bugün

Açlıktan perdeleri kemiren fakir halkın, milyon dolarlar kazanan zenginleri izleyeceği maç.
Onlar maçtan sonra triplex villarınında aşk yaşarken, garibanlar bu zengin topçular için birbirini yiyecektir.
heyecanlı bekleyiş.
gina carano haklısın kardeşim. bende galatasaray davasına inanıyorum ama futbolcuların kazandığı paradan götlerinin kalkık olmasından nefret ediyorum. olan taraftara oluyor. ama yine de arma, renk, hissiyat duygu olarak galatasarayı destekliyoruz.

türkiyenin en büyük maçı. kimse aksini iddia edemez. diğer small teamlar ağlamasın. bu ülkenin en reytingli ve en heyecanla beklenen maçı. uluslararası yere sahip. yabancılarında oldukça ilgisini çeken bir maç. kıvılcım bakımından nefret bakımından bayağı ilgi topluyor. maçta ultraslan squid game kareografisi yapılacak. buradan bunu söyleyeyim. ultraslana üyeyim. 53 bin seyirci olacak. fener seyircisi yok dolayısıyla deplasman trübünü 2 bin kadar da ekstra gs li olacak. galatasaray ligde formda olmasa da oyuncuları formda. kerem olsun. halil olsun cicaldau olsun savunma bakanı marcao olsun formdalar. terim geldiğinden beri fb ye kaybetmedi. dolayısıyla bu maçı da kaybetmeyecektir. fenerliler boşuna hayal kurmasın. hep hüsranla sonuçlanıyor. maç fenerin açısından en iyi ihtimalle berabere bitecektir. ama benim tahminim 1-0 yada 2-0 galatasaray alacaktır. maçın alt biteceğini düşünüyorum. klasik gs-fb maçı. iki takımda kaybetmemeye oynuyor. galatasarayda iyi bir forvet olsaydı ve sağlam 6 numara olsaydı net galatasaray alır diyecektim. ama gomis gittiğinden beri fw sıkıntısı çekiyoruz bunu defalarca dile getirdim ama hala diagne den mostafadan medet uman var. 10 maçta 2 3 gol atan fw den hayır gelmez. sabır kurumu değiliz. ha brezilyalı genç yıldız adayı bir forvet gelir o zaman onu bekleriz. mostafadan olmuyorsa zorlamaya gerek yok. onun yerine başka oyuncular denenmelidir. feghouli kaç milyon indirim yaparsa yapsın asla yeni sözleşme imzalanmamalıdır. marcao ya kereme vs. teklif geldiği anda satılmalıdır. minimum 15 20 milyon tabi ki. yerine yeni oyuncular alınmalıdır. porto benfica modeli gibi. dediğim gibi. galatasaray kaybetmeyecektir. hatta 1-0, 2-0 kazanacaktır.
galatasaraylıyım hiç sikimde okmayan maç. beş senedir yenilmiyormuşuz bırakın yensinler amk.
pazar günü maçta olacağım. storylerimi izlemek isteyen beni eklesin diyomuşum sjsjsjjsç.
görsel
fenerbahçe’nin alacağı maç.
galatasaray'ın doğranacağı maç. fenerbahçe ne zaman salanmaya başlasa bir el müdahale eder. geçen seneki bahaddinli başakşehir maçını hatırlayın.
Fenevin alacayi mactir.
Basini alip gidecekler ve bu sefer buyuk kaptanlar mert hakan yandas vasitasi ile aglayacaklari mac.

Korkarim yenmekten korkarim. Bunlara saplayinca vitor falan ali ile beraber gider. Gitmesinler.
fenerbahçe’nin alacağı, döşemeli saplamalı istanbul derbisi.

edit: döşedik.
inşallah gündemi 6 ay meşgul edecek bir sonuçla biter.
baydı ameke.
hiç değilse 90 dakika süresince dolar/euro, enflasyon, yolsuzluk, kadın ve çocuk cinayetleri falan unutulacak o kadar.

"cambaza bak" olayı...
Bugün Galatasaray, Türkiye liglerinde kendisine en cok yaklasabilen rakibi fenerbahce ile oynayacak. Iki ezeli rakip. Türkiye de 35 milyon Galatasarayli ve 25 milyon fenerbahceli yaklaşık 60 milyon kişiyi doğrudan ilgilendiren bir maç. Yurt dışındakileri saymıyorum. Uluslararası yeri olan bir maç. Yabancıların da cok ilgisini çekiyor. Özellikle ateşli atmosfer, kavgalar, kıvılcım vs. Yaklaşık 20 ulke naklen yayın verecek. Türkiye nin en büyük maçı. Diğer small team lar ağlamasın.

