bugün

geçirdiğim en kötü sene sanırım bu.

lan bir kız sevdik uzun zaman sonra, olmadı.
saç dökülüyor 1 yıldır durur dedik, durmadı.
galatasaray a sığındık, tarihinin en kötü sezonunu yarattı.
ygs ye girdik şifre ayağına üniversite işi göte kaçtı.

ya sikeyim arkadaş herşey mi üst üste gelir.
nereden geldin 2011, geldiğin gibi git lan! kış kış şarapsız.
insanların korktuğu 2012'ye 1 sene kalmış zaman dilimidir.
baharın gelemediği yıl...

gelsin artık.
yağmurun dinmediği yıl. dinsin artık.

ayrıca an itibariyle girdiğim entry adedi. ''bize ne amuğa goyim!'' diyenlere saygım sonsuz, haklılar.
bu yıl bazı kişiler senin kıyamet alameti olduğunu söylüyorlar öyleyse ben istemiyorum seni.
yıl 2011 hala çektiği fotoğrafın altına '' ee kim çekti xd '' yazanlar var.
823 yılda bir rastlanan özel bir yıl. 2011 yılının ekim ayında beş cumartesi, beş pazar, beş pazartesi var.
ayrıca doğum tarihinizin son iki rakamına bu yıl olacağınız yaşınızı ekleyin, sonuç herkes için aynı: 111 .
rehber'in ilk ve taze albümü.

- sorgu
- malum
- ipucu
- 1930
- büyük saat
- bilir
- ruh
yedilisinden oluşluyor.
http://www.rehbertuar.com dan indiregandiye izin var.
kayıtlar tırt ama kendini dinletiyor.
iyi ki buldum diyorum sözlük.
sen de kulak ver. geleceği dinliyoruz galiba...
bana attigi butun kaziklari unuturum.
-yeterki gitsin, gitsin artik baska bisey istemiyorum.
ve yerine daha iyi bir yil gelsin yalvariyorum.
2010 yili boyle nasi desem...tabutta kilitli kalmak gibiydi.
2011 bildigin cayir cayir atese verdi beni.
daha fazlasini yuregim kaldirmaz.
2012 hosgorulu ol!
rahatlıkla söyleyebilirim ki, bitmesini dört gözle beklediğim 2011 e kafam girsin.
öyle böyle değil,bombok geçen bir yıldır.* koşar adımlarla terketmesi dilekleriyle sözlük.
(bkz: gittigidiyor)
Çok sıkıntılı bir yıldır.
hep bir önceki yıla yeni olumsuzluklar eklenerek yaşanmış yıllardan sadece bir tanesiydi. bu 2012'de de aynı şekilde ilerleyecektir hiç şüphesiz.

maalesef.
beni yerden yere vuran bir yıldı ama olsun teşekkürler. yıkılıp tekrar ayağa kalktığım için kendime teşekkürler. arkamda olduğunu bildiğim ailem, arada olmayanlarınız da varmış bu yıl öğrendim, olsun size de teşekkürler. dost sesi verip yılan çıkanlar size de teşekkürler, gerçek dostların değerini bir kez daha anladım. sever görünüp sevmeyenler çok çok teşekkürler, gerçek sevgileri andım ve şükrettim iyiki sevilmişim diye. günlerden bir gün trene bindiğimde ''ulan bi piyango bileti alıyım belki çıkar'' diye düşünürken yanımda bitiveren biletçi amca, o gün almadım diye çok pişmandım sonra bir daha karşılaştık aynı trende, çıkmasa bile olsun sana da teşekkürler. canım istanbul'umun güya iş merkezi olmuş bir semtinde görüşmeye giderken, karşıdan karşıya geçişin tek yeri olan bir parkta yokuş aşağı eğim verip merdiven yapmayı akıl edemeyen belediyeciler teşekkürler, o parkta topuklu ayakkabılarımı ve asılmış yüzümü görüp bana omuz veren hiç tanımadığım güzel insan sana da sonsuz teşekkürler. gecenin bir yarısı aklına düştüğüm can dostum teşekkürler. benden kilometrelerce uzak olup yanımdaymış gibi mutluluk veren ablam sonsuz teşekkürler. bana kimseyi sırtından vurmamayı, düşene el uzatmayı öğreten erdem sahibi dedecim, teyzecim hep vurgun yedim ama olsun en azından vicdan sahibi olarak yetiştirdiniz çok çok teşekkürler. -mış, -miş gibi yapanlar, iyiler, kötüler, çıkarcılar, kalbi temizler, aşıklar, dostlar, abiler, ablalar, bi uğrayıp gidenler, kalanlar, toprağa karışanlar, yere batasıcalar ve bana her daim yaşamın güzel olduğunu hatırlatan bıcır bıcır, mini mini, tatlı yeğenlerim teşekkürler..
2010 dan sonra 2012 den önce. Gereksiz şekilde anlam yüklemenin manasız olduğu yıldır.
365 günden oluşan diğerlerinden farksız bir yıldır.
yıl bazında baktığımızda aslında çok şeyleri yaşadığımızı gösterir. ntv çok güzel bir web sayfasıyla bir yılı özetlemiş.

http://2011in-ardindan.ntvmsnbc.com/
hayatımda geçirdiğim en kötü sene, umarım hep öyle kalır.

güle güle 2011, seni hiç özlemeyeceğimden emin olabilirsin.
rakamsal toplamı 4 olan, ilk iki hanesindeki rakamdan, son iki hanesindeki rakamı çıkarınca 9 kalan yıl.
Her geçen yıldan farksızdır. Dünya güneşin etrafında birkez döner ve yıl biter. hepsi bu. nedir bu anlamsız şeylere anlam yükleme fantezisi.
Hayal kırıklıkları ile dolu geçen bir sene. Hayatımın açık ara en kötü senesi. Umuyorum sıradaki bunun kadar kötü olmaz.
biran önce defolmasını rica ettiğim yıldır. biri bana gelip bundan sonraki bütün senelerin 2011 gibi geçecek dese kendimi intihar ederim.
...ve şimdi bitiyor.
hayatımın en boktan yılı önce aşık ol sonra akıllan unut falan o arada dersleri sal zor geçti yani bakalım bu sene gömdüğüm kredileri 2012 de toparlayabilcemmi? çok lanet durum.