defalarca seyretmeme rağmen tüylerimin diken diken olmasına neden olan büyük bir kahramanlıktır. helal olsun, mekanı cennet olsun. işte böyle isimsiz kahramanlar nedeniyle bizler rahat nefes alıyor ve yaşıyoruz.

https://www.youtube.com/watch?v=TGoYnZm8H4M
yatay atış formüllerini iyi bilen memleket sevdalısıdır. hani akp döneminde eğitim bozulmuştu? benim diyen, şunu o anda hesaplayamaz. evet.
görsel
Defalarca seyredip tüyleri diken diken olan arkadaş bir göz doktoruna gitsin bence. Sonra da psikiyatriden randevu alsın.
gözleri yaşartan adamdır.

görsel

askerlik vazifemizi yaparken helikopterden helikoptere atlarken değiştirdiğimiz şarjörleri aklıma düşürdü sabah sabah..
Bana vietnam günlerimi hatırlatan cengaver.

Bir gün hiç unutmam b52 bombardıman uçağının üstüne pirinç tarlalarından sekerek atlamıştım. O zamanlar nerede böyle yuutup falan.
oğlum siz salak mısınız?
işte türk milleti böyle kahramandır valla iyi cesaret ben atlayamazdım helal olsun.
At Yalanı Sikeyim inananı..
insan hayret ediyor. dalga geçecek başka konu bulamamışlar mı.

videonun sonunda uçağın kapağını açıp pilota bir şeyler söylüyor. yemin ederim holywood filmlerinde yok bu shop.
ağlamıyorum, gözüme darbe kaçtı.

görsel
Maalesef buna inanan insanlar ile aynı ülkede yaşıyoruz.
441.410 (son izleyende benim) kişi izlemiş. Yuh arkadaş ya.
15 temmuz da kafasıyla tren durduranlar olmuş di yol la.
iş yerindeyim. videoyu akp li arkiye izlettim.

- arki gel hele. darbe gecesi adamın biri çatıdan f16'ya atlamış.
+ hadi canım
- gel la, bak nasıl atlayacak. şuan çatıda adam ve hooopp atladı gördün mü?
+ hey maşallah be, hey maşallah
- iyi izle, sonra uçağı ele geçirecek.
+ kesin komando bu adam. yada allah katından bir güç geldi.
- olum sen inandın lan.
+ niye ki? olamaz mı?
- ulan gerizekalı nasıl olsun. hızına bak uçağın
+ insanın bazen gözü kararır kukla ve ne yaptığını bilmez. bu adamın da gözü dönmüş ve çatıya çıkıp atlamış. rabbim de yardım edince uçağa denk gelmiş, belki onun sayesine yüzlerce in..

lan halen konuşuyor adam. ben bunu yazıyorum o halen beni ikna etmeye çalışıyor.

olum nasıl arkadaşlarım var lan benim.
trafik ışıklarında bekleyip, duran lüks araçların camını aniden silmeye başlayan adam gibidir. zamanlaması çok iyidir. hazır f-16 geliyor en az bir 5 lik kopartırım pilottan düşüncesi de bu işin tetikleyicisi olabilir.
böyle 10 adam ile amerikayı falan hep alırız!

ağlıyorum amk!

hassas adamım lan ben!
Superman bu adamı görse kelime-i şahadet getirip islâmı secer.
Buna sahiden inanıp, tüyleri tiken tiken!? Olan insanlarla, aynı dünyada yaşıyor olmak, hayattan soğutan en büyük nedendir.
Lan olum, kaldır şu kafanı bali torbasından!
F 16 lan, karpuz tarlası değil!
pistte durmakta olan f-16 nın üzerine atlayan türktür.
Akp seçmenine şunu izletsinler, en az yarısı gerçek görüntü demezse bende birşey bilmiyorum....
Yav amk, uçağın üstündeki yazıları tersten okuyunca Coca Cola yazıyor...
kalabalık ortamda sesli güldürmüş videodur. allah sizi napmasın ya. swh
uçağı yakalamasından daha saçma olan adamın çekirge gibi vücut büyüklüğünün 40 katı kadar uzağa atlayabilmesi, iyi güldüm.
Lan olum tamam dalga geçiyoruz saçma mantıksız gülüyoruz falan ama buna inanan milyonlarca insan var lan bu ülkede. Bunu düşününce moralim bozuluyor.

Korkuyorum altanlar utanıyorum, anlatabiliyor muyum.
Youtube yorumlarında ciddi ciddi inananları gösteren video.