bugün

beşiktaş derbisi öncesi fenerbahçe'nin gideceği avrupa ligi deplasman maçı. dinamo zagreb formda ve sert bir ekip.
Fener'in puan kaybedeceği maç.
fener bu maçtan sonra futbolda yükselişe geçer. Ali bey duy bunları.
dinamo zagreb'in fenebahçeyi dinamo yerine kullanıp elektrik üreteceği maçtır.
fenerbahçe'miz kazanacaktır.

sonra beşiktaş maçını da kazanacaktır merak buyurmayınız.
galatasayimiz gibi fenerbahcenin de galibiyetle ayrilmasini diledigim mactir.
galatasayimiz gibi fenerbahcenin de galibiyetle ayrilmasini diledigim mactir.
Fenerbahçe'nin, vasat zagreb'den küsküyü yiyeceği maçtır. Fenerbahçe'nin kadrosu çok zayıf.
zagrebın çakacağı maç.
dinamo zagreb'e başarılar.

kadıköy'de her türlü pisliği beşiktaş'ıma yapmaya yeltenecek takıma başarılar falan dilemiyorum.

bol kırmızı kart ve aksilik fener'in başında olsun.
zagreb fena zikeerrr.
umarım beşiktaş maçı öncesi fenerbahçe için yorucu bol sakatlanmalı bir maç olur.

yener yenmez çokta fifi. zaten bi bok yapamıyorlar .
dinamo zagreb sahasında dişli takım. dişli dediysek real madrid gibi rakiplere değil pek ala ama fenerbahçe için kolay olmayacaktır. başarılar diliyoruz.
görsel
görsel
dinamo zagreb, zayıf rakibine acımaz.
fenerbahçemizin seri galibiyet serisine geçme vakti geldi.

kolay olmayacak elbette ama dinamo zagreb'i tabii ki yenebilecek güçteyiz. iki farklı sonuçta da, iki farklı sebepten dolayı bejekeye sokacaz p.tesi. eğer zagreb'i yenersek moral ve o gazla sokacaz, velev ki zagreb'e yenilirsek, ivme yakalamak ve kenetlenmek için sokacaz. yani her türlü bejekeye sokacaz.

fenerbahçe için ''nasılsa bir bok yapamıyorlar çok da fifi'' diyenler aynı zamanda ''umarım bjk maçı öncesi fener için baya yorucu ve bol sakatlanmalı olur'' diyenlere de hahahasiktir diyorum. korkmayın lan bu kadar, titreyin..
öncelikle fenerbahçeye canı gönülden başarılar diliyorum.
nasıl lokomotiv küçümsenmeyecekse zagreb de öyle güçlü bir takım. geçen sene lig'i birinci sırada bitirmiş kadro yaş ortalaması 24 olan koşan bir takım. çok yıldız futbolcusu olmayan bir takım. fenerbahçeye 2.90 oran vermiş iddia. denenir diyorum. yayın hakları halen belirlenmese de %90 bein sports'un yayınlayacağı maçtır. maçın hakemi ingiltereli (bkz: Craig Pawson)dur.
fenerbahçemizin kesinlikle galibiyet alamayacağı ama bir umut beraberlik almasını beklediğim maç.

saldır fener.
zagreb'in fenere bilezik gibi geçireceği maç. fenerliler maç sonrası yine arazi olacaktır..
ezikler.
hırvat kardeşlerimizin koyup geçeceği maçtır.
neden bir anadolu kulübü de avrupa kupası kaldırmasın? ille üç büyükler mi başarılı olacak? fenerbahçe'ye başarılar dilediğim maçtır. avrupadaki uzun süreli suskunluğun ardından kendilerini göstereceklerini düşünüyorum.
iyi başlayan taraf fenerbahçe. Golü yedik ama Bi aksilik olmazsa kazanırız. Benzia yine iyi başladı.

Edit: hahah çok belli ki maçı siklemiyorlar. Kafalar bjk maçında.
Abi rotasyon yapacaksan Barış ile yap Şeyşu ile değil.
Samimi söylüyorum futbol şubesini kapatın bu kangren bitsin olmuyor, yapılmıyor ya da yapılamıyor 2018 bitmek üzere biz hala 78. Sınıf futbolcular ile Avrupa maçına çıkıyoruz bu mu bize reva görülen?
Fener tarihi fark yiyecek gibi duruyor.