bugün

geçtiğimiz yüzyıllara göre gerçekler daha fazla gün ışığına çıktığından dolayı , çok daha mantıklı olan eylem.

(bkz: Allah a inanmayı trend sanan mal)
fosillerin tanrı'nın yokluğunu ispatladığına inanmaktan mantıklıdır.

fosil olunca tanrı olmuyor mu lan?
21. yy.da hala allah'a inanmak, inanç işidir. herhangi bir mantıklı açıklama ya da bilimsel ispat gerektirmez, adı üstünde inançtır.
gayet normal bir inanıştır.

(bkz: galaksi çağı)
tesadüfen doğmadığını bilen insan davranışıdır.
kıçı sıkışınca allahım yardım et diye iç geçiren, korkunca allaaaah diye bağıran, işin içinden çıkamayınca allah allah? diyen bünyelerin aslında allaha inanmaması sorunsalı.
nasıl yani, şimdi yy.lara göre değişiyor mu allah'a inanmak..yani eskiden inanılabilirdi, 21.yy da inanılamaz mı? kardeşim bu ne saçmalık böyle..bence birde kuranı oku istersen. orda da insanların evrimlerinden bahsettiğini göreceksin..çok yönlü araştırıp bilmediğin bir konu hakkında kulaktan dolma bilgilerle, doğru yere varamazsın..yazık sana hakikaten..cahilin en tehlikelisi yarım okumuş olanlardır bana göre..ve yarım okumuş cahil adamlardan da yarım bilgilerinden dolayı yanlış saptamalar çıkar ki böyle adamlara doğruyu anlatmak yerine deveyi hendekten atlatın emin olun daha başarılı olursunuz...
ana lan demek teknoloji gelişince tanrı işlevini yitiriyormuş bak ne kadar da gericiyiz hala allah'a inanıyoruz.oysa ben demirin gök yüzünden indiğini, sadece dişi ve işçi bal arılarının bal yaptığını 600'lü yıllarda bilimden önce kuran'dan öğrenildiğini sanıyordum ne kadar cahilim.
(bkz: genç inananlar rahatsız)
(bkz: beyler adam ateist)
21'inci yüzyılın daha sonraki yıllara devredeceği tek güzel şey.
(bkz: x butonu ve faydaları)
(bkz: 21 yy da hala sıçan insan)
hakaret ederek allahın varlığını ispat edeceğini düşünen canlıları rahatsız eden önerme.
insanın en doğal ve en mantıklı yönelişi..
(bkz: 21 yy girdiğimizin farkında değilim)
Sadece bu yüzyıl için değil inanan için her an geçerli olan düşünce.
trollüğün yerini inci sözlük yazarlığına bıraktığı şu devirlerde hala trollerin olmasını anlamak mümkün değil olan düşünce.
mevlana: gel ne olursan ol gel.
yazarın notu: sen gelmesende olur!!
(bkz: günümüzde hala dini günah kavramının olması/#7849714)
21'nci yüzyılda, evrimin bir inanç sistemi olduğunu düşünenler olduğunu göstermiştir.
(bkz: evrime inanmak)
--spoiler--
akıl almaz iştir. teknoloji gelişti, fosil üstüne fosil bulunuyor. evrenin bile nasıl oluştuğu artık ortadayken bu devirde insanlar nasıl hala allaha inanır anlamak mümkün değil. demek ki insanoğlu hala evrimini tamamlayamamış.
--spoiler--
gelişen teknoloji , de bilimde gırtlak patlatırcasına bağırmaktadır ki '' bir yaradan var ''. asıl şimdi ve sonrasında inanmak , gerçeği görmek kolay . eskiden bu kadar kanıt bulunamıyordu.
ne kadar banel bir şey. iyy
bilmiyor musunuz artık; inançsızlık in / inanmak out...
fosillerin anlaması mümkün değil.
herkesin kendi görüşüdür, saygı duymak gerekir...