bugün

Bursaya 10ç atın.
niye 24 eylül ?
iki balondan biri sönecek ama hangisi göreceğiz bakalım

Adettendir: batallaspor!
galatasaray için zor maç bursa toparladı. bu sene farklı olacak bursa için.
Bir beşiktaşlı olarak rakibimizi canlı izlemek hem de zevke ortak olmak için batı locasında maça gideceğim. Hafiften heyecanlanmıyor değilim, güzel maç olacak. Bol gollü geçeceğini düşünüyorum.
Galatasaray'ın kazanıp geleceğini temenni ettiğim maç. Şu kadro olursa iyi bir futbol da bekliyorum: Muslera, Denayer, Maicon, Mariano, Latovlevici, Fernando, Ndiaye, Belhanda, Feghouli, Rodrigues, Gomis.
beni bilenler bilir , hasta galatasaraylıyım.
bu sene oynanan maçların nerdeyse tamamını skorları dahil tutturarak bildim.
bu sefer olay başka. yaşadığım şehir bursa'da işimiz çok zor, gerçekten he.
bursa kendi taraftarı önünde iyi oynar.
biz de deplasmanlarda her daim zorlanan takımız.
o yüzden skoru 1-1 veya hiç olmadı 2-2 görüyorum.
he yenersek de bol gol atarak yeneriz , o da ayrı bir hissiyatım.
gerçek skor tahminim : 0-2
Gs nin zayıf rakibi karşısında zorlanmadan kazanacağı maçtır, 5 üstü diyorum.
kuşkuya mahal vermeden küsküyü verip geçeceğimiz maç.

kara kaltaklar yendi be olum bunlari biz mi yemeyeceğiz amk.
Beraberliğe gebe mactir ancak umarım Galatasaray alir.
berabere biter ama ilk yarı ikinci yarı gs 3 tane atar.
bursa piçlerine gomisi salacagimiz maç

aç bursa bacaklari geliyoruz...
paul le guen eğer akıllıysa bu maçta haldır haldır rakibin üstüne gidip gol arayan taktik çıkarmaz. kazanmak istiyorsak sabırlı oynayıp yakalanacak hızlı hücumlarla gol bulmaya çalışmalıyız. zira adam yicek zencilerimiz kanatlarda.
belki 6 maç içinde en ciddi maç olacak.

tamamen sakin ve dengeli oynamaliyiz.

defansda
marioana maicon serdar lato oynamali

orta saha
tolga ndiaye fernando

önünde feghouli belhanda gomis..
Zor maç. Bursaspor beklenilenden iyi başladı lige ve iyi olduğu dönemler galatasaray'a hep ters gelen bir takım. içimde kaybedecekmişiz gibi bir his var ama inşallah yanılırım.
bursaspor'un galip gelip bu sene süper lig'de kafaya oynayacağını herkese ilan edeceği maç.
ligin en iyi kadrosuna sahibiz. eksiklerimiz var. rakip yarı alana kolay gidip yerleşiyoruz. ama kolay gol pozisyonuna giremiyoruz. az şut çekiyoruz bu bir. ikincisi ilk yarı özellikle ilk 30 dk muhteşem pres yapıyoruz ve bunu 90 dk'ya yayamayınca antalya'daki gibi kazanamıyoruz yada kasımpaşa'daki gibi 2 golde kalıyoruz. bu iki eksiğimizin yanında ne zaman geriye yaslansak rakipler etkili oluyor. gol pozisyonu buluyor.

daha yeni bir takımız. taşların tam oturması için zaman şart. rakiplerin puan kaybettiği haftada kazanmak çok güzel olur. ama puan kaybedersek takımı acımasızca gömmek de doğru olmaz. ama tabi ki eleştiri yapmak da önemli. iyi oynayanlar da olabilir, kötü oynayanlar da... zemin iyi olsun. iyi mücadele, güzel oyun ve net bir skor ile alalım bu maçı.

bizim gibi 1,5-2 aylık yeni bir takımla oynayacağız. bursa son maçında 9 yabancı ile oynadı. le guen kendisi gibi fransızca bilen afrikalıları doldurdu takıma. hiç öyle yerli çöplerle uğraşmıyor. muhtemelen ne mal olduklarını anladı ve dilini bildiği yetenekli afrikalılarla yolunu çizdi. çok güzel bir maç olacak. iyi takımız. rakip de iyi. ne durumda olduğumuzu görmek adına güzel bir fırsat.

işte ama selçuk! hani kesin oynamayacak diyemiyoruz ve bu da bünyemize büyük bir sıkıntı olarak oturuyor. hele hele son 20 dakika falan girerse, kazanamadığımızı antalya'dan biliyoruz. serdar yerine denayer, tolga yerine feghouli ile başlamak da rahat bir maç yaşamamız için önemli. hani bizde 9, bursa'da 9 iş ahlakına sahip, karakterli yabancı futbolculardan kurulu iki takım olunca çok iyi bir maç izleyeceğimize eminim.

#yabancısınırınahayır
#yabancısınırıfaşistliktir
galatasaray'ın kazanması gereken maç.

paralı köpekler farkı kapatmasın!

not: beşiktaşlıyım!
öyle kritik bir maç ki gusulsuz cenaze namazı kılmış üstüne üstlük cenazeye toprak dahi atmış ben yarin bir talihsizlik yasamayalim diye gusül alıp gidicem maça.

not : azrail'in çalışma saatlerinin dengesizliğiydi o benim suçum yok.
Cim bom yener.
genelde galatasaray maçlarında hakem kurbanı oluruz. bakalım.
Galatasaray a buradan başarılar diliyorum.

Her ne kadar fetö üzerinden kendilerine çeşitli spekülasyonlar yapsamda dün geceki fenerbahçe nefretim galatasaray ın farkı açması yönünde.

Her ne kadar geçmişte yönetim olarak bazı hatalar yapılsa da taraftar olarak bazı namussuz kesimden daha dürüst olgun guruplardır kendileri.
Hani beşiktaşlılar başka takım tutmazdı. Sizin adamlığınız bu kadar işte.

Saf dışı kalınca hemen birine yapışırsınız. Hahahaha.

Bursa dan puan ve ya puanlar gelirse fener için efsane olur.
bursaspor'un batıracağı maçtır. batırmak derken sıçmak batırmak, mahvetmek anlamında değil.

zito!
görsel
bu maçı alacağız inşallah.
Cinconlulara inat lan.