Ultraslan maça cok özel hazırlandı. Maçın başında squid game kareografisi olacak. Eğer galibiyet olursa dünyada bir ilk maçın sonunda da bir kareografi daha olacak. Oyuncu 1907 elendi diye. 53 bin Galatasarayli kapalı gişe maçı izleyecek. Deplasman trubunde de Gsli olacak. Ekstra daha ses ve taraftar demek. Fenerbahce formsuz. Galatasaray da ligde inişli çıkışlı oynuyor. Baskılı başlayacak Galatasaray. ilk yarıda gol bulmaya çalışacak. Çok yüksek bir tempo beklemiyorum. Hatta dakika 35 40 olduğu zaman tabelada 0-0 i görebiliriz. Fener sürpriz bir sekildr atarsa Galatasarayin işi zor. Çünkü Gs de bitirici bir fw yok. En başından dedik Gs de forvet yok diye. Kerem Morutan Halil cicaldao maçın kaderini belirleyecek. Benim tahminim 1-0 Galatasaray alır. Ama berabere de bitebilir. 0-0 ve 1-1 berabere bitecek skorlara aday. 2-2 ve 3-3 bitmez. 2 takımda kaybetmemek için oynuyor. Son yıllarda bu daha da belirgin.
fener eğer galip gelirse o gazla kesin şampiyon olacağı maçtır. hislerim beni yanıtmaz ise fener nostalji yaşatarak en az 3 atacaktır.
ilk entrydeki arkadaşın dediklerine katılıyorum ama 35 milyon gsli ve 25 milyon fbli açıklamasına güldüm. Fenerbahçe taraftarı daha fazla bu ülkede.

Maça gelecek olursak, mantığım Galatasaray kazanır ya da berabere biter diyor. Ama gönlüm, en kötü zamanlarımızda bile yendiğimiz, kötü gidişatlarda imdada yetişen ve aldığımız galibiyetle hep çıkışa geçtiğimiz bu ezeli rakibimizi, vitor hocamızın önderliğinde yine yenebiliriz diyor. Ne olursa olsun ülkenin en büyük, dünyanın da en büyük maçlarından biri oynanacak yarın. Bu derbinin en heyecanlı zamanları, maçtan önceki birkaç gündür, o heyecanlı bekleyiştir, arkadaşlarla yapılan planlardır ve maç başladığında hayatın 90 dakika durmasıdır. Her şeyin Bok gibi gittiği ülkemizde, yaklaşık 2 saatlik bir afyon gibidir bu derbi. Her şeyi 2 saatliğine unutturur, etkisi birkaç gün daha sürer ve sonrasında o boktan zamana geri döneriz. Yılda en az 2 kere bize bu zevki ve heyecanı yaşattıkları için Fenerbahçe ve Galatasaray'a teşekkür ederim. Umarım kazanırız.
dileğim güzel maç olması yönünde. iki taraf da aman gol yemeyelim havasında olunca çok sıkıcı oluyor. zira hakem de onlara ayak uyduruyor, o da aman kabak benim başıma patlamasın düşüncesiyle sürekli oyunu durduruyor. tempolu, bol pozisyonlu bir maç olsun, karşılıklı goller olabilir, hatta sonlara doğru kavga falan çıkıp kartlar havada uçuşabilir. ama en nihayetinde galatasaray kazansın. evd.
aslolan bile “galatasaray kazanır” diyorsa, fener harbiden boku yemiş. vah vah.
galatasaraylıyım bu sene hiç bir mçı seyretmek içimden gelmiyor bile. kadromuz kötü aslında . kurtarıcımız muslera bile artık bitmiş fatih hoca zaten senelerdir kopuk. yönetim desen kukla bu sezon son 11 maçta sadece galatasarayı yenebilen beşiktaş olayından sonra bu akşam son on maçta sadece galatasarayı yenen fenerbahçe olayı olacak gibi hissediyorum emeği geçen fatih hocam bırak bu işi bırak git alaçatıda kebapçı aç diyorum. nasıl becerdin kendini böyle sevdirmemeyi başarabildin büyük başarı vallahi büyük başarı.
fenerbahçe kazanamaz ama galatasaray yenilir. bu fenerde galatasarayı yener sonra gene mağlubiyet serisine başlar aynı beşiktaş gibi oda sadece galatasarayı yenebilidi son iki ayda. hiç itimadım kalmadı fatih hocama hiç.
fenerbahçe kazanamaz ama galatasaray yenilir. bu fenerde galatasarayı yener sonra gene mağlubiyet serisine başlar aynı beşiktaş gibi oda sadece galatasarayı yenebilidi son iki ayda. hiç itimadım kalmadı fatih hocama hiç.

edit : demiştim hissetmiştim git fatih hoca. Allah salih admalara yardım eder sen ise alaçtıdan sonra kalbi kirli kbirli biri oldun çıktın iflah olmazsın artık.
Gönlümden geçen skor: Galatasaray 2-0 Fenerbahçe
Orta sahada Fenerbahçe’nin daha meziyetli oyuncuları var. Galatasaray mecburen topu rakibine bırakacaktır. Muslera gününde olursa kalesini gole kapatabilir. Golcü tercihi elbette önemli ama hangisi oynarsa oynasın kalitesini sahaya yansıtmalı. Mustafa, Diagne ve Halil etkili isimler. Feghouli de artık büyük bir maça ağırlığını koymalı. Seyirci en büyük güç olacaktır.
0-0 bitecek dünyanın en sıkıcı derbisi. Bunu izleyeceğime tiyatroya giderim daha iyi.
sıkıcı ve golsüz geçecek derbidir. evet, aradaki rekabet heyecan yaratıyor ama kabul edin ki çoğu fb-gs maçı zevksiz geçer.
Beraberlik Beşiktaş’ın işine yarayacaktır. Ahaha! @sergenistifa
tek büyük tek tabanca Fenerbahçe, idarenin futboldaki cengiz inşaatını çoğaltacak bugün.