bugün

muhabbetiniz kısır bence.
yok sicim teorisi, yok akıskanlar mekanigi, yok ruhumuz olunce evrende sonsuz enerjiye mi donusuyor yoksa yeniden dunyaya mı geliyoruz baska bedende tartısmaları, yok hegel sartre camus, yok dolstoveski tolstoy, yok samanizmin ilkeleri, yok budizm acının diniyse budistler neden mutlu soruları.
icim sisti.
biz 140 iq lar olarak bir got meme muhhabbeti yapıyoruz, adonis popo muhabbeti yapıyoruz, yeminle uzaydan astronot gelip resim var mı diyor. ihih.
Ahaha bu tanımlama şimdi insanlığa iltifat mı oldu hakaret mi?
Benim bildiğim son yüz yılda aykûsu yüksek örnıst hemingvey vardı o da aşırı zekadan intikar etmiş.
Aynen, mesela ben 120 iq lu olduğum için, size anca eski kocamı ve diğer erkeklerin ettiği iltifatları anlatabiliyorum.
Eksi ruyalar duygularıma tercüman olmuş resmen.
Allahım ne harika biri..
iQ kadar EQ da mühim denge ahenk senkron çokomelli arz ederim. Baskın olan iQ ise duygular darmaduman oluyor öbür türlü olunca melankoliden hayat yaşanamıyor.
Kankilettom biz görmeyelim başlığının altındaki genşler kendi aralarında bir çay gayfe oralet neyim içsinler.
Ben hep 50 IQ lu olduğum için beni ilgilendirmeyen başlıktır.
Şimdi ondan 100 çıkar, ne kaldı?

Hah işte bu başlığa koşanların hepsininki (ben dahil) ondan fazla ise bana da nihavend demesinler.
(bkz: Beyin içi dll not found)

Evet
162 var yeter mi.
Boy 180 üstü olsun da iq çok önemli değil.
135 IQ'm var. Benden düşük zeka seviyesindeki insanların söylediklerini anlıyorum. 170 IQ'lu insanların söylediklerini anlayamıyorum. Ama bence çok aptallar ne dedikleri anlaşılmıyor. Üstelik benden iyi mi bilecekler?
görsel
yine seks hikayesi mi yazıyorsun feridun abi?
Gündelik hayata uyum sağlayamaz. insanların aptallığı yüzünden her gün acı çeker. Standart Iq ile yüksek gelir kombini dünya için çok daha tercih edilesi.
134 ıq olarak giremediğim veritabanı.
sözlükte bulunmadığını düşündüğüm yazarlar grubu. 16 senedir sözlükteyim ben dahil hiçbir yazar bu özellikleri taşımadı, hiç rastlamadım. belki harvard ya da oxford' da okuyup sözlük yazarlığıyla alakası olmayanlar arasında vardır ama. sözlükte olmadığına eminim.