bugün

trabzonspor'un uzun bir süre berabere sürdüreceği ve son dakikalarda yiyeceği tek golle yenileceği karşılaşma.

e tabii fenerlilerin başlığa gelmesi şart olur. gurur meselesi yapmışlardır bile.

edit: ben ciddi anlamda inter'i son 1 senedir hiç beğenmiyorum. geçen hafta liglerinde yenildiler bir takıma. yani trabzonspor'un yenmesi veya berabere kalması kesinlikle sürpriz olmayacaktır. inter çok kötü bir zamanında bence.

maç sonu vay amına koyayım editi 2: sürpriz olmadı. *
fenerlilerin trabzonsporlulardan fazla ilgilendiği maç.

(bkz: kuyruk acısı)
fenerlilerin inter'in daşaklarını yalamaya başladığı maç.

fenerli: alo wesley?
sneijder: evet dostum
fenerli: yarınki maçta kaç tane atarsın?
sneijder: bu geceki muamelene bağlı dostum oo yeah.
fenerli: ovvv lanet olsun dostum buna değer.
iki takımında çok ciddi eksiklerle sahaya çıkacakları maçtır.

trabzonspor'da en azından burak olmalıydı bu maçta...

avrupa maçlarında yenile yenile yenmeyi öğrenme devrimiz geride kalmalı artık. yani bir şekilde puanlar almalıyız, yenileceksek dahi ezilmemeliyiz, 3-5 fark yememeliyiz...
star tv yayın akışı 21:45 inter - trabzonspor.*
başkalarına bukelamun lakabı takan bir futbol takım taraftarlarının inter'i destekleyeceği maç.

edit:bjk maçında da maccabi'yi destekleyeceklermiş.
fenerbahçe ile kardeş takım olan inter' in ( kuralar çekilince kardeş oldular), fenerbahçe taraftarının desteğini de arkasına alarak çıkacağı maç. zaten fenerbahçe türk takımı değil, serie a' da oynuyor. hatta inter kazanırsa trabzon' u siktir edip feneri geri alacaklarmış şampiyonlar ligine öyle diyolar... inter galibiyeti ile mutluluk gözyaşlarına boğulacak hasta fenerbahçe' li olmakla övünen dostlarımıza ulu tanrı akıl fikir nasip etsin.
milito'nun forlan'ın pazzini'nin koyacağı, bizim coşacağımız maçtır.
fenerlilerin yine her zamanki gibi ötekileştirilmesine sebep olan maç . ulan ileri zekalı, adama sorarlar şampiyonluğu tescilli olduğu halde şampiyonlar ligine gidemeyen bir takımın taraftarı neden kendisinin yerine koşa koşa giden birde üstüne üstlük kendini hemen şampiyon ilan eden takımı desteklesin ki ? öyle kağıt üzerinde şampiyonluk olmuyor koçum. atsaydın o penaltı golünü yenseydin feneri avni akerde 4-2,yada kadıköyde yemeseydin 2 tane ağlamazdın boku bokuna şike diye dimi kuzum ?

bende tabiki inter'i destekliyorum.takım sporlarında milliyetçilik olmaz .sözde milliyetçiliğini yapanda salak salak kendini kandırır. barcelona yenince helal olsun katalanlara diye inletiyormuyuz ortalığı ? sokayım popilist yaklaşımınıza.

ha bu arada trabzonun formasında türk bayrağıda yok . türk bayrağı fenerbahçe* ve beşiktaş'da* var. bu neyin kafası ?
(bkz: #13123309)
maçtan önce interli futbolcuların trabzonlu futbolculara aranızda 18 yaşından küçük var mı diye sorması gereken karşılaşma.hayır varsa çocuk istismarına girer sıkıntı olur.
hangi kanalın verdiğini bilmediğim maçtır.

edit: starmış. iyi hadi bakalım. türkiye'deki en kaliteli maç yayınını veren kanalda trabzonspor'un hezimetini göreceğiz.
not: trabzonspor'lu değilim. ama trabzon'u severim. keşke yense de gururlansak. ama gerçekler acıdır bea.
inter in serie a ya palermo mağlubiyeti ile başlamasından ve yeni teknik direktörlerini göndermeyi düşünmesinden mütevellit fazlasıyla asılacağına inandığım karşılaşmadır. kağıt üzerinde inter in kadrosu trabzonspor a göre çok daha kaliteli, üstüne üstlük ev sahibi olma avantajı var, ancak manchester united ta 1993 yılında galatasaray karşısında mutlak favori değilmiydi? avrupa kupalarında dökülen takımlarımızı gördükçe, ki bu takımlara bursasporum da dahil, trabzonspor un başarılı bir sonuç almasını daha çok istiyorum.
fenerlilerin "bukalemunspor"lulaştığı maç.
hani diyorlardı ya: biz tek, siz hepiniz. hani bize diyorlardı ya: "bukalemunsporlu" diye.
dönülür dönülür de, dönek olunur olunur da bu kadar da olunmaz...
muhtesem yüzyil ve kuzey guney varken çok rağbet görmeyecegini düsündügüm mactir.
öncelikle belirtmek gerekir ki şikeci fener(fenerbahçeli arkadaşın tabiriyle) bazı as oyuncuları eksik olan inter' i içeride 1-0 yenmiştir. deplasmanda ise inter oyunu istediği gibi yönetip 3-0 almıştır maçı. yani bugün trabzonspor 1-0 2-0 yenildi diye ''bak ülkemizi rezil etti vs'' gibi saçma yorumlar yapılmasın diye yazdım bunları. sonuçta bugün inter ile hangi türk takımı deplasmanda maç yapsa o maçın favorisi inter' dir.
ertem şener anlatırsa yine sesi kapatıp izlenicek bir maç olucaktır.*
25 milyon fenerbahçe taraftarının hayır dualarıyla oynanacak bir maçtır. ( tabiiki inter milan'a)
ilginçtir, bu yorumlardan sonra inter'in yenmesi durumunda trabzonsporluların içine düşeceği durum trabzonsporun yenmesi durumunda fenerlilerin içine düşeceği durumdan daha kötü değildir. daha ilginç olan bu durumun buraya gelmesinin sebebi trabzospor değildir. sanki akşam fenerbahçe-trabzonspor maçı var da fenerliler daha fazla ilgi gösteriyor. ezik hep eziktir.

edit: hehehe.. temedum mi haydar, temedum mi sağa ben..
bursasporlu olarak trabzonsporu can-ı gönülden desteklediğim maç. allah yolunuzu açık etsin.
bir galatasaraylı olarak trabzonsporun en az 1 puan alacağını düşündüğüm mücadele.
gollü geçer.
(bkz: gene mi papatyam)
ilker yasin'in yine katledeceği maç olacaktır. yorumcu da erman toroğlu olacakmış. en iyisi maç esnasında sesi kısıp öyle izlemek.
forlan' ın listeye adı yetişmediği için pek bir şeye koyamayacağı karşılaşma.
edit: atletico madrid ile avrupa kupalarında oynadığı için oynayamıyormuş.