bugün

hiç bitmesin dediğim yaştır. 4 ay kaldı 18'e. Açıkçası hep 17 yaşında kalmak istiyorum.
Geri dönmek istediğim yaştır.
En güzel yaşlardan biridir heyecanları farklıdır reşit olmaya 1 sene kalınmış bir o kadar da artık büyüdüğünü fark eder kişi ve sevinse mi ağlasa mı bilemez güzeldir ama ilk aşklar ilk tecrubelerdir 17 yaş.
Geri dönmek istemediğim yaş bıraksalar 19.yasından doğmak isterdim.
elbet bitecek yaştır. bittiğine pişman olmayacak kadar dolu dolu geçirmeye bakın. ha bu arada, bu yaştan sonrası 3-4 kat daha hızlı geçiyor söyleyeyim.
yarısı 35 olan ömrün yaklaşık dörtte biri. başka da bi b.k yok.
Genellikle herkesin aslında olmadığı ama hissettiği yaştır.

(bkz: daha onyediyim)
(bkz: ergenliğin doruk noktası)
nereye rahat yaş amk yarın ygs var.
kimsenin 17 yaşına zarar vermeyin.
benim 17 yaşımı siktiler biliyor musunuz?

sevdiğim kız, ösym, maddiyat...

17 yaşım çok kötüydü benim.

ve bir daha 17 yaşında olamayacağım.
görsel
Çocukluğun son demlerinde olan yaştır. Ergenlik sivilceleri olmazsa olmazdır.
Aklıma geldikçe kusasım geliyor.

Keşke dönup tanışma fırsatım olsaydı 17 yaşındaki benle.

Defalarca bıcaklardım.
(bkz: aşık oldum galiba)
Ne demiş Cahit sıtkı. Yaş 17, yolun yarısı eder.
8 yıl arkada bıraktığım yaş. Tam Hatırlamıyorum ama sanırım ilk aşk acısını ilk aldatılma acısını çektiğim zamanlardaydım.
Çok siktiriboktan bir yaş.
Abartmaya, edebiyat kasmaya gerek yok.
buram buram hormon kokan bir yaştır. dikkat lütfen.
Ne 18 in ağır yükü ne 16 nın cocuksuluğu 17.
ergenliğin dibine vurulmuş enerji patlaması yaşatan bu sebeptendir ki hataların en çok yapıldığı yaştır. Dövme, piercing, av hep bu yaşta başlar.
hayatımın en asosyal en izole en tatsız,keyifsiz yaşı 17dir benim icin.ygs lys sureci cok yıpratır bu yastaki gencleri.Hele ki hedefleri yuksekse ilerde guzel bir kariyer icin bu yaşları gözü kapalı feda ederler
benimde aşık olduğum bir yaştı. yıl (bkz: 2001)'di.
içinde bulunduğum pek bir farkını göremediğim bir yaş ayrıca ygs lys stresi, herkesin üzerinde belirli kararlar verdiği iğrenç bir yaş. Kendi fikirlerin var ancak aile dolayısıyla istediklerini tam yerine getirememen vs vs kısacası bir an önce kurtulmak istenilen bir yaş bana göre.
ilk seks. ilk uzun metrajlı karar.
ikinci "yollar"a bakıp sigara yakış. ikinci kaçış.