5-4-3-2-1
aldığım bir duyuma göre saat greenwich'te 17:30 iken başlayacakmış.
almanya'daki hristiyan arkadaşlar son dualarını edip, bağış diliyorlarmış.

bana tanrılarımız farklı olsa da sende bağış dile dedi. hayırdır duayı yaratıcıya değil, isa'ya mı ettin dedim.
yine dalga, yine dalga dedi beni engelledi.

geri sayım başlasın..
tutmamış.

görsel
o halde bekleyin biraz da son 31'imi çekeyim.

ölüm postası. eheheh.
Futbolla yatıp futbolla kalkan Trabzon için dün akşamki maçtan sonra bir nevi kıyamet kopmuştur.
Bence acilen bugün kopmalı.
Haftaya bir dünya ödeme var amk.

Edit: ödemeyi falan siktiret de, hakikaten kopsun artık.
Yıllardır post apokaliptik bir dunyada varolma savaşı vermeyi düşünüyorum.
Teknoloji yok, devlet yok, kanun yok...offf harika olacak.
bizim köyde camilerden sela sesi gelmeye başladı, herkes hazırlıklı olsun.
görsel
miami'den aktarmalı geldim ulan!
bana uyar dediğim kıyamet tahmini.
Belirli zaman aralıklarıyla kıyamet olgusunu canlı tutup insanların bilinç altına pompalıyorlar.
Konuyla ilgili
(bkz: evanjelizm)
Milyarlarca yıldır dönen dünya bir anda yok olacaksa da ve bu sizin ortalama 70 yıllık yaşam sürenize denk geldiyse Sefa gelmiş hoş gelmiş.Zaten ölmüşsünüzdür.
“Bir “araştırmacı” olan David Meade, Planet X: The 2017 Arrival adlı kitabında dünyanın bu yıl 23 Eylül 'de yok olacağını iddia ediyor.”

incil’in kıyamet tahmini değil, david meade adlı yazarın iddiasıdır. okuduğunuzu da mı anlamıyorsunuz yoksa niyetiniz mi bozuk?
2012'de kesin kıyamet kopacak diyorlardı, mayalılar vs. felan. Ne oldu..? Şimdi biri kitabının daha çok satması ve kendini reklam etmesi için böyle birşey yapıyor. Allah'dan başka kıyametin ne zaman kopacağını kimse bilemez.
daha var, yecüc mecüc olayı daha gerçekleşmedi. kıyamet yeryüzünde hiçbir allah allah diyen kalmayınca gerçekleşecek.
En son 2012'de kopuyor diyorlardı.
incil pdf'i olan varsa mesaj atsın lütfen, hayat memat meselesi.
(bkz: batsın bu dünya)
Inciller yeni oldu daha ne kıyameti.
yarın gerçekleşiyor. zenginler sığınaklara inmiş bile.

http://www.posta.com.tr/y...-terk-edin-haberi-1334871
iznik te son konsül toplandığında trollük olsun diye yaZmışlardır o tarihi. ilk sevgilisinün karısının vs doğum tarihidir.
(bkz: cem uzan a hapis şoku).
cem uzan'a hapis şoku.
neyse fazla kalmamış.
2 gün sonra kopuyor.

not: bu arada cennetin şarap ırmağının 3. kıvrımındaki cennet köşkü şahsıma rezerve.
ben önce geldim bahanesi sökmez.
o tarihte birbirlerinden ayrılacak sevgililer için kıyametin ta kendisi kopacaktır.
Bir kürt arkadaş bu kürdistan'ın habercisi dedi la ya.

Güneşe sarınmış kadın, med güneşine sarılan kürt kadınıymış.

Bir siktir git dedim, oda güldü sonra kendine. *
olur mu olmaz mı bilemem ama imkanı olup da dünyayı ele geçirmeyen uzaylıların da amk...