kendi kafesini oluşturma, bu kafese girmek istemeyen zihinleri kötüleme yöntemidir. 21. yüzyıldan bahsediyorsunuz madem oyle özgürlükleri artırmaya çalışmak bir yana kendince sınırlar, şablonlar oluşturmak niye?
tabii bu çalışmaların bir kısmı sözlükte polemik yaratıp, eğlenceli bir zaman geçirmek isteyen yazarlara aittir, bir kısmı da geçekten empati yoksunu kişilerdir..kendilerince sınırlar çizerler 21. yüzyılda yapılması ve yapılmaması gereken şeyler diye, bu çembere girmeyenlere tu kaka yaparlar..
kafesinizde size mutluluklar dilerim..
(bkz: 21 yüzyılda teyze mantığı)
efem malum, son zamanlarda sözlükte " bu çağda hala zart yapan insan " tarzı başlıklar çoğaldı. hele bi araştırıyım, cağdışı kalmışmıyım diye bi bakayim dedim. sonuç hüsran efem hüsran. mağara adamı gibi hissettim kendimi.

20 yasinda hala kar topu oynayan bilincsiz bilinç sıfır anasını satayım. 30 a merdiven dayadık, bırak kar topu oynamayı kardan adam bile yapıyorum. yaptığım kardan adamı rüyamda bafilemişliğim bile vardır ( pipim açıkta kalıp donmuş, eee bilinçsiz beyinde hemen kardan adam canlandırı verdi feri kaçmış gözlerimde )

21 inci yuzyilda hala kitap okuyan insan anam hep derdi; " bırak şu kitapları elinden anarşik mi olacan başımıza " diye. hem anarşik, hem bilinçsiz olduk yav.

21 yuzyilda hala sol gorus barindiran ilginc insan valla rüyamda kardan adamımı 1 mayıs'da bafiliyordum. o nu bile alet ettim sol görüş barındıran ilginç kişiliğime.

21 yuzyilda hala turk sanat muzigi dinleyen insan şöyle balık, rakı, kavun eşliğinde iyi gidiyordu be. ismail yk dinleyecem artık. zaten kardan adamı da 1 mayıs mitinginden sonra bülent ersoy konserine götürüp orada bafilemeye devam etmiştim.

21 yy da hala msn kullanan insan evet bu terbiyesiliği de yapıyorum. ama bundan sonra duman yoluyla haberleşicem. kardan adamım buna şiddetle karşı çıkıyor. erirmiş.

25 yasina gelip hala masturbasyon yapan erkek 25 yaşını geçeli epey oldu ama yaz aylarında kardan adamım eridiğinden mecburen yapıyoruz. napalım kumdan kale yapıp bafileriz yaz aylarında da.

50 yasina gelmis hala cv dolduran sahisehehehehe ne iş baba? sende düştün sözlüğün diline işte.

bak hala konusuyor sustum lan tamam.
- napıyorsun kızım
- soyunuyorum anne, 21. yuzyıl geliyorda onu karşılıcaz
- kafayımı yedin çocuğum, ayıptır ayıp
- aman anne yüzyıl geliyor, sen ne diyorsun, hala geri kafalısın geri

böyle bir mantık olsa gerek. ya da mantıksızlık. ben tam bilemedimde. *
babanın kardeşine yeni bir isim bulunamadığından mütevellit mantıksız gelen durum. * *.
'kıskançlık neymiş ya, farkında diilsin ama 21. yüzyıldayız' diyen kızlar veya erkeklerde olan mantıktır. bilmezler ki beyinde kıskançlık işini yapan bir bölge vardır.
(bkz: yoksa siz hala)
(bkz: 21 yüzyılda sıçmak)
(bkz: yapma canım yapma arkadaşım)

kaliteden yoksun entrylerdir bunların geneli ne yazık ki. sırf klavyenin tuşlarına dokunabilmek için yazılmıştır bu başlıklar, ifade edilen düşünce ne kadar iyi/kötü olursa olsun, ifade ediliş şekli bir kere baştan yanlıştır.
(bkz: 21 yuzyilda hala mantisi)

öncelikle zibidiliğimi yapayim sonra da kelamimi edeyim tir olup gideyim bu basliktan.

efendim malum-u aliniz insanlar bilim ve teknoloji geliştikçe ayni sekilde akıllari ve fikirleri gelişkin olacaği yanılsamasina gark oluyorlar.

gerci bu kelami eden kişiler fevkalade kaz kafali olan düdük makarnalari olduklari, için yapana bok atma mealikeleri yapamadiklarindan gelişkin olduklarindan dolayi sık sık bu manteliteyi işletirler.

üstüne üstlük bu develer akıl fikir kısımlari bir amipten sidik zoruyla denk olanlar bilmezler ki 19. yuzyil insani duyuş, düşünüş, hissedis ve benzeri kalemlerde gunumuz insanini katlayacağini. hatta günümüz insani 19. yuzyil insaninin yaninda hamamoğlanı kalacağini elbette tahmin etmezler.

nitekim hep ilerliyelim diyen ağizlari biraz susturup ilerlemeleri sindirmek gerektiğini düsünür ve sekliyatcilarin yanaklarindan öperim.
batıyla entegrasyonu, batının sömürgesi olmakla karıştırmış yurdum insanının anlayamadığı mantıktır. cezayir'de fransa ile entegredir, hindistan'da ingiltere'yle entegreydi. şimdi de biz ab ve abd ile entegreyiz. ayrıca 21.yüzyıldaki "hala" mantığını anlayamamış olanlar, kendilerinin karşıt görüşlerini savunanları "içe kapanıcılar" olarak suçlamakla, mevcut sistemin kendilerini ne de güzel kafaya aldığını itiraf etmektedirler. onların karşıt görüşlerini savunanlar tamamen içe kapanıcı değil, bir denge politikası izlenmesini savunurlar özellikle ekonomik alanda. eğer dünyaya yarın entegre olmak istiyorsak bugün güney doğu anadolu'yu kürdistan olarak verelim ve kıbrıs'tan çekilelim kktc ortadan kalksın. emin olun yarından tezi yok dünya ile entegrasyonumuz murada erer. hiç şüpheniz olmasın.

not: birileri ulusalcılığı kötülüyor ama bugün bakıyoruz batan bankaları "ulusalcı devletler" ayakta tutuyorlar.