insandır.
temennim bol bol okutsun.
bir zamanlar efsane saz takılırdı. sohbet insanıdır
hoşgelmiş

nba league pass

Mouse u ekranın altına çektiğinde kontrol paneli görüntüden çıkıyor.

23 kasım 2011 anadolu efes partizan belgrad maçı

cenk akyol'un pekovic'i bloklayarak kendi tarihini işlediği maç. Pekovic'in basketbolu bırakma sebebi olabilir.

23 kasım 2011 ac milan fc barcelona maçı

ibrahimovic'in yazdığı kitapta guardiola'ya sağlam giydirmesinden sonra daha da bir sabırsızlıkla beklenen müsabaka. Messi'ye inceden dokundurmuştur kitabında. Real madrid yolu ibragol için açılmıştır aga

donunu giyerken dengesini kaybedip düşen insan

(bkz: altan kendini yaktın beni niye yakıyosun)

juan carlos navarro

fast break i üç sayı gerisinden bitirebilecek kadar şutuna güvenen ispanyol şutör. keza bize karşı da yolladı bi tane
(bkz: atmayaydı eiyiydi)

behzat ç yi televizyondan izliyoruz kampanyası

popüler olma kaygısı gütmeden popüler olan projenin zaten hakim olduğu kendi kitlesi mevcuttur. Doğuş grubuna geçme durumu da adam film in pazarlama tekniğidir ki bence başarılı olmuştur. Sistem içinde sistemi eleştiren kimliğini ise asla kaybetmemiştir. işin sanatsal boyutunda ise 2. sezonun ilk bölümünün çekim teknikleri ve kalite seviyesi 2 gömlek atlamıştır. Behzat ç konuşmak üzerine kafa patlatmak candır. her boka muhalefet etmek için zırvalayanlar beri dursun.

22 kasım 2011 trabzonspor inter milan maçı

(bkz: tribün dergi alert)

17 kasım 2011 real madrid anadolu efes maçı

Anadolu efes bu sezonun geri kalan kısmında genel olarak potansiyelinin altında kalıyor. Oyunu domine ettikleri dönemlerde açık alan da ve sete setlerde muazzamlar. savunma direnci harikulade ancak bu potansiyelleri 40 dk nın 15 sk sında kalınca esas rakiplerine karşı geri kalıyorlar. bence savanovic hücum sıkıştığında 3 numara olarak kullanılabilir. böylece ersan oyunda kalacağı için reboundlarda düşüş yaşamayabiliriz. Genel anlamda ilievski ve keremin gününde olmalarına bakıyor takım koordinasyonu hele kinsey de yokken. telaşlanmaya gerek yok ufuk hoca da takımda top 16 da çok daha iyi performans vereceklerdir.

17 kasım 2011 galatasaray mp regal barcelona maçı

çok önemli bir karakter maçından başarıyla ayrıldık. istatistik kağıdının her alanınanda bir adım önde kalan galatasaraydan maçı kopardan unsur 2. çeyrek skoru oldu (10-25). içerdeki unics maçını domerkant'ın imkansız üçlüğüyle yenik bitirmesek çok daha rahat olabilirdik. Hala iki deplasman galibiyeti ile avantaj bizde grubun 3. sırası için. Galatasaray buraları bu şekilde oynadığı sürece sistemin başarıyı getirmemesi için sebep yok.

nba

oyuncular birliği takım sahiplerinin ultimatomuna rağmen son teklifi reddederek sezon iptalinin önünü açmışlardır. Özellikle takım sahiplerinin son tekliflerinin kabul görmemesiyle hard cap diye diretecek olması bütün anlaşma yollarını kesecek. NBA başkanı david stern ün dil altı hapını yakın yerlerde bulundursunlar.

10 kasım da zorla bahçeye çıkarılan öğrenci

Ne zorlası kardeşim, Çocuklara aşağı iniyoruz dersin inilir. Bu durumdan şikayetçi olsun ki. Ulan ne acayip zihniyetler var. Nerden giydircem derken götü başı açıyorlar.

09 11 2011 van depremi

http://www.cevresehircili...=bakanlikbasin&ID=698
Erdoğan bayraktar şu açıklamasından sonra istifa etmezse kelimelerin tükeneceği bir gerçektir. arama kurtarma ekipleri bölgeye gitmeye başlamış.

9 kasım 2011 union olimpija galatasaray mp maçı

Şu maçın istatistik kağıdı çerçevelettirip duvara asılır beyler (16 top kaybını saymazsak). Furkan aldemir in şu performansı basketbolumuz için çok çok önemli ve daha kapasitesinin altında olduğunu belirtelim. Lakovic'in hücumda katkı verememesine rağmen savunmada koyduğu karakter müthiş (Lakovic Ulan).

alex ferguson

United ın başına geçtiğinde ingiltere de liverpool hegemonyasına kontra olacağını belkide kendi dışında kimse bilmiyordu.sir matt busby ile beraber kırmızıların tartışmasız en başarılı menajeri.kişisel fikrim dünyanın en iyi teknik adamı olduğudur.sorunlu oyuncuları hırslarını köreltmeden hadım etmekte üstüne yoktur.bugün ronaldo quaresma değilse rooney gascoigne değilse ferguson sayesindedir. Bu iki oyuncu da bütün profesyonelliklerini sir e borçlular. Alex ferguson istikrarsızlığa karşı tepkidir.

leyla ile mecnun

Krizi güzel toparlamışa benziyorlar. ismail Abi ve Erdal Bakkal ayrımcılığını kınıyorum * Yavuz iskender Mecnun ve diğer karakterlerle birlikte bu ikilinin de performansı yükseliyor. başından sonuna dizi 10 numaraydı , şu krizden sonra 11 olmuştur.

afilli filintalar

Ekip muazzam, biraz ütopik biraz rasyonal biraz bizden biraz kendi içlerine yazıyorlar. Kitap fuarına bende gidemiyorum ve Ankaranın bu huyuna illet oluyorum. Ankara candır yanlış olmasın.

sözlük yazarlarının an itibarı ile düşündükleri

11. haftada beşiktaş deplasmanına gitmenin yolları konum ANkara

bir zamanlar anadolu da

bugün itibariyle Nuri Bilge Ceylana olan hayranlığım katlanmıştır.muazzam kareler muazzam perspektif.bu yapıtı izleyen herkes filmin farklı yanlarından besleniyor.film üzerine kafa patlattığım arkadaşlarımın hepside farklı pencerelerden görmüşler.sanırım NBC nında istediği tam da buydu.sinema eleştirmenlerinin ortak görüşü tabii ki olağanüstü olması fakat hepsininde filmden ne anladıkları konusunda ayrılıyorlar.öyle ki aralarından biri maktülü recep ivedik e benzetip,nbc nın popüler sinema düzeninin çarpıklığına giydirdiğini yazmış.yorumların arasından bana en yakın olanı paylaşıyorum...iki ceset,bir otopsi.http://www.afilifilintalar.com/iki-ceset-bir-otopsi