(bkz: ikinci bursaspor vakası)
bursanın çok net gol pozisyonu kaçırdığı maçtır.
yazıktır ki kadıköydeki bursaspordan eser görüşmemiştir. son 20 dk sanki bursaspor 1-0ın üstüne yatıyormuş gibi bir görüntü sergiledi. Zaten volkan şen de son attığı şutta ''işte bizi böyle satın alıp siktiler'' dermiş gibi topu havaya dikmiştir. Bayanlar basketbol şampiyonluğu gibi bu şampiyonluğuda alacaz. şikeler fenerbahçeyi yıldıramayacak.

Not: Sonuna kadar Fenerbahçeliyim.
bursaspor'un trabzonspor'a bağıra bağıra yattığı maçtır. 90. dakikada bile savunmadan top çıkartmıyorlardı.sanırım 1-0'ı korumaya çalışıyordu sevgili delikanlı ertuğrul sağlam'ın delikanlı bursaspor'u.
not:17 takımın birden nefret ettiği takımın taraftarıyım.
sonucu ve oynanan oyun göstermiştir ki;
fenerbahçe vs diğer takımlar
amaç şampiyonluk falan değil. amaç kümede de kalmak değil.
amaç, fenerbahçe şampiyon olmasın, başarısız olsun, vs. vs.....
sonuç olarak diyeceğim o dur ki, fenerbahçe şampiyon olsa da olmasa da kalbimizdeki yerini kaybetmedi. kaybetmek bi yana sarsılmadı bile. o, gönüllerin şampiyonu. varsın lig şampiyonu olmasın...
trabzonspor'un kazanması ile meliscanların kendisine yatan türbülent ve kayserispor örneklerini unutup pislik aramak için boy verdikleri başlık.

(bkz: azizin kıçmıkları)
kimi fenerbahçelileri sanki ilk defa aleyhine gelişmiş bir maç olarak şaşırtan. güzel kardeşim, eşit şartlarda ve adil olunarak edilen bir mücadelede hangisi fenerbahçe ile yarışabilir? bursa mı? trabzon mu? beşiktaş ya da galatasaray demiyorum, utanmayan kendi desin.

beklendiği gibi bitmiş mücadeledir. zira trabzon a yatmayan orospu çocuğudur, bu kadar basittir bu lig.
bursaspor puan alsa şerefli bursa; puan alamazsa yatış bursa yorumlarının yapıldığı maçtır. çok afedersiniz şerefiniz o seviyede ise münasip noktalarınızdan kullanın onu. alın şerefinizi de şampiyonluğu da. yeter lan. boku çıktı ligin. hasta, fanatik ve hatta holigan seviyesinde bir trabzonsporlu olarak; istemiyorum ulan şampiyonluğu. sanki şampiyonluk gördüm diye tutuyorum ben bu takımı.

hafta başından beri bir bursa yatacak, bursa kesin satacak tadında yorumlar. herkesin tezi eskişehit, gaziantep de acaba bize oynadığı gibi oynayacak mı ? lan geri zekalı, eskişehir sana top mu oynadı ?

son tanım :adamın asabını gece gece bozan maç !!
kayserisporun, es-es'in kasımpaşaspor'un fenere nasıl yattıgını görenlerin satılmışlıkla itham ettikleri maç.
bursadan gol haberimi var? bursadan gol haberimi var? 2-2 mi 2-2 mi?
(bkz: ikinci bursaspor vakası)
Trabzon bu mactan sonra sampiyonluga cok yaklasti, belki bu sezon oynayacagi son zor maclardan birisiydi onuda yenmeyi başardı...

not: bir fenerbahceli.
büyük bir kısmını tenzih etmekle birlikte "şike vaarr" şeklinde ağlayan yavşaklara "yarram hadi bunda şike vardı, sizinkinde ne bok vardı da siz yenemediniz?" şeklinde sormak istediğim karşılaşma.
herkesin bildiği ama hiç kimsenin kabul etmek istemediği bir gerçek var artık.

--spoiler--
her maç, her puan para demek...
--spoiler--

bursaspor kadıköy'de fenerbahçe maçında ondan direndi, keza antep'te direndi 94'e kadar...bursaspor trabzon'a da puan yahut puanlar almaya gitti. alabilirdi de...bundan doğal ne var.
son şampiyon trabzon'u yenemez mi? yenilemez mi?

herneyse efendim.

bu saatten sonra fener yahut trabzonla oynayan her takım hakkında maç kaybettiğinde "yatmış", puan kazandığında ise "yemlenmiş" yorumları yapılacaktır.

burası türkiye.
insanlarımızın eğitim seviyesi belli. futboldan ne bekliyoruz ki?
girayın belkide trabzona şampiyonluğu kazandırdığı maçtır. o kurtarılan gol bırakın maçı belkide ligin kırılma noktası olabilir demedi demen.

not : evet giray kurtarmıştır bilerek atılmaması gibi bir şey söz konusu değildir.

