bugün

tanım: fenevbahze camiasının el zikiyle gerdeğe girmesinden mütevellit 2.kez bursadan gol haberi beklemesi ile oluşan durumdur...
trabzonspor bursaspor maçı bitiminde beşiktaşlı bir arkadaşla anlaştık. bir cafede başka arkadaşlarla buluşucaktık içlerinde bir fenerlide vardı. ben üzgün numarası yapıcaktım beşiktaşlı arkadaş maç 1-1 bitti deyip fenerli arkadaşı sevindiricekti. sözleştiğimiz gibi cafeye gittik ben hiç konuşmadım bütün olayı beşiktaşlı arkadaşım organize etti. maç 1-1 bitti dedi önce inanmadılar sonra bana döndüklerinde okkalı küfür yiyince inandılar. bu fenerli arkadaşın gözleri parlıyo iyice havaya girdiğinde 2-2mi 2-2mi diye dalga geçmeye başladık gözleri dolu dolu oldu. ağlama melis deiyemedik acıdık. dalga geçmeyi bıraktık... 2. bursa vakası böyle oluştu ve ne hoştu aynı rakibi yenemeyen fenerli eziğin bursa yatmıştır maçı satmıştır demesi... sözlükte hep aynı teranelerin dönmesi...
not:trabzonluyum, trabzonsporluyum...
warning: a highschool student detected, do you want exterminate him?

bursaspor'un fenerbahçe'ye oynadığı futbol tam saha defans. trabzonspor'a oynadığı futbol tam saha hücüm ve boş kaleye kaçırma oyunu. şimdi siz neyi inkar ediyorsunuz?

edit: trabzonsporlular, galatasaraylılar, beşiktaşlılar, bucasporlular, konyasporlular, kasımpaşalılar vs. vs. işte eskişehirsporlular dışındaki tüm fenerbahçe düşmanları eksilemeye devam...
birincisinden farkı türkiye'nin gözleri ve kameraların önünde olmamasıdır.
bursadan gol haberimi var? bursadan gol haberimi var? 2-2 mi 2-2 mi?
güncel Önemli Başlıklar