bugün

Galatasaray'ın seri galibiyet serisine başlayacağı maçtır.
erzurum'un saplayacağı maçtır. umurumda olduğundan değil ortam gerilsin diye yazdım.
Cimbom’un şişlere cağ Kebabı saplayacağı maçtır.
Skor tahmini: 1-3
ben fatih hocamıza güveniyorum. neden mi? malım ben, çomarım ondan.

neyse maç tahminim deplasmanda galatasarayın işi zor çünkü hocamızın elinde 200-300 milyon yuroluk takım mı varda koskoca erzurumu yenebilsin?
defansa 20 topçu, 8 orta sağ, aslında 3 te sağ kanat alınsa onları da defans için kullanırdık, neyse 38 yaşında 5 forvet ve 3 forvet arkası transferinde tamamlanmazsa siz galatasarayın koskoca erzurumu yenmesini bekliyemezsiniz.

ney? her sene onlarca transfer mi yapılıyor zaten? hee olacak tabi, komisyonu nereden alacak sinyor onlarca transfer olmazsa.
Erzurum'un zayıf rakibine acımadan miyavlatacağı maç.
erzurumun zayıf rakibine hiç acımayacağı maçtır. en az 4 go bekliyorum erzurumdan..
Babel in Yapmış olduğu bariz faul ile kazandığı top gol oldu. Ne hakem ne var gördü. Yazık.
1/2 vermiştim.ama tutmaz Galatasaray attı bir tane.
galatasaraylıyım babel in hareketi net faul. ancak galatasaray bir kaç gömlek üstün oyunuyor.
Spiker erzumlspor daki siyahi futbolcuların hepsine ( sanırım üç tane) Gomes diyor.
erzurum un net penaltısı verilmedi. yatacak yerin yok arda kardeşler.

edit: var ın uyarması ile kerhen penaltıyı verdi.
gaziantepspor, erzurumspor gibi boktan takımlar anca büyüklerin yara bandı olmak için kurulmuştur.
Uyduruk bir penaltıyla Erzurum’un maça ortak edildiğini gördüğümüz müsabaka.
Galatasaray futbolcuları futbolu unutmuşlar acilen basket takımına falan satılsın bütün futbolcular. Zaten belhandayı falan kimse istemiyor böylece kurtulmuş oluruz.
Erzurumspor bu vasatlıkla daha fazla dayanamaz. Gs mutlaka galip gelecektir. Erzurumspor gibi futbol katili takımları ligde görmek istemiyoruz.
hakemlerin şikecileri koruyup kolladığı maçtır. ulan sizin ahirette bile yatacak yeriniz yok,...
Şu anda galatasaray puan kaybetsin diye her şey yapılıyor sahada.
galatasarayın 2 1 kazandığı maç.
Gs nin attığı ilk gol öncesi babel erzurumlu oyuncuyu tutmuş da, gol geçersiz olmalıymış. Bu kadar da ağlanmaz ki.

O pozisyonun başında asıl erzurumlu futbolcu babele arkadan sarılıyor. Faul verilecekse asıl o pozisyonda verilmeliydi.
Net kazandığımız maç. Falcao’nun kırmızısı haksızdı.