bugün

9.nesil yazar hoş gelmiş.
hoş gelen nesildaş yazar.

sana benden tavsiye babana bile güvenme canım kardeşim, yani belim ağrıyor sonra yardım etmedi deme!.
cahil yazar vol 2.
cahil olmayan aksine (sanki anlaşmışçasına !) bunu yazan iki kişiyi madara eden yazardır.
edit: biri gitti kaldı öteki
kendisi bir aralar inat sözlüğün kurucusu idi, zannedersem kapanınca buraya gelmiş. hoşgelmiş.
bana troll diyen yazardır. vay arkadaş.
masterdick olabilme ihtimalide vardır bunun.
Yazar olduğumda yazdığımı gördüğünde beni muhtemelen hatırlayabilecek yazar.
kime inat olduğunu merak ettiğim yazardır.

edit: galiba herşeye inat.
Sözlük formatından habersiz cahil yazar. (bkz: başörtülülere nankör köpek diyen chp li başkan/#17977032)
peygambere yüksek ihtimal şizofrendir diyen gereksiz yazar. (#17996953)
kuvvetle muhtemel liseli veya üniversiteli. bilimsel veya kültürel alt yapısı olmadan her konuya yorum yapan yazarımsı.

edit: cahil demeyin arkadaşlar hormonlarının etkisinde o daha.
zır cahil.
söyleyeni iyi bir dürttüğü için kızdırmış. tam aksine bilgi birikimi limpidin amına koyacak yazardır.
her müslümanın şeriatçı olduğu gerçeği/#18127381 dinsizliği güzel sanan, dikkate alınmaması gereken özenti ateist ergen.
--spoiler--
dinsizliğin güzel olduğunu bilen
--spoiler--

alın bunu dışarı.
acınası.
Akıllılık mefhumunun başkasını kötüleyerek olduğunu düşünüyor herhalde. Şakirt pislikler, yalancılar diye bi' atıflar havalar civalar.. hoş değil. şakirt değilim lakin herhangi bir düşünceyi ayağının altına alarak yükselmeye çalışan bilinçsiz, tarafını kötülemeyle savunan kişileri de kendimi tutmam yererim. Gerçekten düşüncesini savunan, yazılanlara cevap vermeyen, yahut daha saygılı biri olaydı saygı duyabilirdim kendisine. Ama şu şartlarda tck.
(bkz: #18132351) sanırım yeni olmanın tanım yazmamayı düşünce belirtmemeyi gerektirdiğini düşünen, bu sözlükte yeni yazar olmayı daha önce hiç bir yerde bir şey yazmamış kişi olarak vasıflandıran ( sanırım kendisi öncesinde öyleydi ) 'insana saygı' düsturu beslemeyip eski Türk kabileleri misali boğa öldür boğaçhan adını al tipi makama ve isme göre saygı derecesi kazandıran, burada yenilere saygı yok saygınlık kazanda gel kafasında olan yazarımız. hayat onun için zor olmalı.
Uzun uzun tanımlamalara gereksinim olmayan son derece net yazardır tek düsturu dorğulardır. aldanmayınız.
tedavisi olmayan hastalığa yakalanmış, kemalist olmuş. yazık.
şu yukardaki entrysini her gün yazan sonra da silen, cahil bir ateisttir. neyi kanıtlamaya çalışıyor, derdi ne hala bilinmiyor. sorunlu olması muhtemel, allah acil şifalar versin.
Farklı görüşlere saygısı olmayan küfürbaz. Dinsizligi ve kemalistligi ile övünen 9. nesil yazar.
sağa sola kendi adını yazan yazarcik.
git burdan denilebilcek yazar.