1. 19750.
    basaksehir
    Alanya
    beşiktaş
    maçları bayaa zor geçecek.
    1 g 2 b alirsak iyi.
    ama daha fazlasını alirsak şampiyonluk çantada keklik.
    2 -2 ... diablo1987
  2. 19751.
    yurtdışında türkiye dediğinizde insanların aklına önce mustafa kemal atatürk sonra galatasaray gelir. uluslararası prestiji, marka değeri, tanınırlığı diğer türk kulüplerden çok daha iyidir.

fenerbahçe’nin 47. sırada, beşiktaş’ın 50. sırada olduğu tüm zamanların en iyi takımları listesinde ilk 25 takım arasına giren tek türk takımıdır. yurtdışı ve yurtiçi başarılarda rakiplerinden öndedir, bu ülkeye avrupa kupası getirmiş tek türk takımıdır. belki de tarih boyunca hiçbir türk takımının gerçekleştirmeyeceği bir şeyi yaparak 2000 yılında dünya kulüpler sıralamasının zirvesine oturmuştur.

futbol branşında galatasaray’ın fenerbahçe’den önde olduğu aşikar, başlık altında fenerbahçeliler de dile getirmiş bunu. amatör branşlarda fenerbahçe’nin galatasaray’dan iyi olduğunu söyleyelim ama melek hu masa tenisinde şampiyon oldu diye, bir atlet avrupa şampiyonu oldu diye mutlu olan, sokaklarda kutlama yapan fenerbahçeli’nin olmadığını, bayanlar basketbolda galatasaray’ın fenerbahçe’nin elinden avrupa şampiyonluğunu aldığını unutmayalım. diğer branşları takip etmiyorum ama fenerbahçe çoğu branşta daha iyidir.

fakat türkiye’de taraftar futbol endeksli düşünür, gerçekleri konuşalım. taraftar melek hu’nun masa tenisinde ne yaptığını, x atletin ne derece aldığını, voleybolda takımın nasıl gittiğini umursamaz. futbol takımı başarılı oldu mu olmadı mı ona bakar. fenerbahçe geçen sezon euroleague’de şampiyon oldu, fenerbahçe tarihinin en büyük başarısı. fakat o vakitlerde aziz yıldırım taraftar tarafından ısrarla istifaya davet ediliyordu çünkü futbol takımı şampiyon olamadı, 3 senedir futbolda tek bir kupa bile kazanamadı fenerbahçe.

sizin hayallerinizin bittiği yerde galatasaray’ın gerçekleri başlar, bu bir türkiye gerçeğidir ve tarih boyunca çokça kez tekerrür etmiştir. galatasaray türkiye’nin en büyük markasıdır, pedro pinto bunu izah etmiş sadece.
    15 -3 ... tsigalko stavridakis
  3. 19752.
    yarın futboldaki 15 günlük hasreti bitirecek olan ve böyle bir günün sonucunda güçlü rakibi medipol başakşehir'i yenerek zirvedeki yerini sağlamlaştırmasını umduğum avrupa kupası kazanan ve 4 yıldıza sahip tek türk takımıdır.
    4 ... dirilis yarinlara kaldi
  4. 19753.
    ulan igor bi derbi maçtanda korkma. çıkıp aslanlar gibi oynayalım. bam-bam-bam abi, basaksehir ne bokki onlardan korkacagız. 3 puan istemiyorum basaksehir'i bu aksam 4-5 farklı yenmek istiyorum. Galatasaray kimmis iti köpeği tekrar ögrensin istiyorum.
    10 -3 ... gandalfdayi
  5. 19754.
    igor Tudor trabzonspor maçında oynattığı oyunu başakşehir ve beşiktaş maçlarında oynatmaz, diğer güzel oynanılan maçların üzerine konulup oynatırsa eğer ilk 17 haftayı en az 6 puan farkla lider bitirecek olan takımdır.
    3 -1 ... dirilis yarinlara kaldi
  6. 19755.
    başakşehiri yensin bikini giyip twerk yaparım.

lan hala anlayamadınız mı? sizin takım azıcık yetenekli takımları yenemiyor. ilk yarıyı lider bitiremezsiniz.
    2 -9 ... forza antalyaspor
  7. 19756.
    Kalbimdeki ateşin rengi.
    Ülkenin en büyüğü.
    Avrupanın büyüklerinden.
    Öncü, lider ve ilklerin takımı.
    Güçlü, kıskanılan ve karşı konulamaz.
    Yakın meşaleleri kükreyen aslan geliyor.
    Bizlere aşk, diğerlerine korku geliyor.
    1 ... levre rouge
  8. 19757.
    Bu takım bu sene sike sike şampiyon nokta.Kuşlar aldığımız iki mağlubiyette sevinmesin.Kendi maçlarına baksın.
    3 -6 ... one last chance
  9. 19758.
    galatasaray

Zuhahaha olm çok güldüm bune.
    4 -1 ... ignis gehennalis
  10. 19762.
    Patlaması yurdun 'dört' bir yanından duyulmuş kulüp.
    3 -1 ... saint andre