dip not : bir kaç saniye önce direkten dönen topu ne yapacaksınız ?

dip notun az aşaası : beşiktaşlıyım kim şampiyon olursa olsun sokayım şampiyona.

alaksız yerdeki alakasız not : ya bu lugano çok şerefsiz yaa.
burak yılmaz burak yılmaz burak yılmaz. maçta anlatacak başka bir şey yok esasında.
ben bir fenerli olarak trabzonspor'u taktir ediyorum.

burak deli dolu ne yapacağı pek belli olmayan bir adam. umutla girdiği verkaçda bursa savunması uyuyup kaldı.

fenerbahçe'nin bursa'ya puan vermesindeki en büyük etken de burda zaten hızlı hücüm.
Trabzon un galibiyeti ile sonuçlanmıştır.
Ben Bursaspor un kötü oynadığına istekli olmadığına inanıyor olsam da, herhangi bir kötü niyet aramıyorum.
Trabzon da düzgün oynamadı pek. Onlar da bize mi yatıyordu?
maçı ve özetini henüz izlemedim ama maçtan öncede söylüyordum ki sonuç trabzon lehine ne olursa olsun fenerlilerin ağlayacağını adım gibi bildiğim maç.

edit: şimdi izledim ve hakikaten komiksiniz. hele o battala nın kaçırdığı pozisyon için ağlayanlarınız var bilerek atmadı diye. sadece oha diyorum.
trabzonspor'un kazandığı maçtır.
yine tüm hızıyla herkes trabzonspor'a yatıyor göya. cümle alem kendi ekonomisini uefa şansını bıraktı tam gaz trabzona yatıyor fener'e zorluk çıkarıyor. çokta başarılı bir tarihi olmayan gaziantep şuan üçüncülüğe oynuyor ve fenere karşı bir puan da olsa almak ister, ne alaka trabzon için oynamak. hadi bursanın borcu var dediniz gaziantepin ne çıkarı var bundan güldürmeyin ya.

beşiktaş trabzona yattı dediniz, geçen sene bursaya yattı dediniz, yatma amacıyla sahaya çıkan takım gol atar mı? ama bak ekliyorum iyiki kaybetti beşiktaşım da içinizde patladı haram şampiyonluk. allah istemedi sizin şampiyonluğunuzu be daha nasıl açıklanır işte. attığınız toplar bir türlü girmedi kaleye. kahrınızdan çatlayın.

şampiyon yapsalar da sizi kurtulsak demicem, yaparlarsa siz arsızca bu tarz takılmaya devam edeceksiniz.
ulan açıklasanıza luganonun her maç neden atılamadığını? bir elini kaldırdı diye ikinci sarıdan kırmızı kartlar verildi bu ligde bu sene.+5 +6 ları açıklasanıza. izah etseneze bir kulüp başkanı hakem odasına nasıl iner nasıl konuşmaya cesaret eder? bütün kulüpler isyan ederken siz memnundunuz hakemlerden? ne oldu şimdi? canınız mı yandı?

gerekirse tüm takımlar yatsın da siz şampiyon olamayın inşallah, kendi pis hesaplarınızda boğulursunuz umarım.
çok gerekli ek: 2-2 sandınız, beşiktaş diye tezahürat yaparak kadıköyü(semtinizi) inlettiniz. var mı sizin kimseye bukalemunspor deme hakkınız? bunu da size bırakıyorum.
fener kargalarının maç öncesi, maç esnası ve maç sonrasında '' şike, şike'' diye öttükleri gözlenmiştir. bu maçla beraber trabzonspor şampiyonluk yürüyüşünü sürdürürken maç öncesi trabzon un bursa ya yenileceğini söyleyip ''şampiyonluk yarınlara kaldı, gördün mü hamsi'' vari şeyler söyleyen tipler de tükürdüklerini yalamak zorunda kalmışlardır. ama artık alışmışlardır tükürdüklerini yalamaya. sonuçta millete bukalemun diye bok atıp '' beşiktaş, beşiktaş'' diye bağıran tiplerden beklenen davranış şeklidir bu, tükürdüğünü yalamak.
başlık 17 nisan 2011 trabzonspor bursaspor maçı konusudur. Ezikbahçelilerin aglama duvarı adlı bir başlık açıp bu duruma orda devam etmeleri önemle tavsiye edilir. Alışmışlar kendi altlarına yatanlardan puan almaya rakipleri kimle oynasa o ona yattı derler. Bi siktirin gidin işinize bakın. Trabzonspor çıktı babalar gibi oynadı keza rakipde aynı şekilde oynadı ve normal olan durum oldu Trabzonspor kazandı. Demiştik maç öncesinde de kazanıcanı. yok yok bunların zoruna giden kendileri bursayla berabere kaldı trabzonspor yendi ya odur kuyruk acıları. Trabzonspor var oldukça siz kuduracaksınız.
yatma falan olmamıştır.bursaspor her maç fenerbahçe maçındaki oyunuyla oynasa zaten açıkara lider olurdu.