entry'ler (123)

sözlük yazarlarının ruh halleri

Billboardlardan dik dik bakan, ama kendine hayrı olmayan tiplemeler gibi!

hayatı yaşanabilir kılan detaylar

Beyni uzun süre meşgul edip düşüncelerden uzaklaştıran her şey.

geri dönüşü olmayan işler

olumlu ya da olumsuz başlansa da, sonu olumsuza çıkan işlerdir.

kız olduğunu belli eden yazarın amacı

ilgi olabilir.

bullseye101

11. nesil yazar.. bana göresi hoş gelmiş.

haxball

Bir zamanlarımın laneti. Bıraktığım oyun şimdilerde...

ekşi sözlük

Sedetle konuştum, bu gece erken kapatcaz sora anlatırım, yarın devam edersiniz, gidin yatın dedi. Uykusu olmayanlar da diğer sözlüklerdeki hesaplarına yatırım yapabilirlermiş. Oralarda gelişmeli, ana muhalefet guçsuz olunca iktidarın da tadı olmuyor dedi.

Duyduk duymadık demeyin! *

sözlük yazarlarının itirafları

Akşamları sucuklu yumurta yenmeyeceğini öğrendiğim halde yaptım bu hatayı yine. Bi iğrenç tat bırakıyor insanın ağzında. Git çorba iç salata ye yani. Çok yiyici ve bunu paylaşıcı biri değilimdir ama nefsimin istediğini yeyip yoksa aç durmak konusunda üstüme yok. Hoş değil!

sinemadaki 10 dakikalık ara

Film izlerken mısır da yicem diye ne hallere düştün. Kalk bir silkelen elini melini yıka yağlarından arın. Adam gibi izle kalanını bari, arasıdır.

hoşlanılan kişinin verdiğiniz kitabı okumaması

Vereceğin kitaba göre değişen olgudur. Gidip de (bkz: stratejik derinlik) kitabını verirsen okumaz tabi üf. (bkz: Ruhi mücerret)filan ver. Hem eğlenceli biri olduğunu düşünür ne bilim. Bunlar hep alıştırma evresi koçum.

sözlük yazarlarının bugün aldığı kararlar

12den önce yatmamak. iş güç koşturma kurs ve de bitip tükenmeyen tüm boş vakitlerimi kapsayan uyku derken hayatım kalmamış ya la!

instagram kullanan insanların asıl amacı

Bilmiyorum. O yüzden de hiç kullanmadım diyebileceğim kamuoyu araştırmasıdır. Ehehh.

sözlük yazarlarını şu an mutsuz eden şeyler

Ayaklarımm. La acayip üşüyor, ısınmayınca pek bir mutsuz oluyor insan..

pazartesi mesaisinin ilk saatleri

iş yerinde herkesin birbirinden nefret ettiği saatlerdir ayrıca.

yazarların şu an dinlediği şarkılar

(bkz: Aimee mann) - (bkz: one is The loneliest)

uyumak için göz bandı takmak

Yokluğun içinde varlık çabasıdır. Olanı budur. insan en iyi uykuyu karanlıkta alır ve ışıkta uyumak buyuk zulümdür kimisine.

türk ü türkçe sözlükte türkçe kötülemek

Annem usulü ben döveyim ama benden başka kimse dokunmasın kafasında olabilir..

sözlük yazarlarının itirafları

Sabah nasıl kalkıp işe gideceğimi bilmediğimden saçma espriler yapıp burada takılıyorum.

ben bir karar verdim sözlük

(bkz: Param vardı ama okumadım genç)

sözlüğün enlerini seçmek

Ya bu lisede kalmamış mıydı. Ben yine sosyal değilim, yine olamadan bu tip bi konu açıldı. Nolcak şimdi??

Keh kehh.