12 de bittiğini sandığım ama zirve rekorunu kırmış zirvedir.(#263938)
19 mayısta başlayıp 20 mayısta biten en uzun zirvedir.
dün gece 2 civarında bitirdiğimiz zirvedir.
asla * 19 mayıs istanbul adada piknik zirvesi'nin yerini tutamayacak zirve. * *
katılanlara pikniğe gelemedikleri için acıdığım organizasyondur.**
kimse söylemeden ben yazmak istiyorum ..msnde burcu nickiyle girip adımı nerden biliyosunuz diye sorduğum uzun bir süre de farketmediğim ve tanıyor muyum acaba diye düşündüğüm sonra da aptal mıyım acaba diye kendime sorduğum zirve
(bkz: bir günlük olarak sözlük) *
hala devam eden zirve.
(bkz: olmek var susmak yok)
(bkz: uc gun uc gece msn zırvesı yapmak)
hala mı helal olsun dediğim zirvedir.
biz nasıl katılıcas dedirten zirve. omayra is offline.
inanılır gibi olmayan, 21:44 itibariyle halen devam eden zirvedir.
süper zirve oluo darkolog kimdir gibi.*
külliyen kolpa bir zirvedir. omayra yazarı redwinemania yazarının adının yağmur, evet evet bildiğin yağmur olduğu iddia etmektedir. borsada parayı vurmak için kullandığım ayak isimdir, deşifre olduğu için değiştireceğimdir, sahne ismim değildir. yoksa has mı has anadolu erkeğiyimdir.*
seviyorum ben bu zirveyi dedirten zirve. evden dışarıya bile çıkmana gerek yok.. aman ne hoş walla..
espirili bi zirve. yağmur muhabetini tam çözemedim ama olsun.
yaklaşık olarak 12:30'da başlayan, zirvenin kurucusu olması nedeniyle omayra, tek başına kalsa bile yarın saat 12:30'a kadar zirveyi sürdürüp en uzun msn zirvesi rekorunu kırmak istediği zirvedir.
şu dakika itibariyle zirveyi tümden terketmiş bulunmaktayım.katılanlara teşekkür ederim.gözlerinden öperim.
buraya entry yazanların sözlükte de dehşet gibi muhabbete girdiğine şahit olduğum zirvedir.aynı anda 2 iş yürütülüyormuş.yok hayır hem zirveyi hem sözlüğü aynı anda yürütemiyorsan tüh sana dediğim zirvedir.* * *
topluca sözlüğe gelin de burada zirve yapın dediğim zirvedir. yok gelmeyiz diyorsanız da orda devam edin buraya yazmayın bari dediğim zirvedir. * *
fenerli katılımcıların yoğunlukta olduğu, adrenalini yüksek, eğlenceli geçmiş ve bitmiş zirve. * *
(bkz: sozlukteki fenerbahceli taraftarlari)
(bkz: sizin gibi gencleri zirvedede gormek isteriz)
(bkz: sunucu bulunamiyor)
msn in daha fazla dayanamadığı zirvee ayrılmak zorunda bırakmıştır..
ee..bizi kim alcak ama olmuyo ki böyle diye ağladığım zirvedir.
e bizde katılak bari dediğimiz zirvedir * ... de kime başvuruyoruz ne yapıyoruz acep merak ettiğimiz zirvedir ..
ben de gelebilirmiyim acaba? dediğim zirve