bugün

trollümsüler çaylak yedi, gerçek trolller kaldı. sözlük artık daha güzel bir yer.

formata aykırı olmadığı sürece trolllük yapmanın hiçbir sakıncası yoktur.
Silik yiyip yiyip geri gelen yüzsüz boş beleş tiplere yapılan 2. Operasyon.
Birkaçı Kurtulmuş ama olsun, devamını bekliyoruz.
eksi karma kasan ne kadar yavşak varsa silinsin bence.
hoşlandığımız soykırımdır. trolllük yapacaz diye formati düdüklüyorlardı, şimdi kendilerini düdüklesinler...
68 entryli das kesk midir nedir onu unutmuşlar hehehe. adam beni uçurun diye bağırmış.
Gazeteci ali kemal yeniden katledilse bu kadar mutlu olmam.
Rick i neden çaylak yaptınız ki? Direkt silik yapıp ip ban atsanız ya. *
Vak'a-i Hayriye.

Sabahımı Şenlendiren haber.
Yazar için küçük, sözlük için dev bir adımdır. inşallah devamı gelecektir.
(bkz: runnpmcc)

bunu unutmuşlar.

moderasyon bir zahmet.
(bkz: gezi parkı direnişçisi) gibi vatana millete bayrağa ıslama küfürler eden troll hala yaşıyorken diğerlerinin ölümünden haz alamam.

Edit: özür dileyerek sevincimi artırıyorum bu embesil de çaylak yapılmış.
(bkz: trollere hapis şoku)
gerçekleri konuşan gerçekleri yazan adamlar tarihte hep kötü anılmıştır.

işine gelmeyeni kafasına uymadığı düşünceler olduğunda hemen yok troll yok böyle bilmem ne.

sizin gibi kişiler olduğu sürece bir şey olmaz bu sözlükten zaten.

geri döneceklerdir.
toplumdan tamamen soyutlanması gerekenlerin kısa süreliğine sözlükten kovuldular diye sevinmemize sebep olan eylemdir. kısa süreliden kasıt bunların her birisinin zaten 4 er 5 er hesapları var sözlükte. bu kadar işsiz ve boş çocuklar işte. bir tanesi çaylak olmamak için izin falan alıyor hesap et sorsan umursamıyordur burayı.

yazdıkları şeyler trollük amaçlı zannediliyor ama değil. gerçek düşüncelerini yazıyorlar buralara.. hani bir çoğu yaşı ufak ailesine maddi olarak bağımlı tipler olmasa ve ellerine fırsat geçse buraya yazdıkları şeyleri gerçek hayatta uygularlar kimsenin şüphesi olmasın.

sözlük yönetiminin sildiği bu tiplerin bir daha buraya dönmelerini zorlaştırması lazım. diğer sözlükte uçurulduğunda bir daha dönebilmen bile 1.5 sene sürüyor. bu şekilde bir caydırıcılık olmadığı sürece bu çocuklar gelir gelir durur. gene bu listelenenler hariç hiçkimse istemiyor kendilerini ama umurlarında değil istenmedikleri yere dönüp dönüp duruyorlar. gururlu insanlar bir defa kovuldukları yere bir daha dönmezler oysa bunlar 4 er 5 er defa kovuluyorlar ama bumerang gibi dönüyorlar geri.
süper bir gelişme. ellerine sağlık.
ama ehlisünnet' in sünnet edilmesine " çok üzüldüm."

şimdi kim ota boka teşne olacak.

not: şaka la şaka. sözlük bir gereksizden temizlendi.
darısı diğer bedevi bokunda boncuk arayanların başına.
tamamı akp taraftarı yazarlardan oluşmaktadır..

bu kuş beyinliler şunu anlamıyorl..

burda troll dersin sandıkta koyarlar.

kelimenin manasından bile habersiz kuş beyinli, kendi gibi düşünmüyorsa troll zannediyor. ki trollükte kaliteli bir iştir ve kişinin öz düşüncelerinde bagımsız düşünce oluştruması demektir..

yani adam akpliyse sırf bu yüzden troll diyorsan kuş beyinlisin demektir yok akp degilde farklı bir görüşe sahip oldugu halde akpli gibi davranıyorsa trolldür..

bu kuş beyinliler bu efso hatayı her zaman yapıyorlar.

troll dedikleri de sonra dönüp bunları sandıga gömüyor.

akıllanmadılar..

bu davranış biçimleriniz size nasıl davranılması gerektigini belirleyici ujnusr olacak.

sen onları troll diye yaftaladıgın zaman onların da seni insan diye yaftalamayacagı günler olacaktır..

son sözünü söyleme noktasında bir insan toplulugu bu kadar cesur olmamlaı..
Yabanci uyruklu hayat kadinlarina büyük operasyon. (bkz: al bunu al al al)
hesap açıp, tekrar yazar olmak o kadar kolay ki. maalesef kalıcı bir çözüm değil.
tez ola kelleleri vurula!
Aynılarının solcularını da sözlüğün dokunulmaz demirbaşı yapan hareket.
22 mart demokrasi destanı.

sözlük resmen bağırsaklarını temizledi.

birkaç tenya daha var ama belki onlar da ders alır adam olurlar.
Güzel bir çalışma. Tebrik ve teşekkür ediyorum ismailcim. Ama bunların geri döndüğünü biliyoruz. Bunu da göz önünde bulundurmakta fayda var.
Sözlüğü bu kadar seviyesizleştirmeye izin vermeyin. Zaten ülkede moraller sıfır, şurada bari huzur bozan olmasın.

Milli değerlere, anaya bacıya, kız çocuklarına, hayvanlara, atasına, yurduna ahlaka aykırı başlık açan direkt silik yesin.

Mehmet Akif Ersoy'un çeyreği olamayacak veledin biri Mehmet Akif in çomar olması şeklinde bir başlık açmıştı. Şikayet ettim gelen cevap bu tür saygısızlığı besler nitelikteydi. Tarihinden bihaber veletlerin sınıf arkadaşı değildir Mehmet Akif.

Espri anlayışı kültürel yoksunluğu yansıtan zavallıları görmek istemiyorum. Sadece ben değil pek çok aklı başında insanın aynı görüşte olduğundan eminim.
bugün sözlükteki dinginlik ve huzurun sebebi olan dalgadır. bende diyorum bir gariplik var ama ne? sebebi buymuş meğerse.
görsel

(bkz: ulu airlines iyi uçuşlar diler)
(bkz: ulu airlines)
görsel
Sözlüğün eski kalitesine dönmesi için sürekli yapılması gereken soykırımdır.

Heil zall!!!