bugün

entry'ler (153)

30 yaşından küçük olup kendine kadın demek

Kadının sözlük de ki anlamı hartun,dişi dir yani dişi olan insanlar kadındır.

beşiktaş ın portoya döşeyeceği boru

Aboubakar oynamayacak ve sağ bekleri (sol da olabilir) cezalı yani 2 eksik ile çıkacak porto avantaj beşiktaş da ama kısa paslar ile oynamamız lazım uzun toplarda avrupada elimize verirler.

instagram da fotoğrafının reklamını yapanlar

Yaklaşık 2 haftadır görüyorum ergenler instagram da fotoğraflarının reklamlarını basıyorlar ve ben bunlardan nefret etmeye başladım arkadaşım onca insan senin fotoğrafını görmek zorunda mı ? sadece benim başıma gelmiyor bu reklamlar galiba.
NOT: Arabanın kaportasına oturup silah ile foroğraf çekinen keko neyin peşindesin olm sen?

saldırı yeri önünde tekbir getiren insanlar

Ne desem boş....

5 ocak 2017 izmir bayraklı adliyesinde patlama

suriye sınırı teroristlerden temizlenmeli.

her olayda ülkeden kaçmak istiyenler

inanın hiç anlamadığım bir durumdur. Bu görüşteki insanlar "ülke çok kötü" derler , ama ülkesinin gelişmesine katkı sağlamazlar ancak ayaklarını uzatırlar.
Neden ülkeden gitmek istiyorsun? dediğimizde ise mırın kırın ederler. Suriye'den kaçan araplara ;"Gidin ülkenizi savunun" derler ama onlar daha iyi olan ülkesini terk etmeye çalışırlar.
Benim gözümde vatan haini niteliği taşıya bilecek kişilerdir.

bizi atatürk kurtardı saçmalığı

Atatürk tek başına kurtarmadı ama bu mücadeleye önderlik etti.Sadece Atatürk kurtardı desek mehmetciğe şehit e yazık olur, sadece mehmetcik kurtardı desek Atatürk e yazık olur.

fen lisesi kavgası

Senin metapolizmana glukoz katar öyle hallenirim.

kendime not

Sakın evlenme.

göğüs dekoltesine bakmayan erkek

Emin ol babakmamak için boynuna çimento dökmüştür.

üniversiteye gidince rahatlarsın

Öyle bir şey yok çıkar onu aklından. :D

jöh ve pöh ün 1974 te kıbrıs a yazdığı yazı

Gururlanmamak elde değil.

istanbul da kürtçe tabela istiyoruz

suriyeliler bile türkçe öğreniyor git sende öğren.

gaz sancısı

Gaz çıkarınca rastlarsınız göğüsünüzün her yerine baskı yapar kalpten gidiyorum dersiniz ama gaz çıkarınca rastlarsınız.

sevişirken mallaşan erkekler

görsel
Adam naapsin ablacim.

türkiye uzay istasyonu

Haberleşme Bakanı Arslan, uluslararası iş birliklerine çok önem verdiklerini, Alman Uzay Ajansı ve Japon Uzay ve Havacılık Ajansı ile önemli iş birliği programları geliştirdiklerini söyledi. Arslan, kanun taslağını hazırlarken Amerika Havacılık ve Uzay idaresi (NASA), Japonya Havacılık ve Uzay Araştırmaları Ajansı (JAXA), Almanya Havacılık ve Uzay Araştırmaları Merkezi (DLR), Fransa Uzay Araştırmaları Merkezi gibi önemli ülkelerin havacılık ve uzay ajanslarını incelediklerini, bu ülkelerin temel uzay kanunları ve uzay politikalarına ilişkin metinlerden faydalanıldığını belirtti.

(kaynak: http://www.webtekno.com/h...?client=ms-android-om-lge )

mastürbasyon

Çok hoştur ama uyuşturucu gibidir bağımlılık yapar.

öpüşürken içe mi çekiyoruz yoksa üflüyor muyuz

Ben genelde üflüyorum sonra kız balon gibi şişiyor iste.

sözlük yazarlarının son satın aldığı şeyler

Terlik ve parfüm.

erkekleri kadınlardan soğutan şeyler

Trip,çok konuşmaları.