tipik türk kızı ölçüleri.
yurumuyordur yuvarlaniyordur bu kutle.
(bkz: kezban olmak için minimum gereksinimler)
bmi'si +25 çıkacak ölçülerdir.
1.90 boylu kaslı erkek arayan kızdır ayrıca.
5 kilo verildiğinde taş olunur verilmesse balık etli derler ben balık et severim ama Çoğunluk zayıflık taraftarı sanırım.
Kızsa yuvarlak, erkekse yazıktır.
Kızsa 10 kilo verip minyon olabilir, erkekse 10 kilo verip hepten yazık edebilir.
Gayet hoş vücut ölçülerine sahip kadındır. Göbeğinden öpülür.
(bkz: türk kızı)
5 kilo vermek zorindadir.
Doğum sonrası Türk kadını ölçüleri...
-ayakları olan karpuz.
En az 10 en fazla 15 kilo vermesi gereklidir.
türk kızı türk kızı diyosunuz bende türküm 1.76 boy 55 kilo. hep türk kızlarına hakaret başka bir şey bildiğiniz yok.
hangi yaşa gelirse gelsin evlendiğinde 48 kilo olduğunu söyleyecek kadındır.
aynısından çalıştığım yerde ben hariç 6 tane bayan mevcut. topu topu 8 bayan çalışıyor burda. tipik yurdum kadınıdır desek yeridir, hatta boy biraz daha aşağı çekilip kilo miktarı arttırılabilir. Allah' ın verdiği bakım bu desem yanlış etmiş olurum. 160 boy ile gayet zarif ve beğenilen bir tip yaratmak mümkün. sporla barışık kararlı beslenmesine dikkat eden 160 boylarında bir bayan 6-7 cm topukla gayet uzun ve hoş görünebilir, hatta hafif bir topukla bile hoş görünmek mümkün, kadını itici yapan boyunun uzunluğu yada kısalığı değil aslında, her daim 6 aylık hamileymiş gibi görünen sarkık göbeği, kalın omuzlar, şiş bir gıdık,kalın bacaklar bazılarının kalın bir bedenin altında daracık ve sönük popoları var o daha da iğrenç. yemekten önce sevilecek bir sürü şey var bu hayatta, bütün hayatınızı yemek üstüne kurup midenize de fiziğinize de eziyet etmeyi bırakın artık.