galatasaray'ın son derece etkisiz kaldığı ve genel olarak pozisyon açısından inanılmaz kısır geçen maçtır. maçta, oyun oldukça tempolu olmasına karşın, hemen hemen hiç pozisyon üretilmedi denilebilir.

erdoğan arıca ne zaman ki, de nigris denen ayaklı baltadan vazgeçip veysel cihan'ı oyuna aldı, gol de geldi. maçın özeti de bu oldu.

hakem, bırakın gaziantep'i kollamayı, hemen her kararsız kaldığı durumda, galatasaray lehine düdük çaldı. özellikle ikili mücadelelerde çalınan fauller buna güzel örneklerdir. hasan ve ümit'in düşürülmesine penaltı çalınması zaten komik olurdu.

nihayetinde, oynamadan kazanılmıyor. bütün hikaye bu aslında.
hasan sas + orhan ak + inamoto 3'lüsünün bu takımda işi olmadıklarını gösteren maç. Hele hasan sas maçı son pozisyonları değerlendirseydi maçı 2-0 kazanmıştık.
bir fenerbahçeli olarak beni kahreden maç. 1'e 72 alacağım iddia kuponumun ağzına sıçmıştır galatasaray bu mağlubiyetle. ulan hadi yenemediniz bari berabere kalın.onu da geçtim para mı iade edin dicem ama kel-merhem-sürmek üçgeninden boğuluyorum. yok kardeşim yok olmuyo böyle.

edit: ajdar polat'ın maç sonu açıklamasını dört gözle bekliyorum. bakalım hangi esprileri hazırlamış bugün bize.

edit 2: bazı galatasaraylı arkadaşların hala utanmadan hakeme * ve federasyona veryansın edebileceğini de gösteren maçtır ayrıca.

(bkz: ilginç)

(bkz: seviyorum seni ajdar polat)
beşiktaş ve galatasaray'ın bu sezon deplasman galibiyeti alamayacağını alsa da kek bir iki takımı zar zor yenebileceğini göstermiştir. * eğer galatasaray ve beşiktaş sezon başında bir iki deplasman maçını kazansaydı deplasman fobilerini yenip fener'e göre şampiyonluk şanslarının daha fazla olduklarını düşünücektim ama bu saatten sonra bu iki takımın deplasmanda kazandığı her galibiyeti sürpriz olacak nitelendireceğim. * *

ayrıca fenerbahçe'nin sadece 4 tane istanbul dışında maçının kalması beşiktaş ve galatasaray'ın daha çok deplasmana gidecek olması ibreyi fenerbahçe'nin lehine çevirdi.

maça gelicek olursak maçın hakkı beraberlikti. hatta galatasaray'ın ballı bir takım olduğundan yine son dakikada bir gol atacağını düşünüyordum ama bu sefer şanssızdılar. veysel çok iyi bir vuruş yapmamasına rağmen top 2 galatasaraylı oyuncunun bacak arasından ve mondragonun başının yanından ağlarla buluştu. *

haftaya galatasaray kendi evinde denizli ile oynayacak fenerbahçe'nin antalya'ya beşiktaş'ın trabzon'a gittiği hafta da rahat kazanıp bu iki takımın puan kayıpları ile beşiktaş'la derbi öncesi puan farkını açıp fenerbahçe'nin ensesine yerleşmeleri muhtemel gözüküyor ama futbol bu ne olacağı belli olmaz.
adnan polat'in isini birakip sihirbazliga gecmesine yol acacak olan mactir.
aramizda adnan polat'in eski isini yapmaya soyunan insanlari ortaya cikaran mactir. *
şükrü saracoğlu nun yarın daha kalabalık olmasını sağlayacak maç olmuştur.
orta sahası olmayan vestel manisaspor'un verdiği antep fıstığını, cincon; sahibine iade etti. kahin ajdar polat'ın başka ne gibi kehanetleri var merak ediyorum. tavsiyem şudur ki; kahinliği bırakarak büyücülüğe başlamalıdır.*
"ben demiştim yaa" diye inim inim inlediğim maçtır. * * *

(#1286992)
hasan şaş efendinin itinayla şampiyonluğu fenerbahçeye hediye ettiği maçtır.
bitiminde kahin adnan polatın yeni tahminlerinin merak edildiği maç olmuştur.
maç boyuncu hasan şaş'ın kulakları baya çınlamıştır,ya adam 4 kişinin içine giriyor sonra düşüp sağa sola bağırıyor.ronaldinho bile girmiyor 4 kişinin arasına sen neden giriyorsun kardeşim atsana sağa sola topu.
ümit karan'ın geçen hafta 4 gol atması hiç iyi olmadığını bu maçta gördük.bekir ile siyahi yarma defans oyuncusu adamın başından ayrılmadı maç boyunca.
hasan kabze'nin net pozisyonda topa düzgün vuramayıp top tıngır mıngır kaleye giderken bekir'in çıkarması maçın en önemli olayıydı galatasaray açısından.ayrıca bir de inamoto'nun şutu vardı kalecinin çıkardığı.
maçın 87. dakikasında kademe hatasından oluşan pozisyonda,veysel'in attığı şutta top 2 defans oyuncusunun bacak arasından geçmesi ve gol olması şansın bu kadarı artık dedirtiren olaydı.
maçın hakemi cem deda daha çömez,ikili mücadeleleri süzemiyor,abuk subuk kararlar veriyor.hatta maçın ilk yarısının bazı bölümleri ve ikinci yarının sonlarına doğru gaziantepspor lehine verdiği kararlar baya komikti.
galatasaray iyi oynayamadığı bir deplasman maçında,rakibine verdiği yarım pozisyon sonucu yediği golle mağlup oldu.artık önümüzdeki maçlara bakacağız...
galatasaray' ın hatları arasında kopukluk olan ve galatasaray' ın bir türlü organize olamadığı maçtır.
hakem cem deda' ya da değinmek gerekmektedir. maçta ve maç sonrası tekrarlarda hasan şaş' ın iki gaziantepsporlu savunma oyuncusunun makasıyla yerde kalması ve bekir irtegün' ün dirseğiyle ümit karan' ı, hasan şaş' ın pozisyonunda olduğu gibi yere indirmesi söz konusudur. gole giderken kesilen bariz gol atağı, zurita' nın sabri sarıoğlu' na attığı dirseğe rağmen kırmızı kart verilmemesi ve verilmeyen iki penaltı.
geçtiğimiz haftalarda, beşiktaş - denizlispor maçında denizlisporlu erman' ın cezaalanında elle oynamasını takiben verilmeyen penaltı da ortada.
hakem hatalarının tekrar mı başladığı sorusunu gündeme getiren maçtır. tamam, galatasaray kötü oynamıştır ancak hakem daha kötü bir performans göstermiş ve şampiyonluk yarışına olumsuz şekilde etki etmiştir.
adnan polat'ın yenilmemiz bir cuval inciri berbat etti şeklinde açıklama yapmasına neden olan karşılaşma.
(bkz: nerdesin be kral)