bugün

cemil ipekçi'nin tuncay güney tadındaki iddiası. abd bunu biliyor fakat açıklamıyor kısmıyla beni benden almıştır...
(bkz: marduk)
muhafazakar eşcinsel'den marduk yorumu...

ne desem ki şimdi ben sana. e hadi sen biçay koy canım sonra konuşalım bunları.
bel üstüyse sorun yok denilen olay, ama belimin altının yok olmasına dayanamam.
2016'da da insanlığın 3/4'ü yok olacak diye devam eder.
niye sadece amerika biliyor da ne bileyim rusya, çin, ingiltere bilmiyor. ayrıca sen nerden biliyorsun diye sorarlar adama.
ben küçük bir çocukken: "2000 yılında kıyamet mi kopacak" diye merak etmeme sebep olan, ileri görüşlü(?) zihniyetin söylemlerinden biridir.
(bkz: foton kuşağı)
cemil ipekçi dikkatli olsun. benden söylemesi..

(bkz: anti klise timi/#4246431)
Cemil ipekçinin ' muhafazakar gayim ' tadındaki açıklaması. Doğru mu yalan mı bekleyip göreceğ iz...
--spoiler--
amerika biliyor ama açıklamıyor.
--spoiler--
evet zaten bi sen biliyorsun bide amerika.
yazılanların % 5 i bile doğru ise gerçekten sıkıntı var.
hangi nostradamus çıkardı böyle bir kehaneti denilesi cümle.
bunu söyleyen insanların '2012 ye sokayım senin tatlı canına bir şey olmasın' diyerek sakinleştirilmesi farzdır.
fantastik bir dünyada yaşayan adam lafı. Çok film izlemiş sanırım. Gayler hakkında da çok fantastik açıklamalar yapmıştı. türkiye'deki gayler çok rahat ve özgür yaşıyormuş. Bunu iddia ediyordu kendisi. Diyorum ya adam burada yaşamıyor, uçmuş.
- 2012 de insanların yarısı yok olacak, bunu tek abd biliyor.
+ sen nerden biliyorsun düdük.
çok büyük ihtimalle her dönem ortaya çıkan kaos teorilerinden biri daha. Böyle bir şeyin olacağını bilen hükümetler cern gibi bir deney için milyar dolar döker mi?
(bkz: 2012 de ilk d harfiyle başlayanlar ölecek)
cemil ipekçi nin geçmişte kendini mesih ilan eden; deli ve aynı zamandan tarihteki en tehkileli musevilerden biri olan dönme sabetay sevinin torunu olduğunu düşünürsek eğer bu tür açıklamaları normaldir.
cemil ipekçi ismini görünce link'i kapattığım sayfadır. (bkz: herşeye inanmayalım)
(bkz: okkaoğlu bizi vuracak)

(bkz: kaçalım)
bana bir şey olmayacağı için problem olmayacak hede. geberin hepiniz! *
kalan insanların azimle çalışıp gidenlerin eksikliklerini hissettirmeyeceklerini düşündüğüm hadise*.
(bkz: azimle sıçan fare)
(bkz: hadi canım sen de)
cemil ipekçi'nin, atölyesine 700, evine 500 lira doğalgaz faturası gelmesinden yola çıkarak ortaya koyduğu kehanet.
maya uygarlıgı tarafından öngürülen bir kehanettir; daha önceki pek çok kehanette oldugu gibi aslı astarı çıkmaması muhtemeldir..
herkes nerede?? *